Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. okt 2010

😀 😀 😀 😀 😀 samozrejme ale, ze mm ma nenudi aj ked si tykame 😀 😀 😀

maxara
8. okt 2010

inak, kde su nase sovy? merikac sa objavila a zduchla a monline? tinaki?

maxara
8. okt 2010

halooooooooooooooooooooooooooooooooooo

mirka285
8. okt 2010

@maxara ja ked som ostala doma na rizikovom ,som si musela kazdy vecer o osmej vypinat telefon lebo mi vyvolavalo milion ludi ci som v robote a pod. a moj Gabo by to urcite nepochopil...tym ze som robila v noci bolo u mna normalne ze mi ludia volali aj rano o druhej a to by uz bol ohen na streche 😀

kafoditka
8. okt 2010

Babulky idem ja do postele, bru nocku...
@mirka285 ja by som presso z cisteho gutalaxu spravila dvojici Studenkova - Vajda... Z toho uchylaka mi stoji snad kazdy chlp na tele 😝 😝 😝

mirka285
8. okt 2010

@kafoditka dobru teda ked nas uz opustas...

tinaki1275
8. okt 2010

@maxara akurat vas docitavam🙂)).normalne sa zapajam az po polnoci ☹) skor nestiham.. 😒
ty si ted pripad..inac take internetove flirtovanie ma nieco do seba..a az sa cudujem ze to tvojmu mm nevadi ..alebo sa len tak tvari?

maxara
8. okt 2010

@kafoditka bru nocku.. ja studenkovu neznasam.. tie nozdry napnute, povysenecky ksicht, bleee. vajgula neviem aky je, ale kazdopadne uz riadne zostarol z toho niekdajsieho "plejboja"

@mirka285 🙂 tak ani misko by to nechapal.. ale keby som mu dovolila zdvihnut tel, tak by bol pokojny, ze nic neskryvam 😉

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 ved dnes som mu chcela ukazat na fb toho doktora a on ze toho tvojho frajera? 😀 ale zasmial sa.. on vie, ze ho (mm) lubkam najviac na svete.. keby povedal, ze mam prestat, tak prestanem.. a inak, my sme sa zoznamili s mm cez net, na pokeci 😉

mirka285
8. okt 2010

ja som zo Studenkovou nemala tu cest a s Vajdom som slopala ked som bola este mlad a on chodil so Zuzou Belohorcovou...sakra to uz bolo pekne davno...
@maxara no ja by som nemala problem keby mi zdvihol telefon,skor si myslim ze by sa zlakli ludia na opacnej strane linky

mirka285
8. okt 2010

@maxara coze coze???to mi musis v pondelok porozpravat podobnejsie

tinaki1275
8. okt 2010

inac vcera som bola u svokry popriat jej k narodeninam a samozrejme som si vypocula zase nezmyslov do zasoby ..
ale vrchol bol ked pysne zahlasila ze druha nevesta ,co ma 15dnoveho synceka si z neho vychova vojacika,lebo vraj skor ako kazde 3 hodiny mu neda jest ani keby neviem co .. 😕 skoro som odpadla chudak dieta ked je nahodou hladne skor..proste ma smolu .. 😒 poznamenala tiez ze naco davam malej ciapku (taku latkovku z h&m obycajnu som jej dala aby si zvykala)ze jej mam obtocit hlavu do nejakej plienky .. 😀 co na ro povedat?ze jej jeb....ale aspon sa potom doma este hodiny smejem

maxara
8. okt 2010

@mirka285 co? ten internet?

@tinaki1275 😲 to je tehla.. ale neboj sa o toho maleho, taketo malinke deticky si velmi rychlo zvykaju na ten trojhodinovy rezim.. no ale sak Sparta a Ateny..

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 a s muzom uz OK?

Inak dnes som sa dozvedela, ako vznikla ta skratka OK, teda co to znamena

maxara
8. okt 2010

a dokonca aj ako vzniklo slovicko fuck..

tinaki1275
8. okt 2010

@maxara ale praveze sa bojim ,ta baba je rovnako svihla ako moja svokra,mm ju vola gestapo lebo je napoly nemka..a vzdy vsetko vie lepsie a ma furt pravdu 🙂teda aspon ona so to mysli ..inac pred rokom si s mm bratom zaobstarali stena labradora..a dopadlo to tak ze ho pre mesiacom dali utratit,zacal hryzt a vrak zautocil aj na nu ..mna ale nikdy nepohryzol ..ono tobude pristupom..mm poznamenal ze dufa ze to s mayl nedopadne ako s tym psom .. 😒 teda ze ho nepokazia...kazdopadne su obaja totalne mimo ...ona ma 41 a je to jej prve dieta a on deti vobec nechcel a ona ho oblbla a oteh0tnela po 3 mesiacoch vztahu .. 😖

mirka285
8. okt 2010

@maxara no ides...aj my chceme byt mudre

merikac
8. okt 2010

@maxara ja sa venujem baby mm,,,,,ved konecne je doma viac ako 1 den v tyzdni 😉

monline
8. okt 2010

@maxara sa smejem 😀 ty normálne flirtuješ s primárom 🙂 ktovie ktovie, či si si nesypala niečo na ranu, nech sa ti zapáli a ty môžeš za ním ísť 😀 inak- o chatoch a sklamania zo stretnutia napísal pár viet výborne Matkin v Polnočných denníkoch,.,..nájdem to? chceeeeš?

mirka285
8. okt 2010

@tinaki1275 plienku na hlavu??nech si da ona plienku na hlavu 😀

merikac
8. okt 2010

a nejako sa neviem pridat k tomu komentovaniu, ani kollara a ani ostatnych- povacsine zdielamvase nazory,,,,ale inac tych ludi nepoznam a neviem ako by som sa pridala teda do debaty ☹ 😉

monline
8. okt 2010

@maxara monline stále číta a číta a pomaly zabúda, na čo chcela reagovať..a kým dočíta, tak všetky pôjdete spať

merikac
8. okt 2010

@tinaki1275 ty mas fakt milu svokru,,nech by si asi robila akekolvek ustupky- co redpokladam, sa uz ani nesnazis,,tak by si si ju aj tak neomotala okolo prsta,,,na to musi byt povaha,,,proste ona je svokra, podla ktorej sa pisu vtipy 😀

merikac
8. okt 2010

@mirka285 a ktomu vasmu zoznameniu,,vy ste sa taky poopicny snazili na seba nechat dojem , ze aha ako mi to ide na svahu 😀

mirka285
8. okt 2010

@merikac presne tak 😀 a to ked ti poviem ze na svahu bolo vtedy presne minus 15 stupnov a Gabovi omrzli usi ani neuveris 😕

monline
8. okt 2010

ozaj- mohli by ste všetky opísať ako ste sa zoznámili so svojimi polovičkami ..pre spestrenie, nech to nie je tu len o obsahu plienok a prdkaní 🙂

tinaki1275
8. okt 2010

@monline neboj ja tu este s tebou chvilu ostanem..🙂)
@merikac ona keby mohla tak ma snad aj zabije.. ☹ a malu vola "dcera moja".este aj tu mi zavidi kedze mala 3 synov.. 😒
@mirka285 ja sa este furt smejem,nebola som schopna jej na to ani nic odpovedat tak ma sokla..😉
@maxara mm sa vcera u svokry tvaril aky sme mi idealny par a to bolo furt tinka sem tinka tam..ja som len odvrkovala..aj dnes je to este o hovne..on sa tvari sice skoro normalne ale ja som urazena a kedze cely den makal videla som ho az od osmej a teraz uz 2 hodiny chraope na gauci.. 😖

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 whooops tak ja dufam, ze potom toho maleho po roku nedaju utratit 😔

@merikac jasne, venuj sa 😉 maxinka to pochopi..

@monline ale ja nebudem sklamana.. mna aj tak bavi len toto pisanie a ked uz sa uvidime lajf, tak ma to prestane bavit.. ved sa poznam.. ale najdi 😉

@mirka285 no nepamatam si uuuuplne presne o aky narod islo, ale myslim, ze to boli britski vojaci, ked sa vracali z nejakych bojov (toto si musim presne pozriet) tak uz aby to hned co najskor vedeli doma, tak niesli nad sebou vlajku a tam bolo O K .. to O nie je v skutocnosti O ale nula a K znamena killed cize nikto zabity, nula zabitych, takze akoze odvtedy OK je vsetko v poriadku
a fuck, tiez kedysi a tiez mysloim ze britania, ze nemohli ludia pracovat na potomkoch bez povolenia krala. Takze si vzdy ti, co sa chceli namnozit, poziadali krala a o povolenie a on im vydal taku plaketu alebo co, tu si dali nad vchodove dvere a na nej bol anglicky napis, ktory si presne nepamatam, jeho zaciatocne pismena tvoria slovo FUCK a v preklade to znamena Smilstvo povolene kralom.. pozriem to a napisem ten nazov

merikac
8. okt 2010

@mirka285 🙂))))))))) musel byt riadne odkrveny,,boh vie kde sa mu ta krv z usi nahrnula 😀

monline
8. okt 2010

@maxara Maxim E. Matkin o chatoch: ich najväčšou výhodou aj nevýhodou je, že sú zrýchlené. Trvá veľmi krátko, kým sa v listoch alebo v chatoch prejde od všeobecností k dôvernostiam, práve preto, že druhého nevidíme, nebrzdí nás naučený ostych a nepísané pravidlá zdvorilosti. Informácie lietajú cez celé kontinenty zázračnou rýchlosťou, a tak zrazu dvaja ľudia, z ktorých je každý sám v noci doma a rozcítene sa díva do upršanej tmy za oknom, začnú spolu hovoriť o veciach, ktoré by nikomu inému nikdy nepovedali. „A potom sa s tým človekom stretneš a je úplne obyčajný. Povrch ťa nezaujíma a o jeho vnútri vieš všetko. Ideš domov a pociťuješ prázdnotu, lebo sa už nemáš kvôli komu ponáhľať k počítaču.“

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre