Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
10. feb 2010

KATKAKING - gratulujem k super novinkam🙂

SUNNYGIRL - ja mam len anginu, tak som tyzden PN, inak stale pracujem a dufam, ze az do konca budem, lebo by som sa doma zblaznila 😖 Nevydrzala by som veru doma.

Nakupila som na nedelnajsie vypekanie si nejake veci, co by moj muz poplietol, pridu oboji nasi rodicia, tak budem mat co robit🙂 Aj som pozerala po obleceni, ale viem, ze mavaju sezonne zlavy a to sa oplati viac....teraz je nova kolekcia pre babatka, tak to je drahe, o mesiac dva to bude za polovicu 😉

sunnygirl
10. feb 2010

len po toľkých chlapcoch ? 😵

sunnygirl
10. feb 2010

áno, áno, spomínam si, bude u vás "párty", tuším, že ty oslavuješ narodky. Nóóó aby som nezabudla, tak by som Ti mohla teraz zagratulovať, a aspoň budem prvááááááá 😀

sunnygirl
10. feb 2010

Tak GRATULUJEM, veľa zdravíčka pre maminu aj pre Danielka 😉

maxara
10. feb 2010

sunny - tak ja som si bola prave naplnit flasu vodou a postavila som si ju na stol (v robote) a dala som si zavazok, ze ju do 16tej vypijem 🙂

baby, nemate problemy s vyprazdnovanim? ja uz asi mesiac pozorujem, ze sa mi poriadne neda vy... asi mi sedi zabka na prameni

mojalili
10. feb 2010

MAxara - v prvom tehu som mala velke problemy, tak som jedla ľanove zrniecka, len tak som ich kusala...to pomaha...teraz mi staci cerstva zelenina a ovocie. KEd si nedam, tak mam tiez problem 😉 . Inak zaujimave, mala som odmalicka problemy s tymto, az kym som porodila, tak sa mi vsetok metabolizmus paradne upravil...vazne ...

oacka
10. feb 2010

Čaute kočky. ja som sa dnes s kľudným svedomím odvážila,veď doteraz som nič nepribrala, a tu zrazu + 4 kilá!!!!!!!!!!! To som nejako rýchlo zmákla! Musím sa s toou čokoládou krotiť! 😒
Maxara, ja mne teda na prameni určite nič nesedí, chodím na veľkú aj na malú dosť často. to preto, že som začala dosť jesť....
A o hodinu idem na ultrazvuk,ddúfam, že sa mimi dobre otočí a aj my sa dozvieme,, čo to bude, držte palce. 😉

mirka285
10. feb 2010

maxara ja som mala problem s vyprazdnovanim,a zacalo som jest kazde rano na ranajky activiu alebo iny probioticky jogurt a uplne sa mi to upravilo 🙂 fakt to pomohlo aj ked som tomu vobec neverila..mne samozrejme ten jogurt nechuti,lebo ja jogurty moc nemusim,takze ho jem viacmenej nasilu,ale vysledok je zaruceny 😅

mojalili
10. feb 2010

Oacka - drz sa, co by si chcela? Rozmlomis nasu chlapcensku stafetu? 😉
SUNNYGIRL - dakujem, ale ja som stara paka, tak uz sa to ani neoslavuje 😀 😀 😀

oacka
10. feb 2010

aj ja chcem asi chlapca... muž by sa zblázznil od radosti.... ja fakt neviem... čo bude,bude,hlavne nech je to jedno z tých dvoch a nič medzi. 😀 😀 😀

sunnygirl
10. feb 2010

so žabkou, klop-klop, aby som nezakríkla, ale ja si myslím, že preto, že teraz nejem to mäso 😅

mojalili:
poznáš to, každý ma toľko na koľko sa cíti 😉

maxara:
s tou vodičkou držím palce, ja to mám tak isto, polovica už fuč 😀

sunnygirl
10. feb 2010

oacka:
nohavice slúžia? Ak to slniečko u nás vydrží, tak pôjdem kuknúť do mesta, vonka je fajn 😵

meruska
10. feb 2010

oacka, potom napis ako bolo, som zvedava 🙂 ide s tebou aj manzel? moj by velmi chcel ist, len neviem ci s tym nas lekar bude suhlasit...

maxara
10. feb 2010

no ja sa snazim teraz jest aj zeleninu aj ovocie, kazdy den mam aspon 2 - 3 kusy ovocia... pred tehu, ked mi bolo tazko a dala som si nieco mliecne, tak som pekne isla a bolo... ale teraz ☹
kazde rano pijem kakao alebo jem jogurt, kyslu smotanu s grankom, puding alebo take cosi (po rannych nevolnostiach mi mliecne robi dobre) a na zachod sa mi niekedy ani neda ist.. dokonca citim, ze mi treba niekedy aj tri hodiny a nejde... ☹
potom ma zasa boli brucho... no skusim este viac zeleniny a tie lanove semiacka... dakujem za rady

oacka - drzim palce, nech sa natoci... mna to caka v pondelok a uz teraz umieram od zvedavosti... obdivujem baby, ktore si to nedaju povedat a vydrzia to 😅

sunnygirl
10. feb 2010

ja som pre bábo objednala nejaké vecičky s MK, tak som zvedavá. Spací vak mi už prišiel, júúúúj no uvidím.

oacka
10. feb 2010

beriem aj manžela a uvidíme,či bude môcť ísť aj dnu. budem chcieť aj fotku. Zajtra mám poradňu o 12:00.
Nohavice slúžia,dnes si jedny beriem, šak mi brucho napuchlo. ale nielen podbruško,ale aj hore žalúdok, tam budú tie 4 kilá!!!! 😠

maxara
10. feb 2010

sunny - s vodickou si ma uz predbehla, idem ta aspon dobehnut 🙂

sunnygirl
10. feb 2010

ja idem na ďalšiu kontrolu až 2. marca, júúúúúúúúúj ďaleko. Oacka, držím palčeky.

sunnygirl
10. feb 2010

maxara:
len pozor, nie šokovo, po poháriku, ako alkoholik 😀

sunnygirl
10. feb 2010

oacka:
žalúdok aj mne napuchol, tiež som sa zavzdušnila, keď som zistila, že za týždeň 2 kg, ale dokopy je to 5 aj kúsok 😀 , tak myslím, že v norme 😉

maxara
10. feb 2010

sunny - jasneee, dam pozor... poctivo ako alkac 🙂 inak ja idem 15teho (teraz v pondelok) na ten 3D a zaroven mi urobi komplet morfologiu (ale sukromne, objednala ma moja akcna sestra k jej znamemu) a na morfologicky k mojmu gyndasovi som objednana tiez az na 2.3. 🙂 tak ideme naraz... tak ak mi v pondelok tento este nepovie pohlavie, tak dufam, ze ten moj mi v marci uz povie 100%ne. 😅

sunnygirl
10. feb 2010

maxara:
a ty už cítiš pohyby, alebo ešte nie?

maxara
10. feb 2010

sunny -ano citim, uz som si ista, ze su to pohyby... ale nie take steklenie motylych kridel, ale skor tie bublinky.. a hlavne ked v klude sedim...

sunnygirl
10. feb 2010

jééééj a kedy si to začala cítiť?

sunnygirl
10. feb 2010

a to si prvorodička, ja by som tiež chcela, aby som sa stále nebála, či je v poriadku, či mu bije srdiečko a či žije. Dúfam, že je v poriadku a zdravé, vždy si tak poviem.

sunnygirl
10. feb 2010

maxara a tie tžždne na koníku ti sedia?

sunnygirl
10. feb 2010

ten banán a voda naozaj pomohli

mojalili
10. feb 2010

OACKA - tak drzim palce, nech je to to, co si prajes...
NO dofarbila som si vlasy, som spokojna s vyslednym efektom, lebo som si pripadala ako siva myska..este to brucho dat dole a moju belobu v tvari odstranit...co nezvyknem byt bleda, ale akosi si dieta zo mna cucia vsetku krvicku asi🙂

mojalili
10. feb 2010

Inak s tym vasim vazenim ste ma donutili sa odvazit 😒 😠 a som nasrata sama na seba..+6kg ☹ ☹ ☹ nechceeeem. Co narobim 😒

katarina7777
10. feb 2010

Ahojte... i ked vas citam kazdy den, pisete tolko ze ked skoncim tak uz nevladzem ani reagovat... 😀 😀
Ja som zatial pribrala cez 3 kila (podla toho ci sa vazim rano alebo vecer 😉 ) ale tento tyzden mi riadne vyskocilo brusko takze myslim ze ho ukoncim so 4 kilami. Moja obvodna lekarka mi odporucila natierat sa mandlovym olejom, ze to zabera najlepsie proti striam, takze zatial sa poctivo natieram 2x denne a potom vyzeram jak leskle prasiatko 🙂
Vy sa cim natierate?
Aj ja idem v pondelok ku gynekologovi, som zvedava jako uz mimi narastlo a ci to je este stale chlapec 😉 inak uz by sme mohli aj futbalove muzstvo zalozit. Kolko je zatial potvrdenych dievcatok?
Inak zakazdym ked pisete co varite mi narobite strasne chute a mojalili s tymi fotkami je riadna provokaterka 😵
Mna pridu tento vikend pozriet rodicia tak som im nakazala nech mi prinesu nejaku bryndzu, ze spravime halusky.
Inak moze sa jest teraz treska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre