Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
9. feb 2010

zrzulka v brendone maju akurat quinny, PP, ABC, concord a potom uz take vselijake obyc. a baby ti predaju aj jednotlivo teda myslim ze vacsina.
jane slalom pro je teraz aj nasa volba len cakam kym vypluju 2010 na trh

katy1979
9. feb 2010

ja mam na sebe uz viac ako 5kg 😅 takze uvidime kam to dotiahnem. pri prvom som za cele tehu pribrala 10kg. teraz to ide nejako hopom

zrzulka
9. feb 2010

tie kolekcie 2010 su paradne s otocnou sedackou, ale my nechceme vela investovat do kocika takze kupime este jeho predchodcu...(ak nakoniec vyberieme jane) .baby predavaju za dobre ceny.... ja aj tak na jar budem pouzivat golfac.... mne o tu sportovu cas ani tak nejde, hlavne o vanicku.....
neviete akej kvality su tie neznackove kociky???? nasla som vselijake pekne a za dobre ceny.... ked ja som taka nerozhodna, uz mi z toho sibe ....

zrzulka
9. feb 2010

ja teda vediem ja mam +7 ale brucho nemam neviem ake. vidno ze je tehotenske ale nie velke. este sa v pohode obujem 😀

cigaretka5
9. feb 2010

Baby a čo kociky mutsy? Nerozmyslali ste nad ním?

zrzulka
9. feb 2010

Inak neviem ktora ste spominali latkove plienky, zajtra je prezentacia v budatku v petrzke....

zrzulka
9. feb 2010

mutsy su krasne ale vraj je tam tiez mala vana

kafoditka
9. feb 2010

zrzulka kde v petrzke? a nevies o ktorej?

katkaking
9. feb 2010

k perinkam...tiez odporucam obdlznikove, nie stvorcove...
mojalili, kludne si kup aj z mk alebo mmb, ved si to operies...a nic tomu nechyba. Ja mam po malej, takze nebudem kupovat.

ked bola mala uplne malinka, kupovala som jej len nove veci...nebolo po kom...a potom sa mi ozvala znama, ktora je finančne lepšie zabezpečena a ponukla mi po jej malej vecicky, ked som ich videla neodolala som...niektore uplne nove este s visakcou, a vacsina tak krasne a zachovale. Takze vzdy ked ma, tak mi posunie za par supov... 😉 a nemam starost behat po obchodoch a zhanat. Povyberam a mam...a vsetko super kvalita.

tutifruti
9. feb 2010

Baby no s tými chlapmi sa tu ozaj vrece roztrhlo, zdá sa, že dievča čaká znovu na nás 😀 Gratulujem...

zrzulka
9. feb 2010

kafo to mi prislo na FB🙂)) Kopirujem ....

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo sa stane s jednorázovou plienkou, ktorú vyhodíte? Koľko peňazí na plienky miniete? A hlavne - ako sa v nich cíti Vaše dieťatko?
Ponúkame Vám ekologickejšiu, ekonomickejšiu, zdravšiu a krajšiu alternatívu - moderné látkové plienky. Tie súčasné sa už dávno nepodobajú na tie, čo používali naše maminy. Takisto starostlivosť o ne je minimálna. Môžete si vybrať zrôznych druhov materiálov, tvarov, farieb a vzorov. Zabudnite na alergické reakcie alebo zapareniny, krémiky nazadoček a vynášanie smetí, žehlenie alebo skladanie plienok...
Prídite sa pozrieť na prezentáciu v stredu, 10.februára 2010 o 17:00 hod. do Materského centra Budatko na Strečniansku ulicu 13 v Bratislave.
Teší sa na Vás Katka a Adam

zrzulka
9. feb 2010

Tuti a ty by si asi k tym dvom princeznam aj princa prijala co?🙂 Inak pekne mena maju...🙂 mne sa velmi paci Alzbetka

kafoditka
9. feb 2010

zrzulka dakujem 😉

zrzulka
9. feb 2010

ides kuknut??? ja prave rozmyslam, ja som sice pri malej pouzivala (teraz uz nepouzivam) ale mozno by som sa dozvedela nieco nove, pripadne sa popytala na nejake veci... jak sa hovori lepsie raz vidiet ako sto krat o tom pocut....

ivkafu
9. feb 2010

Ahojte, musim sa ai ja pridat, lebo aj mne tie kila pribudaju akosi prirychlo sa mi zda " zatial +5 ", ale hlavne ze sme
zdravy a tiez to to bude pravdepodobne chlapcek dr. este nepotvrdila, ale take cosi sa nedalo prehliadnut, uvidime
velmi sa tesime s manzelom a aj cela rodina.... ak by tu boli nejate tehulky s Ke velmi by som sa potesila
samozrejme drzime vsetkym palceky

kafoditka
9. feb 2010

zrzulka, ja asi nepojdem, som totiz na pn-ke a vychadzky mam od 14-16tej, koli socialke. Ale aj tak mam v plane klasicke pampersky...

meruska
9. feb 2010

ahojte..ja som uz zasa chora ☹ a to som po minulej chorobe, desnom kasli a bolestiach hrdla bola v robote len 4 dni ....tentokrat mam hroznu nadchu...dufam ze to neprerastie do niecoho ineho..... inak je normalne ak mam kazdy den teplotu 37 pripadne 37,1 ?.....tehotne mavame vyssiu? ci to len ja mam stale zvysenu?

uz som zo seba naozaj zufala, pretoze predtym som minimalne 5 rokov nebola chora, a teraz uz druhy krat za 3 tyzdne ☹ ako naschval...sa tak bojim o drobceka

sunnygirl
9. feb 2010

meruska:
niekde som čítala, že tehotné majú oslabenú imunitu, tak asi preto. A ešte jedna vec, nemôžeš si dovoliť jesť silné lieky, len primerané k tvojmu stavu, takže s tým bude telíčko musieť nejako pobojovať. ☹ ☹

Ja, ako som prestala jesť Femibion 800 (kde sú aj všetky B vitamíny) tak sa tiež trápim s nosom a kýchaním. ☹ 🙄 😕, ja som mala aj pred tehu problémy s imunitou, ktoré sa mi prejavovalo aftou.

sunnygirl
9. feb 2010

kafoditka.
tak a ďalší pipík 😀

sunnygirl
9. feb 2010

ozaj, tie čo chodíte kuknúť do júnoviek, neskrývajú sa te dievčatá u nich? 😅

kafoditka
9. feb 2010

sunny, asi mas pravdu. jul bude patrit chlapcom a jun si zasa vezmu dievcata 😀 😀

achojka
9. feb 2010

Ahojte. No ten syndrom bieleho plasta mam asi aj ja 😀 Dnes sme si kupily tlakomer a merala som si od rana 3 x a tla cca 105/65.
A co sa tyka kil, ja som nepribrala este nic.

janatt23
9. feb 2010

ahojte julovky. pridavam sa k vam 🙂

mojalili
9. feb 2010

JA som tiez junovka a bude to chlapec 😉 😉 😉

Dnes mi pripada, akoby mal maly v hube slamku a robil si v bruchu bublinky 😀 😀 😀 stale mi tam bublinkuje.
Ja sa nevazim, ked idem k lekarovi, tak si vymyslim, ale nevazim. Priberat priberam, a vazne sa hrozim vystupit na vahu 😕

mirka285
9. feb 2010

mojalili ja som si pri prvom tehu tiez vymyslala vahu,povedala som vzdy menej a aj tak ma isla doktorka zozrat ☹ a potom rok po porode len krutila hlavou ako je to mozne ze som taka stihla 😉

dugyna
9. feb 2010

caute baby dakujem vsetkym za priania k svatbe 😉 strasne sa tesim 😉
konecne sme zajednali kyticu jupi 😀

dnes sme boli v genetone..tak cakame co to bude 😉

liluu to si presne vystihla 😉 syndrom bieleho plasta 😉

stanka33
9. feb 2010

Ahojte...dugi a aka bude kytica????a prehliadla som kedy mate svatbu????

babyyyy nechajte mi este jedneho chlapceka.....cim dalej mam tusenie ze to bude dievcatko...ale lavne ze bude zdrave...

meruska skus si davat raz tyzdenne na posilnenie imunity homeopatikum osciloococcinum...fakt sa nemusis bat je to pre tehotne...lepsie takto ako brat potom antibiotika.....jednu tubicku raz tyzdenne....vyskusaj....

aja som pri prvom tehu vzdy povedala dr o kilo viac... 😀

dugyna
9. feb 2010

maxara a odkial mas take info o antolske..aj tam su odobrnici..ako vsade inde..neznamena ze ked sa tma stalo minule leto to co sa stalo ze tam nie su odbornici..
mimochodom znama tam rodila a bola velmi spokojna..teraz je tam kamoska tak od nej pozistujem a potom vam sem napisem ako bola spokojna 😉
a kazda nemocnica ma svoje plusy aj minusy a ma svoje klady aj zapory..

maxara
9. feb 2010

Mojalili - ja si tiez myslim, ze z bazaru sa oplati kupovat... a hlavne detske vecicky... moja kamoska kupovala bezhlavo svojmu synovi tricka a kosielky a body a podobne... teraz polovicu veci nepouzitych ide predavat na bazari, ked maly sa pomerne velky narodil a pomerne rychlo aj vyrastol... no prve vytuzene babatko a s nim spojeny nakupny osial. Ja ak chcem kupovat nejaku vybavicku, musim najprv kupit nejaky nabytok, aby som tie vecicky mala kam davat... Inak ja mam z bazosa postielku aj s matracom a dvoma hniezdami, baldachynmi a plachtami, kolotocom za 70 eur, pouzivana 4 mesiace... babo si vraj v nej zasprajcovalo nohu a odmietalo tam spat

Kafoditka - gratulka ku chlapcekovi

aj by som si zelala, aby dievcatko ostalo pre mna 🙂

maxara
9. feb 2010

Dugy- nevravim, ze su to fakty... vravim moje zistenia, informacie, ktore sa dostali KU MNE, od mojich kamaratok, co tam rodili, dve za posledny rok (inak co sa tam stalo sa mohlo stat hocikde...taka hlupana zas nie som, aby som nemocnicu posudzovala ako zlu, lebo nezachranili rodicku s vydutou...), mali velmi zle skusenosti s personalom a vraveli, ze vsetko tam boli mladi neskuseni doktori... obe mali komplikacie pri porode (aj to som pisala, ze ked ide vsetko hladko, tak je jedno kde..) navyse, aj ja som tam lezala, ale davnejsie a nie na gynde. Nemocnica ako taka sa mi paci, tiez som nad nou uvazovala, ale z kazdej strany na nu pocuvam viac zleho ako dobreho... na Ruzinov pocuvam reakcie pol na pol a na Kramare viac pozitiv ako negativ... a sestry mali dobre skusenosti... preto som napisala, ze ja sa teda asi rozhodnem ist tam... PODLA TOHO, CO SA DOSTALO KU MNE. Netvrdim, ze mam pravdu a ze ja budem s Kramarmi spokojna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre