Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
10. feb 2010

Tusim sa mi zapacilo slovo "inak", no co uz po 8 rokoch v zahranici zacina moja slovna zasoba nejak upadat. 😒

maxara
10. feb 2010

sunny - musela som sa chvilku venovat praci 😝 tie tyzdne mi sedia... lekar mi vravel, ze v ziadnom pripade ich nemozem citit, aj som chvilku pochybovala, kedze som ten pocit nepoznala, ale teraz to uz viem isto 🙂 velmi sa z toho tesim... citila som to prvy krat iba vtedy, ked som sedela v takej nizsej stolicke, ze kolena som mala vyssie ako obycajne (nieco ako na zachode) a babo som prikryla mojou sunkou 🙂 tak vtedy mi zaklopalo...

janatt23
10. feb 2010

ahojte tehulky,
no vas citat, tak to maraton 😀
katarina7777 ja pouzivam elastiQ. je to super, len neviem ci sa to da kupit tam kde si ty. u nas v lekarni to maju. a mandlovy olej je dobry. mna s nim manzel masiruje. je aj taky ukludnujuci 🙂

maxara
10. feb 2010

katarina7777 - ja si natieram brusko kremom z biodermy, neviem ako sa vola, nieco s mamou 😒 dostala som pod stromcek od svokry... ale celkom verim, ze najlepsi je mandlovy olej...

potvrdene dievcatka su asi len 2 alebo len 1, ci?

a treska je momentalne jedno z mojich najoblubenejsich jedal... tak dufam, ze sa moze 😀

katkaking
10. feb 2010

maxara, tresku urcite mozes, len pozor na majonezu aby nebola stara alebo pokazena, aby si nedostala nejaku salmonelu...ale inak rybky su zdrave...tak si daj teraz, lebo ked budes kojit, este len pridu diety...zo zaciatku skoro nic...

ja pouzivam tiez ten elastiQ. Ale vyskusam urcite aj ten olej, myslim ze moze byt lepsi...

ak som dobre postrehla, tie dievcatka su zatial potvrdene tusim 2...

katkaking
10. feb 2010

este mam otazocku...netrapia vas niektoru krce do ruk a nôh? dnes v noci mi to zacalo, no neviem ci si mam dat magnezium alebo calcium...

katarina7777
10. feb 2010

No to som rada ze sa moze treska.... hned si ju idem "objednat " u nasich.... to si pochutnam...

Aj mam doma ten krem od biodermy, celkom som s nim aj spokojna ale nejak sa tazko rozotiera, za mesiac a pol som skonzumovala cele balenie a tom som sa nenatierala kazdy den... po oleji mam pokozku ovela jemnejsiu a pruznejsiu a stoji ovela menej... za 250 ml som platila 5 eur...nevyhoda je len to ze vsetko je zo mna mastne, ale vsak pracka opere 🙂

katarina7777
10. feb 2010

Neviete ako sa ma Mirka a jej malicka z junoviek?

lenkaaninka
10. feb 2010

baby neviete niečo o tom dobrovolnom nemocenskom poistení potrebovala by som informáciu cez IP či niekto nerobíte na soc.poist alebo niečo podobné...díky

izira
10. feb 2010

Ahojte 🙂 Tak sa hlasime do fora aj my. Zatial nevieme, ci to bude chlapcek alebo dievcatko - nechame sa prekvapit.
Jedna otazka: ma tu niekto skusenost s 3D usg v Kosiciach?
Diky

meruska
10. feb 2010

izira...robia ho napr. v CPD, alebo ho robi napr. aj Dr. Hoppan

ivkafu
10. feb 2010

Ahoj izira

ano bola som uz raz, a 3 o tyzdne idem zas, tak sa aj obavam, ale aj tesim ... dufam ze je vsetko s chrustikom v
poriadku nevieme este co to bude, ale dufam ze nam to povedia ak bude vidno .... MUDr. Robert Dankovčík, PhD
a jeho kolegovia to robia vola sa to Centrum prenatalnej diagnostiky v Kosiciach ... je to perfektne

moja otazocka kde ides rodit?

kkubekova
10. feb 2010

Cauko baby,

vy ste toho za posledne dni riadne popisali - gratulujem ku chlapcom a pozitivnym testikom a Miky drzim palceky

ja som dnes konecne bola v nemocnici, kde mi robil dono jeden mlady a dost sebavedomy doktor 😝
podla neho je vsetko OK - este nevidel peru (kvoli tomu mojmu podozreniu na razstep chrbtice hladal aj ine razstepy), tak o tyzden znova, ale miatli ho moje vysledky krvi, tak pre istotu mi zobrali ete raz krv a v stredu sa mam dostavit a este mi posunul tyzden tehotenstva z 19tt na 18tt
riadne mi vynadal - ze cestujem kazdy tyzden z BA do BB - 400km - ze do mna moze hocikto buchnut, ze ten pas malemu asi tiez nerobi dobre a ze preco nechodim k doktorovi v BA, ale v BB - no des - moje vysvetlenia,ze v BA len pracujema aj tak by som chodila na vikend domov a ze chcem rodit v BB nezabrali a kukal na mna ako na male decko ...

aaale kaslat na neho, hlavne ze nic nevidel a to ma tesi 😀 😀 😀 😀
taakze som stresovala zbytocne 😅

my pohlavie este stale nevieme, ale 22.2 idem do poradne, tak uz hadam bude nieco vidiet

co sa tyka priberania, tak ja som zatoal pribrala 2 kg (to je vratane pol kila co som schudla na zaciatku, ked mi bolo zle) ale brusko mam uz naozaj velke - kuk

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sunnygirl
10. feb 2010

tak som si dnes kúpila gaťuše, lebo som mala iba jedny

lenkaaninka
10. feb 2010

kkubekova ja mám tiež také bruško velké ako ty a tiež som dve kilá pribrala 🙂

sunnygirl
10. feb 2010

kubka:
aj ja mám také bruško ako ty, ale ja som pribrala 5 kg, aj do bôčikov a stehienok 🙂

kafoditka
10. feb 2010

Ahojte kocky, ja som sa dnes po dvoch tyzdnoch lezania a nicnerobenia poriadne vyburila 🙂 Prisli mi namontovat stavanu skrinu do izby tak som upratovala po nich do zblaznenia.. 😉 ale tesim sa, vyzera super a drobcovi budem mat kam davat veci..

Ja som sa vratila konecne na povodnu vahu pred tehu, tak odteraz mozem ratat kilecka do plusu 😉

Dnes som s radostou oznamila mojej babke, ze budeme mat syna a viete, co mi na to povedala?? Ze ked sa vela chlapcov rodi, tak bude isto vojna... 😲 😀 😀 😀

kkubekova
10. feb 2010

jaj tak to aj mne sa na boky nalepilo zopar gramov tuku 😅 takze ked sa fotim, tam mam ruku vzadu a zakryvam faldiky 😅

oacka
10. feb 2010

Čaute ženy! Sme doma z ultrazvuku, výsledky triple testov sú super, bábätko ma asi 300g a je zdravé a na 90% je to kočka! Bude to Kristínka!!!!!!! Takže hádam nebude vojna, kafoditka. 😀 😀 😀

oacka
10. feb 2010

A po pol roku sme boli s manželom von na kávu a na marlenku, ja na bielu čokoládku, mňaaaaam! Oslávili sme predčasne valentína. Moja mama chúďa skoro plakala, tak ve´ľmi chcela vnučku! 🙂

kafoditka
10. feb 2010

oacka, tak gratulka!!!!!!!!!!! a ty si tusim aj chcela dievcatko vsak? No super, tesim sa s tebou 😀

lenkaaninka
10. feb 2010

oacka gratulácia 🙂

mirka285
10. feb 2010

oacka dufam ze si prave rozbehla dievcata!!!ja idem zajtra a tiez chcem 😉 a ozaj meno Gabriel nech si teda muzicek odlozi na neskor 😀

meruska
10. feb 2010

gratulujem oacka 🙂 napises mi do IP podrobnosti? dakujeeeem

katkaking
10. feb 2010

super, Oacka, veeeeeeelmi gratulujem aj k dievcatku, ale hlavne ze bude zdravucka a je v poriadku. Mas aj fotecku?

oacka
10. feb 2010

kvoli mojmu myomu sa nedala dobre odfotit, ale dal nám dačo aj na CD,aj fotku urobil,ale vidno na nej len hlavičku. idem aj k Dankovčíkovi,tak tam hádam urobia lepšie foto. Ako sa mrvila!No zlaté.

oacka
10. feb 2010

meruska máš IP. 🙂

oacka
10. feb 2010

Gabriela nech si odloží pre deti s inou manželkou! 😠 😠 😠 😀

maxara
10. feb 2010

oacka - gratulujem, dufam, ze po tvojej kocke nebude najblizsich 10 zase chlapcov... ja idem v pondelok a tiez by som chcela dievcatko... no ale chlapceka lubim uz teraz 🙂

katkaking - na krce je urcite magnezium, ja somich sice nikdy nemavala, ale predtym, ako mi doktor dal magnezium, som mala v noci jeden krc v lytku (zabudla som sa mu o tom zmienit, spomenula som si, az ked mi dal magnezium na tlak)

maxara
10. feb 2010

kubka super... normalne som sa bala aj za teba a verim, ze bude pravda, ze tvoje mumu je zdrave...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre