• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@monline no ano navrh zakona je v parlamente,ak to schvali parlament pojde na podpis prezidentovi a ten ako je zname je skor opacne orientovany ako sucasna vladna koalicia.............
no uvidime ako to dopadne, ja osobne si myslim ze to neprejde
5. okt 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 bodaj by to tak bolo..aj tých 66 eur by nám chýbalo
5. okt 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zase neviem spať..doma je ticho, všetci spia..Danko zle zaspával, 3x som ho uspala a furt sa prebral a plakal..vždy som ho dorazila ďalšou dávkou mlieka, snáď bude dobre spinkať do rána...
K dnešnému dňu sa vrátim...
Maxi ma vyzdvihla v Senci, bála sa, či ju spoznám, tak ma dopredu upozornila na svoj červený kabát---fakt pekný kabátik Peti :slight_smile:, ale ja vás tu z albumov mám už tak okukané, že v pohode spoznám :slight_smile: Viezla nás do Pezinka a vyjadrené presne jej jazykom- rozmieňala pokutu na drobné a s prstom v riti dokázala šoférovať aj kŕmiť Ninku na prednom sedadle, čakala som, že ju snáď dá i odgrgnúť, ale to našťastie za jazdy nespravila :grinning: Nožičky majú Daniel aj Ninka v poriadku, čo je skvelé, kontrola o 3 mesiace spojená s pizzerkou. Keďže Maxi vychytala všetky vychytávky, tak ešte vybehla objednať sa k diabetológovi a šli sme VON..:slight_smile: V pizzerii sme sa stretli s Lelou a Zrzkou a ich detičkami. Laura bola úžasné dobré spinkajúce bábätko, Paťko bol chvíľu spokojný na rukách a potom ho Zrzka uspala a tiež pohoda..Ninka tak isto dobručká, zobudila sa práve keď mala Maxi prinesenú pizzu a Miška zlatúšik bola nadšená bábätkami a špeci si vybrala Danielka a vytešovala sa..Daniel sa tiež ukázal ako dobré bábo, aj ked jeho trebalo uspať na rukách (ale zas- jediný mal iba autosedačku :wink: )...hladoši dostali jesť, ja som čakala, kedy ten starý škaredý zarastený chlapík z ukrajiny čo sedel presne oproti mne konečne doje a odíde, ale nejak sa k tomu nemal, tak som aj ja vytiahla prso a kŕmila..roboši mali z nás zážitok :grinning: Čas neskutočne letí ak sa niekde cítime dobre..škoda...
a ešte k dievčatám- Maxi ma prekvapila asi najviac..tu ked som si ju čítavala, tak pôsobila, že si servítku rozhodne na ústa nedáva..ale- pekná sympatická žena, hlas má taký mäkký a nežný a celkovo pôsobí tak príjemne a milo, že tie jej "brutal fekal"a podobné výrazy akoby ani neboli od nej :slight_smile: Zrzulka je príjemné žieňa,vyzerá tak mlado dievčensky..štíhlunká, pekná baba, ktorá je stále v strehu, oči má všade, lebo šidielko Miška je všade...:slight_smile: A Lela- najmenej mi je známa z koníka, ale určite to napravím..milá mladá pekná mamina.
A kto ešte nevidel fotky zo stretka, tak mám ich v albume a aj Maxi ich má.
A teraz už idem spať, Nike som sľúbila na raňajky krupicovú kašu a ona raňajkuje o pol šiestej.
6. okt 2010 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky,,dnes to tu asi zacinam,,lebo zobudila ma mrcha :angry: priblizne v tomto case pred rokom -ak priratam este zo 10 dni-som ju okavala a prisla az teraz po roku :grinning: )

@monline- presne si vystihla komentar na maxi,,my sme ju tiez nejak podobne "ohovorili"*-ked sme sli zo stretka,,,a hlavne jej prijemny hlas,,co som zostala prekvapena hned v telefonate, ked sme sli nastretko a neodpustila som si pre nunu poznamku ( pretoze s nou som cestovala), ze fakt ma velmi prijemny a makky hlas,,,,ze tiez k jej repertoaru, som si ju predstavovala a tesila sa na daku erdeg babu,,,no konalo sa prekvapenie vo velmi prijemnom slova zmysle,,,,aj z drievka,,,a celkovo,,z ostatnych stretiek,ktore ocumujem len spoza monitoru z vasich foto-vidim, ze zatial vsetky baby vyzeraju byt maximalne zlate, v phode, prisposobive situaciam a hlavne kazda ma v tvari velmi pokojny vyrovnany a stastny vyraz :wink: Cize ak to zhrniem jednou vetou- ak by bola prilezitost- tesim sa na kazdu jednu z vas :wink:
6. okt 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko krasotinky :slight_smile:

@monline ako si nam to tu pekne zhrnula, dakujeme :wink: Nakoniec hviezdou stretka bola nasa Petka :slight_smile: Jeej, este sa mi to aj rymuje..
@merikac som sa pobavila na tej "erdeg babe" :grinning: :grinning: ja poznam Petu uz dlho, este ked sme sa vlnili na brusnych tancoch ako kinderka a pravdu poviem, nikdy som ju takto nevnimala... :slight_smile: Ved uz len ton jej hlasu ja taky ukludnujuci, ze ta ked mi nieco vysvetluje alebo hovori nejaku prihodu, tak by to cloveka aj uspalo -( teraz myslim v tom dobrom zmysle), co u Peti nehrozi, lebo pomedzi vysvetlovanie vzdy zahlodi taku hovadinu, ze dovi.. :slight_smile:
6. okt 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ked som sa uz s Maxarou stretla, musim ti dat za pravdu ( a dufam, ze sa Petka, neurazila za tu erdeg babu- myslela som to v dobrom,,ja som sa fakt na taku tesila :grinning: ) ,ze ma ukludnujuci hlas a uplne paralerne odlisny aku som mala ja predstavu,ty si ju spoznala opacne,najskor pocula-videla,,takze si ju tak ako my ciatajuce nevnimala :grinning: ,,,
ved to je nevyhoda pismen, ze clovek do nich nemoze dat cit, ton hlasu a hlavne zdoraznit to, o co mu ide- potom vznikaju nedorozumenia ako z boddezom alebo s ninou :unamused:
6. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ale toto je verejne forum a kazdy si hovori vlastny nazor, je samozrejme, ze sa niekomu ten - onen nazor nepaci a zareaguje nan inak, ako ostatni... S bodezom to chapem, ale co sa tyka Niny, ta mala odlisny politicky nazor, s ktorym vacsina nesuhlasila a tam bol kamen urazu..Nina asi pozabudla, ze toto forum je verejne a ked sa reagovalo na jej nazor negativne, tak to trochu prehnala so svojou reakciou..
6. okt 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kazdopadne,,,obaja sa asi urazili a viac neprispeli :frowning2:
6. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky :slight_smile: no my sme mali papaciu noc :grinning: Laura bola hore kazde dve hodky a az o stvrtej zaspala na 4 :slight_smile: tak som sa vytesovala... ale zase na druhej strane som vela prikladala a Laurinka tahala :slight_smile: tak sa vytesujem... potom sme boli hodku hore a zase hajame :wink: tak som vas stihla precitat :slight_smile:

ohladom vyletu som ja pochopila ze pojdeme rodinky....
6. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 dobre spravy hned z rana,,,to znamena,ze mliecko nabehlo :dizzy_face:
6. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no vyzera ze ano :dizzy_face: davala som jej len odo mna celu noc a pekne haja aj teraz... sice som vychlipala veeeela vody tak som pobehovala na zachod :slight_smile:
6. okt 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobe ranecko...aj ja som uz hore..suhlasim so vsetkym co sa tu dnes napisalo...akurat ze sa mi zdalo ze Nina isla do konfliktu so mnou :frowning2: co sa tyka Bodeza presunul sa do temy slobodne mamicky alebo take daco/asi je mu ta tema blizsia/a Nina nema mozno cas prispievat lebo beha po pieskovisku a predava Amway/inak poznam pripravky tejto znacky,su max. predrazene,o nic viac ucinne ako ine,a ich predaj zavisi na dobrych oblbovacich schopnostiach predavajuceho/ :angry: a ozaj myslim ze na vylet kto chce zobrat manzela moze,kto nie nemusi...ja asi nezoberiem nech si od nas "oddychne" :grinning:
6. okt 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 aj ja sa snazim- pijem a curam :grinning: ,,pokazdom kojeni odsavam aj ked nejde skoro nic,,ale hadam do tyzdna sa moje didi umudria a nieco pustia :grinning:
6. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
postavila som varit zamiaky na granatir a hrachovo zeleninovu polievku a chystam sa do PD do noveho nakupneho centra posmirovat,,aj ked neni kesa-ale aspom porobim prieskum a ked pojdem s mm, pojdem s nim na hotove,,nech nefrfle,ze bezhlavo bludime :slight_smile:
6. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ako? Malá mi zaspala, bola podarená teraz, vám poviem, sedí si v kresielku, sedí, smutne pozerá očičkami, ani ,,rozprávať" sa jej nechcelo s mamkou, ani hrať s hračkou a ja na ňu, že Ninuška, čo je moja, som si ju zobrala na ruky a vtom som pochopila... Ona si smutne sedí v hovienkach. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aby zarevala, že mama, ja som sa po..ala. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Urcite sa umúdria, uvidíš. :wink: Hlavne často prikladaj!!
6. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac mala by som si po kojeni aj odsavat... aby sa to rozbehlo??
6. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 Linda ked sa posere tiez ani nepipne :slight_smile:
6. okt 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 myslim,ze ked vyprazdnis uplne prsnik z ktoreho prave dopapala, tak tym produkciu zvysis........
6. okt 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Presne, im je asi v hovienkach dobre. :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8
@mirka285 ..ked sa Emma dolefeti,,tak sa to neda nevsimnut,,najskor je velky rachot ktoremu predchadza zacervenanie tvare, roztiahnutie nosdier a tlacenie a potom sa rozlahne po miestnosti smrad :grinning:
6. okt 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa zatial kocky :wink: letime na prechadzku kym neprsi :slight_smile:
6. okt 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
my sme dnes akosi dlhsie pospali a este furt pobehujem v pyzame, mala by som ist zehlit, ale chce sa miiiiiiiiiii :pensive: :pensive:
hm... vcera ste vselico popisali, od stretka po vylet, po dekukciu osobnosti Max. hi hi :slight_smile:
Peti, veru veru baby maju pravdu, niekedy mi pripada, ze ten kto sa prihlasuje pod max a pise prispevky, nie je Peta to jemne nezne ziena s milym hlaskom a nevinnou tvarickou. :sunglasses: Vsetkych si svojim osobnym kontaktom velmi milo prekvapila!!!!
Ked tu spominate kakanie, nasa mala noc kakania, co som ju prebalila, tak nasleducuja plienka znovu nalozenaaaa. A jej to zjavne nevadilo, hlavne ze to bolo vonku. :slight_smile:
6. okt 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac preeeeeeeeeeeeeeeeesne, to iste robi Nela. :grinning: :grinning: :grinning: a u nas je este nakoniec celej tej procedury blazenyyyy uuuuusmev.asi takyto :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby moj Filip ked lezi dlho v postielke a spokojne sa usmieva a ani nepipne, je mi jasne, ze ma plienku naplnenu po dekel :grinning: Tie decka su fakt vsetky rovnake...
6. okt 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Takto kakáva, keď papká, pri jedení večer takto púšťa, ale sem-tam sa aj takto ,,nenápadne" zadarí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník prajem
tak ja som dnes dobre vyspatá napriek tomu, že som šla spať až o tretej..malý prespal celú noc a zobudil sa papať až o 6,20 a potom zaspal a spinkal do desiatej..no spokojná som :slight_smile: teraz vonku spí v kočíku, tak idem dole asi variť, aby som ho lepšie počula ak zaplače, neskôr prídem
6. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac do roka a do dňa? :slight_smile: ja čakám v sobotu, už druhýkrát
takže môj názor na maxi je podobný s tvojim :slight_smile:
6. okt 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja som strašne lenivá odsávať..ale asi budem musieť, lebo ak bude Daniel spať celú noc ako posledné tri noci, tak moje prsia explodujú..budievam sa s mokrým tričkom, plachtou, návliečkami..keď ja mám furt obavu, že si o polnoci odsajem a malý sa mi zobudí polhodku na to a bude pýtať jesť..a z fľašky moc nechce piť, to je len pre prípad núdze ak nie som doma...skúšala som aj poloodsať, ale aj tak boli ráno ako kameň
6. okt 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den prajem dievcata,nestiham vas citat tolko ste tu toho popisali :slight_smile: ..ani neviem na co zareagovat ...
Ja som vcera bola celyden mimo, bola som kvoli robote na buduci rok za svojou novou sefkou ,isli sme s mm aj s malou 170 km do heraklionu ,a chvalabohu mala celu cestu tama aj nazad prespala..tam sme si zaroven urobili vylet k znamym co maju tiez babo - 5 mesacne..skoro som dostala sok vaha maleho je 9,5 kg !!!!ani mu chudatku krk nebolo vidno ...nasa pri nom vyzerala ako dieta z koncentraku ... :confused: samozrejme co povies mamine ,ze je krasny ?on by bol zlaty ale je proste obezny..a ano chudera mi hovori co mam robit kazde 3 hodiny su pyta 180 -200ml mlieka ,samozrejme nekojila vobec(grekyne nezvyknu ani na zaciatku)a s UM a takymi mnozstavmi ..ak mu da len 150ml reve ako tur.....videla som to na vlastne oci ..a doktor jej na to ze to sa vraj po roku upravi ..samo?a maj doveru v grecke zdravotnictvo.. :angry:
6. okt 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok