Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
4. feb 2010

ja este nosim normane rifle a gate....ale mam jedny tehu rifle a jedny tehu cierne gate..asi pri tom ostanem...chcem este suknu a biele gate..a nejake teplaky alebo nieco ked pojdem s malym na ihrisko....nieco sportove

stanka33
4. feb 2010

idem popozerat aj ja mimibazar..ale ako sa poznam skoncim pri receptoch 😀

sunnygirl
4. feb 2010

Janka:
🙂 🙂

Stanka:
tak príjemné varenie 😉

oacka
4. feb 2010

meruska,uprimnu sustrasť ☹ 😖 , ja zvraciam už len raz za týždeň a je to zrovna dnes. ale dnes len ráno,tak sa teším. dúfam,že už sa mi tiie príšerné nevoľnosti nevrátia. už môžem piť aj minerálky, čo som predtým vobec nemohla. a jem už piate cez deviate... 😖

sunnygirl
4. feb 2010

vy ste už tak pekne popredu, tie vaše tt

pepppe
4. feb 2010

ahojte baby,co ako sa mame?ja strasne ,som chora,nadchu mam ,tak som dnes sla k dr a predpisal mi penicilin,,,,babetku sa nic nemoze stat,ked som chora?neviete?

carrie84
4. feb 2010

Ahoj peppe. No nic moc - ta tvoja choroba ☹ Ale neboj, babu by to nemalo ublizit - jedine, naco si daj pozor, aby si nemala teplotu nad 38 stupnov - to by babu mohlo ublizit. Ale mne moja dr povedala, ze na teplotu paralen, ked som bola chora - ten sa moze aj v tehotenstve. Tak sa pekne liec, nech ti to co najskor prejde 😉

pepppe
4. feb 2010

carrie,,chvalabohu,,,,teplotu nemam,,a urcite nie nas 38,,len ma trosku hrdlo boli a citim sa strasne slaba,tiez mi hovoril,ze mozem paralen,tak ked ma bude boliet si ho hned dam,pokial ee,nebudem si ho davat,,,takze super,len nech je babo zdravucke 😉

carrie84
4. feb 2010

🙂 Presne tak, hlavne nech je babo v poriadku - ja som na zaciatku mala tiez riadnu nadchu, kasel + mierne zvysenu teplotu, tak som stresovala. Asi 1x v zivote som poctivo lezala a pila caj s medom 😀 Teoria mojej doktorky znie, ze skoro kazda tehotna zo zasady ochorie, padne alebo ma lahsiu buracku v aute - chora som uz bola, padnut som padla, tak snad sa aspon tomu autu vyhnem 😀

carrie84
4. feb 2010

Inak este - na hrdlo (hnusne, ale ucinne) je najlepsie kloktat slanou vodou. Sice to nenavidim, ale fakt to zabera.

pepppe
4. feb 2010

fuuuuuuuuj ,,heh to som este neskusala ale uz teraz ,ze ble🙂 takze chora som bola aj ja,tiez som padla ale buracku nechcem,cize stacilo uz 😀

mojalili
4. feb 2010

Peppe, sme na tom rovnako, ja mam hrdlo v hroznom stave, ale tak fungujem zatial. Slana voda zabera, vazne je to najlepsi a najbeznejsi liek pre tehosky.

Gratulujem Zrzka ku chlapcovi, dufam,ze som dobre citala 😀
A ja uz neviem ani na co vsetko reagovat 🤐 😀
Dcerku som dala o 19 hod spat, vzdy sa tesi na spanok, a coskoro zalahnem i ja, ako vcera o 20:30hod
🙂 Dnes sme sa s LILI pofotili, pozrite album ak chcete...🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
PA a prajem pekny zvysok dna 😉

mirka285
4. feb 2010

mojalili 🙂 🙂 🙂 som si predstavila mojho pubertalneho syna ze by mi bozkal brusko 🙂

ericica
4. feb 2010

ahooojte dnes sa ozyvam az takto neskoro ...mala som toho velmi vela dnes 😒 uff ale uz konecne sedimmmmm
sice este musim okupat malu ale potom mam veget 🙂
mojalili super fotky 😉 😉 😉
mne sa zda ze mam obrovitanske brucho 😝 😝 😝
no psa mame aj my v byte a mali sme ho aj pri malej cele tehu a aj ked sme prisli z porodky a nemali sme ziadny problem ...pes je kupany strihany stepeny ..takze by malo byt vsetko ok 😉
no ja mam iny problem ja mam tu rh inkombatibilitu ja mam krvnu skupinu 0 rh negativ a manzel 0 rh pozityv ,ale dostala som po porode rhegu a brali mi aj krv na protilatky takze by malo byt vsetko ok aspon dufam 🙂 🙂 🙂
ale ved krv mi budu brat este urcite preventivne 🙂 🙂 🙂

terina25
4. feb 2010

Ahojte babule.

len narýchlo,lebo malá plače 😖

tie čo už viete pohlavie,tak mi pošlite IP.keď budem aktualizovať tabuľku,aby som to tam už dala 😉

pekný večer.

katkaking
4. feb 2010

Ahojte žienky, dnes som toho mala akurat tak dost...este som sa nezastavila...len som vas teraz preletela...ste toho ale popisali. ani neviem na co reagovat...
majte sa krasne, asi pojdeme spinkat aj my skôr. Dobru noc, zajtra. 😉

maxara
4. feb 2010

Ahojte kocky...
Ja sa musim dnes pochvalit... prvy krat som po 10tich tyzdnoch nevrackala... a dokonca mi ani nebolo zle cely den a a ni teraz, moja nalada je 100%na a som z toho neskutocne stastna... dufam, ze mi to uz prechadza, uz by bolo na case...

Dlhsie som sa neozvala (teda oproti Vam 🙂 ) a tak sa trosku vratim...
k nakupom - tiez som asi z tych, ktore si musia rozdelit nakupy rovnomernejsie pocas celeho tehu, hoci... zatial mam len same podarovane veci po sestrinych mladatkach, ako je vanicka, vysoka stolicka, nejake hracky a take somarinky, tusim jeden fusak tam je ...(a nejakych zopar malinko veciciek, vsetko chalanske... a ja sa chystam mat dievcatko 🙂 co samozrejme este nemam potvrdene 😅 no ved uvidime). My sme si kupili zatial len postielku z druhej ruky a kocik v paradnej akcii za super cenu, navyse podla mojich predstav, takze som neodolala, hoci sa samozrejme ukracujem o zaruku. Tak ale pocitam s pripadnym pozarucnym servisom (co chlapik ponuka, takze spoko...)

k zvieratkam - mam dvoch psov, v rodinnom dome, ale byvaju vnutri. Suto moje pokladiky, takze kontakt obmedzit mi moje srdce nedovoluje... tak ale su ockovani a cistucki... Moji rodicia maju tiez dvoch + 3 macky a tie macky nechytam uz 2 roky... neviem preco, su krasne, ale behaju po vonku a podvedomo sa mi hnusia... nemozem si pomoct... inak ich mam rada, ale neda sa svietit

k menam - povyberali ste fakt super mena... mna zatial oslovilo len zopar dievcenskych ako je Ninka, Zoja, Barborka... z chlapcenskych bohuzial nic moc... mam pomerne velku rodinu a mena co sa mi vyslovene pacia ako Jakub, Matej su moji synovci a Simon mi neprejde u manzela... ☹ Preto sa spolieham, ze to bude dievcatko..

maxara
4. feb 2010

dugyna

s tym AFP mas samozrejme pravdu, nieco take som si aj ja citala ja o tom, len som si nepamatala presne tie cisla, takze som to pouzila iba ako napriklad... tak som to asi zle napisala... ja som ich mala nastastie v poriadku, ziadne zle vysledky, tak som tie cisla rovno pustila z hlavy. Chcela som vyzdvihnut hlavne to, ze je to iba predpoklad a nie istota... tak dufam, ze som nikoho nepoburila

radulka77
4. feb 2010

no žienky vy ste boli dnes riadne akčné.. kým som vás dočítala tak už toľko hodín hrozné.. ani neviem ktorá čo písala, ale tak to zhrniem na čo som chcela reagovať:
- psík v kancli.. ak je to zdravé zvieratko v poho, ale ak ti to vadí tak debat s kolegyňou.. podľa mňa pochopí.. 😉
- pohyby v brušku budú intenzívnejšie pribúdajúcimi tt a nie slabšie, keďže dieťatko nemá miesto to neznamená že ťa poriadne nekopne až ti bruško vystúpi a urobí sa kopček 😀
- ak by mal niekto záujem o menčestráky tehu na traky tak predám za symbolickú cenu.. keďže mám už dosť gatí tieto nevynosím a mala som ich pri prvom tehu keďže som bola počas zimy v pokročilejšom štádiu tehu.. (ak by ste mali záujem odfotím a pomeriam) 😉
- mojalili, kukala som fotočky.. je to zlaté že ti dcérka takto objíma bruško, ja keď sa spýtam mojej Sisi že kde je bába ukáže na brucho a aj pohladká ale ešte to podľa mňa nechápe že tam je ozaj jej budúci súrodenec 😵
No idem ja spať lebo sa mi zíva a ledva držím oči otvorené.. tak dobrú.. 😔

mima89
4. feb 2010

viem ze uz tu ziadna z vas neni vzhladom na hodiny ale aj tak sa vas chcem spytat ci by ste chceli radsej dievcatko alebo chlapceka...ja tuzim po dievcatku a meno mam Dominika a chlapcekovi Patrik...paci sa mi aj Ninka ale s tym moj chlap nesuhlasi tak sme sa dohodli na Dominike... uz sa mi aj sniva o malickom ako ho drzim v naruci a ze je to dievcatko 🙂 ... no ak bude zdrave tak budem najstastnejsia...
kedze cakam svoje prve babatko tak si musim kupovat vsetko nove, nic nezdedim po nikom z rodiny 😒 kedze po dlllhom case budeme mat prirastok...tak som zvedava ako to zvladneme... snad hej.. 😉

mirka285
4. feb 2010

ja by som strasne strasne chcela dievcatko 🙂 samozrejme ze ked bude chlapcek nebudem smutna,len ja som strasne nastelovana na to dievcatko,tak sa budem musiet potom zase prestelovat🙂

dugyna
4. feb 2010

stani my sme kupili zatial tu knizku miminko 😉
neboj hodim sem foto z o svatby..nas vysli lacnejsie kupene saty ako pozicanie..a potom ich mozem ked tak skombinovat s bordovymi korzetovymi..ze biely korzeta bordovy sukna.. 😉

k tym psom..no my platime za nasho 33uer rocne..na nasom sidlisku..je jeden jediny smetiacik na hovienka..aj to vyse kilomtra od nas..a vzdy su tam vrecka vysklabane..ja nema problem pozbierat po nasom psovi..ale nech spravia viac tych kosova nech su tam aj vrecka..ked uz platime za psa podstivo..a kopec ludi ich ma aj 2-3 a neplatia nic..
pes bol s anmi pri mori na dovolenke a tam sme zbierali a zbierali tam vsetci..to len u nas na slovesnku je na prd..
ako priznam tu nezbierame ..ale preco ja mam davat kazdy mesiac neviem kolko korun za vrecka na hovienka..ked rocne platim za psa..a kontajnery nie su..a vybehy pri psov..luka pri hlavnej ceste..tak pardon tam ho chudaka nepustim..
u nas je destke ihrisko oplotene a psikovia tam nesmu chodit..a viem ze viac ihrisiek ktore teraz rekonstruovali v petrzalke su plotene..
a myslim ze hprsie ako psie hovienka su ihly po narkomanoch..v pieskovisku..

samozrejem chapem aj to ze ked detocky chcu stavat snehuliaka a vsteko je spinave ☹ ,ale u nas neni taky spinavy ten sneh..

Mirka dneska pisala ze bola dnes za malinkou..a ze ma teraz 1tyzden..a ze bojuje so zltackou..ale ze zatial je vsetko ostatne v poriadku.

dugyna
4. feb 2010

yoda mirka zvikne pisat aj na prvy krat tehu 😉

maxara ..ok ja som len myslela ze ti vysli 1:250 vysledky a ze dr ti povedal ze je to dobre..lebo to neni dobre..

vsetkym chorym prajem skore uzdravenei

sunnygirl
5. feb 2010

ahojte bábiky,
tak si vás uvítam do ďalšieho dňa, pre pracujúcich začínajúci víkend 🙂

Včera bolo tak krásne, aspoň tu vo Zvolen, slnko krásne pražilo, cencúle majú aj do 1m a ani taká hrozná zima nebola 🙂 Chcela som sa ísť prejsť, ale manželík prišiel neskoro domov a ja som sa bála, aby som nespadla. Tie chodníky nič moc 😒 .

Priznám sa, že od toho slniečka ma včera boleli aj oči aj hla, človek nie ja zvyknutý na také odrážajúce sa slnko.

mima89:
nápodobne, aj mi si budeme musieť všetko kúpiť, po nikom nič nedostanem, lebo aj u nás po dlhom čase bábätko, takže pekne postupne pokúpime. 🙂

Tak prajem pekné písanie 🙂 🙂 🙂

tutifruti
5. feb 2010

Čaute žienky, rada by som sa pridala do "klubu" tehuliek...
Momentálne čakám na výsledky testov AFP, dúfam, že všetko bude v poriadku.
Ináč od pol piatej rána už nespím /vrátila som sa z nemocnice, tam teplotu merajú už o 5:00, tak som si akosi zvykla a o tej deviatej by som už spala/. Ja som na PN a už budem do konca tehu, tak tu asi budem častým prispievateľom.

A k tej otázke, čo by som chcela? Väčšina ľudí predpokladá, že vzhľadom na to, že máme dve dievčatá tak chlapca, ale mne je to tak srdečne jedno, až ma to samú udivuje... Chcem zdravé dieťa a ak to bude dievčatko budeme sa tešiť rovnako ako z chlapca... 🙂

oacka
5. feb 2010

Ahojte! Sunny, ty si teda ranné vtáča, ja sa dooobeda len tak potácam, až po dvanástej sa zmobilizujem. 🙂 Užívam si ničnerobenie, kým môžem, potom to už nikdy nebude taká sloboda. Dnes sa mi celú noc snívalo, že sme mali bábätko. Jaaaj, to bolo super! Dúfam, že taký sen nie je zlé znamennie.

kafoditka
5. feb 2010

oacka, u teba to bol aspon prijemny sen, mne sa uz dva tyzdne snivaju horory. Ale dnes to bola zmena, celu noc ma nahanali policajti 😉 😀

tutifruti vitaj 🙂

carrie84
5. feb 2010

Ahojte babule 🙂 Pocujte, ake mate pocasie tam u vas? U nas uz od noci neskutocne fuka! Stromy pod oknami normalne veju ako vlajky! Ja uz chcem jar ☹

kafoditka
5. feb 2010

carrie, nie si sama! Ja tiez tuzim po jari, slniecko, teplucko- a hlavne nahodit suknu, tricko a sacko 😉
Pomaly nezapnem ani kabat ani bundu, nehovorim o tom, ze stale dookola menim dlhsie rolaky.. 😠
Ale to si este pockame na take pocasicko....
Tu v BA fuka silny vietor od rana...

zrzulka
5. feb 2010

a ja uz chcem juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul... a mojho maleho drobceka mat v naruci....... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre