• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac no ty si super.. ja neviem vyberat darceky, ale ked nic nemas kupene, tak asi zvaz podla toho, co je otvorene zajtra.. nas sused je srandista, ale riadny a on ma 40tku o dva tyzdne.. no a on dal nasmu druhemu susedovi na 40tkunejake funny tricko.. ja vacsinou kupujem viacero tematicky spojenych malych darcekov, ktore vzdy odovodnim.. :unamused: nevioem fakt

@miki060707 no radsej nie..nemala by som.. ale skusam, co si mozem dovolit. Bolesti nemam take tie zlcnikove, obcas ma picha pri peceni, ked sa prezeriem, co momentalne nechtiac robim, lebo mi netravi hned, ale az neskor. Takze sa musim naucit jest inak ako som bola zvyknuta. Asi polovicne porcie a castejsie, co je na materskej fajn, ale v praci nepouzitelne,..
24. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara dnes šla Nika na vinobranie k svojmu otcovi (je z Pk)..aj by sa mi páčilo pozrieť tam,a le ohlásila sa mi návšteva, prídu pozrieť malého a zajtra je u nás Babie leto, je to oslava v dedine, kadejakí hostia sú popozývaní (normálne som sa zamyslela aké i/y), hudba, stánky, zábava..bude tam fajn..už postavili na ihrisku veľký stan pre prípad, že bude pršať..teším sa, s malým tam pôjdeme, on má rád hlučné akcie, ked sa môže z kočíka obzerať
@merikac a ma nejake hobby? alebo kde pracuje? ako co?
@monline, vidiiis,teraz, este ze si sa ozvala,,,ma napada v tej suvislosti,,ze je blizko jeden obchod, kde predavaju alkac v zaujimavych falsach....
24. sep 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara prepac maxi, uz sa ti venujem
ano kojim, takze sa nam zatial zapchy vyhli
....ak bude druhe ako nas Misko, vylovim z pamate vsetky tipy a triky ako na neho/ju
.... nie nemam cestu okolo, mozno aj dobre, bo ja mam teraz stale chut na sladke a na alkohol :frowning2:
..... ked budes v ke, urcite kukneme do kocikov, aj keby som mala prejst trasu herlany kosice peso :wink:
24. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara no..kebyže vydržíš s polovičnými porciami až do práce a potom aj tam, tak natoľko schudneš, že budeš konkurovať tinke a ostatným štíhlym laňkám :slight_smile:
mne našťastie chutí aj dobre trávi..nech zjem čokoľvek..:slight_smile:
24. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara kamionista a to je cely jeho svet,,,,,,,,,,,, :grinning:
24. sep 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja idem už do postele, deti spia už 20 minut, tak to treba využiť... :slight_smile: paaa
24. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac no..strhla by som niekde na ulici dopravnú značku so 40tkou...resp. skúsila zohnať u cestárov..možno s a to dá kúpiť (svokor dostal pred rokmi 50tku)
24. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strasska ahoj, prosim ťa na akej ulici bývaš? nepoznáš dvorkinovu?
@miki060707 sladké sny
@miki060707 poznam, lebo som na furci byvala asi 20 rokov
preco?
24. sep 2010 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miki060707 a byvala som na Bielocerkevskej, teraz uz 10 rokov byvam v Herlanoch - dedinka 30km od KE
24. sep 2010 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline a zavru ma :grinning: .................ale poviem mm, nech skusi zohnat,,bola by prca,,,,,,,,,,,,
24. sep 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strasska mne tam bývala tá kamarátka, čo zomrela....tak som si na nu spomenula, ked ste tu spomínali KE....
@monline no ja neviem, ako sa bude Ninke pacit, ale dufam, ze sa bude, lebo ked bude rucat z kociara, drbne ma.. no a mne prestalo travit teraz po tom zlcniku, inak som oredtym nemala problem.. a nie ze ci vydrzim ae budem musiet, lebo to, co som obvykle zjedla na ranajky normalne, mi teraz stoji v krku do obeda.. vlastne od nemocnice som necitila hlad a to zjem o dost menej ako predtym. Uz som si myslela, ze mi nerobili zlcnik, ale bandaz zaludka, co by tiez nebolo na skodu :wink: ale chuda ja nikdy nebudem, neboj

@strasska oki, tak sa tesim, ale bude to najskor na jar

@merikac nuz tak mu mozete kupit nejake vlnene papucky a vesticku, ide zima.. :grinning: ja viem, blbost, ale to som dnes videla na vinobrani, tak ma to napadlo.. ale vies co som videla v egypte? tam maju tie palubovky v autach vystlane kozusinou taviou a aj na radiacej pake maju taky strasfukel :grinning: to by sa mi pacilo, keby som dostala.. ze akoze, nech ho v zime nechladi
24. sep 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara joooooooj tak to je este daleko, ale i tak sa tesim :wink:
24. sep 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac no to co pise mon je super napad :wink: urcite lepsi ako ten moj strasfukel
24. sep 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strasska Ivetka, ani sa nenazdas a kukas mi do kocika :wink: a ozaj, vzdy ked ta tu zbadam, tak si spomeniem na slovo strasfukel a teraz som ho aj pouzila vo vete.. to je take sproste slovo, normalne sa mi chce na nom smiat :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2010 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, ako sa vam dari s ratolestami.
Viem,dlho som sa neozvala, tak vam podam info.
Uz som na SVK, opustili sme partnera, otca mojho syna.je nam fajn, mame 10tyzdnov
a 5 dni, zajtra krst a velmi sa tesime.vazime 5600g a meriame urcite dost.
Vsetky vas zravime a prajem vsetko dobre :wink:
S pozravom Petzi s Innsbrucku a Jan Mikael.pa :slight_smile:
24. sep 2010 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac alebo šlohni kohlík s čilipapričkami maxare z balkóna, oblož klobáskami a zabaľ do celofánu
24. sep 2010 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petzi fiiiha ake mas ty novinky.. mile aj nemile.. :unamused:
24. sep 2010 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline heeeeej, to je moooojeee.. ja to sice nejem, ale pysim sa nimi, ake su mrte stiplave :grinning:
24. sep 2010 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petzi vitaj doma...držím palce aby nový život bol lepší
24. sep 2010 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara ja by som ponúkla jeden z mojich troch kohlíkov čilipapriečiek čo mám na terase, ale zvädli mi..pritom rovnako ako ty som sa o ne nestarala..ako len je to možné? :grinning:
24. sep 2010 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara a co je vlastne ten strasfukel??????????? :astonished:
24. sep 2010 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petzi vitaj doma :wink:
24. sep 2010 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline
@maxara teraz si trafila klinec po hlavicke,,ako toto by bol darcek pre necho ako vysity,,,maxi,,nebud lakoma a dones kochlik s cilipaprickami,,,ja ti za to navarim nieco dobre:slight_smile:))))))))))
24. sep 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac a ešte zvyknú predávať také rôzne ceduľly do auta...s vtipnými textami, možno aj niečo také by (popri fľaške) potešilo..ale aj to tričko s vtipným nápisom..
24. sep 2010 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok