Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

helen
6. nov 2009

Ericica, aj ja si myslím, že nikdy nie je neskoro. Podľa mňa je už tvoja malá dosť veľká, aby to pochopila, ona bude iba krikom vyžadovať tvoju prítomnosť, alae keď pochopí, že cesty niet, tak prestane veľmi rýchlo. Deti sú nesmiere učenlivé, uvidíš, sama budeš prekvapená, ako rýchlo to ide :D a asi sa ľahko radí, ale na svokrove reči nedaj. Skús mu to vysvetliť, a keď to nepochopí, bude sa s tým musieť zmieriť.

Lili, deti nás ale vedia prekvapiť, čo? 🙂 Perfektné, že bude mať súrodenca

kosta123
6. nov 2009

ahojte pridávam sa 🙂)

ericica
6. nov 2009

ahoj kosta 😉
babenky asi sa pojdem trochu vyvetrat s malou a Ginou(psikom)...
helen mas uplnu pravdu 😉

helen
6. nov 2009

Miki, tanyka, kosta, vitajte!

Tanyka, to je paráda, že tvoja veľká dcéra bude mať malého súrodenca! 🙂

ericica
6. nov 2009

uz sme domka aj sme sa napapali teraz uz budeme pozerat tv...co dobreho robite?

petrusk
6. nov 2009

no ja sa nestacim divit, kolko nas tu uz je. ani to nestiham citat.

ericica, tak ja zas snazim ucit, ale nejde mi to, dnes je nejaky divny den, len by som spala, mam smutnu naladu akusi. no nic moc, veru radsej by som sa dala pod deku na gauc a plestila na nejaky dobry film. dnes som uz snivala o vianociach, ze snad nebudeme mat skusku, ako minuly rok, dali nam ju hned 2.1. a konecne si budem moct do sytosti uzit vianoce uz konecne v trojici.

ericica
6. nov 2009

petrusk tak ja ti to zo srdca zelam aby ti to vyslo..
aj ja mam z tohoto pocasia depku a nemam naladu nic robit ,a ty sa kludne hod pod deku a pusti si nejkau romantiku 😀
zajtra ideme do Brna pozrietr jedno male babo ze sa veeeeeeelmi tesim ako si ho popestujem je to ine drzta take dvojtyzdnove ako dvojrocne co poviete 😉

zajacik...
6. nov 2009

Takyna ahooooj 🙂 Uz si bola aj na UZV?
Vitajte aj ostatne julovky, fakt je nas tu uz neurekom, bude plodny jul 😵 😵 😵

helen
6. nov 2009

petruska, ten splín úplne chápem, cítim sa podobne. My dnes uložíme choré dieťa skôr a asi si veru ten film aj pozrieme. Tak si oddýchnite aj vy, aj keď chápem, že povinnosti volajú.
ericica, to teda rozhodne JE rozdiel :D

ericica
6. nov 2009

kde steeeee?vsak v telke nic neni 😒

helen
6. nov 2009

eri, pozeráme nahraté seriály 😉

helen
6. nov 2009

inak mňa dnes chytila šialená únava, teraz večer, nevládzem sa ani hýbať. dúfam, že je to tehu príznak a nie chrípka 😖

lenuliatko
6. nov 2009

Ahojte kočky. No tu to žije 😉
Ja som podobne "skapatá" ako ty Helen, už niekoľko dní 😅 Posteľ je teraz moja naj kamoška 😀 A začína sa ozývať žalúdok.
Vítam nové tehuľky.
Takyna ahoj, tak už vieš isto, že v brušku je jedno bábo? A podľa krvičky si tu mala byť už dávno 😉
Zajačik 🙂

helen
6. nov 2009

Lenka, aj mne dnes ráno bolo celkom mierne nevoľno ale dosť mi pomohol zázvorový sirup.

lenuliatko
6. nov 2009

Mne je zatiaľ tiež len mierne, ale doodbeda som bola pomáhať susede s pečením a tie arómy som ledva predýchala 😅 Teraz mám len tak žalúdok na vode, ale dá sa. Vraj pomôže aj trošku coly, zle je vraj keď klesne hladina cukru v krvi a tá cola ho má požehnane 😀 Ale aspoň vieme, že sme tehotné 😉

helen
6. nov 2009

Veru áno. 🙂 ja už som si aj namerala 37,0, cítim sa ako vyžmýkaný citrón.

maaja
6. nov 2009

helen, je to le unava po celom tyzdni, hm ?

oacka
6. nov 2009

Ahojte, kočky. Oddnes som na PN, mám zápal v tele. JA mám pocit, že umieram, je mi hrozne zle. Bolí ma komplet všetko a som z toho už proste hotová. Nemôžem nič jesť, zo všetkého ma hrozne bolí žalúdok. Ja neviem, ako to vydržím...

helen
6. nov 2009

Majka, aj po ňom bývam unavená, ale toto je o kus iné a hlavne horšie. ☹
Oacka, to ma mrzí, dávaj si na seba pozor a veľa oddychuj!

takyna
7. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 , ja tiež v noci sa pravidelne budím a nespím, ale už večer som pomaly tvrdá o 9tej 😝 , a na žalúdok mi býva tažšie , ale zatial nezvraciam, Leni jedno mám v brušku 😉 🙂

pozravujem všetky 😵

zajacik...
7. nov 2009

Takyna gratulujem k jednej malej takynke alebo takynkovi v brusku 🙂
Oacka tak ten zapal treba rychlo preliecit, aby ste boli s babulkou v poriadku...
Lenuliatko no tak ty mas uz typicke priznaky, ja stale nic 😅
Baby mam taky navrh, ktore ste sikovnejsie resp. ochotne urobit nejaku tabulku, aby sme mali o sebe prehlad, co vy na to? Ze by sme si vytvorili spolocny nick, napr. "jul2010", dali by sme si spolocne heslo, alebo by heslo mala len ta co bude upravovat album a tabulku... Kto s tym mate skusenosti, hlaste sa 😀
A vsetkym prajem pekny vikend 🙂

mojalili
7. nov 2009

Ahojte kočky,
tak som doma zo sona, sme o 2 tyzdne mensi, ale vitalny. Srdiecko bije krasne, sme 6+3tt. MAme 9mm🙂)) jaj, ale mi odlahlo....
co je horsie, mam taku chripku, vecer som mala zvysenu teplotu, moja dcera sa celu noc dusila kaslom, bola dnes na pohotovosti, ma hnisave capiky a zapalene hrdlo. Musela som ju dat mojim rodicom, aby sme boli od seba, lebo sa obe infikujeme, jedna od druhej ☹

zajacik...
7. nov 2009

Mojalili tak super ze je babo v poriadku, aj ty sa cim skor vyliec. A inak k tym tt, nemohol ti to doki pocitat odo dna oplodnenia a ty si si pocitala od prveho dna MS, lebo potom by to sedelo (podla dokiho 6+3tt, podla teba 8+3tt)... lebo sa mi nezda ze by taka mala fazulka bola 2 tyzdne pozadu...

takyna
7. nov 2009

Mojali prajem skore uzdravenie tebe aj dcerke a mate pekne mmtre 🙂

Ahoj Zajko ty si uz bola na ULZku?

helen
7. nov 2009

Mojalilli, som rada, že všetko rastie ako má! Inak môžeš si pozrieť správny tt podľa veľkosti bába tu: http://babymed.com/Tools/Ultrasound/ Hneď tá prvá linka. A inak aj som chorá. :( Od včera sa nevládzem ani pohnúť. Chytila som to od dcéry, akurát, že ja ju nemám veľmi kam dať. Budeme sa liečiť budúci týždeň spolu.

zajacik...
7. nov 2009

Takyna ja idem na UZV v utorok, uz sa tesim 🙂
Helen tak aj ty sa rychlo vyliec...
Ja som zatial na PN, aj by som uz isla do prace, ale prave kvoli tomu pocasiu a kadejakym chorobam sa bojim aby som nieco nechytila... tak este uvidim ako to poriesim...

helen
7. nov 2009

Zajacik, výborný nápad, teraz sa treba chrániť. A ďakujem.

traktor
7. nov 2009

vidim ze ma samy a voskovka predbehli, vitali vas hned na zaciatku 😀 😀 , tak vas vitam teraz, a prajem vam prijemne tehulkovanie, krasne zdrave miminka a nech ste taka super parta ako mi julovky 2009/ a podla nedockavosti niektorych babetiek aj junovky a lenivych babetie aj augustovky 😀 😀

kibuk
7. nov 2009

ahojte dlhšie som tu nebola ale dcerka ma problemy 😒 ale v piatok som bola u doktora urobil mi sono a povedal že to je tak koniec druheho tyzdna zaciatok tretieho a je tam kde ma byt 😵 😵 to je hlavne v pondelok idem na krv a vstredu budem mat vysledok a potom kontrolne sono,poučil ma už teraz ako budem rodit-sekciou inac nemozem,mam za sebou uz dva sekcie takze tak ja viem ze to dobre dopadne tesim sa je to moje posledne tehu 😵 😵 😵 a v prvom rade som sa pytala dr ci nebude nejaky problem v tehu ked som dva krat po sekcii a teraz opat tehu tak povedal ze nie... 🙂 🙂

helen
7. nov 2009

Kibuk, perfektné, aspoň vieš, čo ťa čaká.
Traktor, úctyhodný počet detí! :D Krása, skladám klobúk. A podivuhodný nick 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre