Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
16. okt 2010

@monline nevies si predstavit ako sa teším... nikdy som nijak netúžila po myčke... ale teraz som povedala, že na mikrovlnku a ruru budem mat dieru 😅 ... ale myčka bude...aj keby som drez memala mat 😠
No a naša Dory čo slovo to perla.... ale doslova... každý den sa na nej pučím.... lebo dačo zahlási.... napr. ...: Taká som hladá... až ma bolia vlasy.... 😀 a pod.
@ericica vies ako sa teším.... stráááááššne

tinaki1275
16. okt 2010

@ericica chudatko male..nepocuvaj mm ....aj moj je vzdy taky mudry ,ze ved ked sme niekde podvecer -zostanme este co sak pojde spat neskor...aj dnes..a co sa stalo ..okupala som ju skoro s hod.meskanim a ked som ju zacala krmit spustila taky rev....uz chcela spat ..presvihli sme to ..ulozila som ju do postielky tiez sa az zadusala od placu a pochvili ked sa ukludni la som jej strcila flasku a v polospanku ju dopila-este ze tak ..tie mrnata su falkt velmi citlive na zmeny ..

ericica
16. okt 2010

@monline noo to skoro rano mi ani nespominaj,,vies co sa mi stalo uz dva dni po sebe???mala sa pri ranom kojeni(5hod) pokakala ale pekne si spinkala dalej,tak som ju zacala prebalovat a ona na mna hodila oci ako puk,tak ma hned napadlo ze z toho uz spanok nebude,ja este taka otapena som schytila kremik na ritku a ked som ju natrela vtedy som si vsimla ze to je octanova mast 😀 skoro ma rachlo...no ale potom po polhodke zaspala naspet 🙂
@tutifruti to ti verim aj ja by som bola cela happy 😉

tinaki1275
16. okt 2010

@tutifruti blahozelam..ja si zivot bez mycky neviem ani predstavit..to by som asi umrela..a to ta aj pokazi ,ja teraz ked sa idem napit vody tak vzdy vyberam novy pohar.....ked tu bola mamina tak len cumela-ze co nesetrim vodou ...

monline
16. okt 2010

@tutifruti my ked sme sa sťahovali do nového domu, prenášali sme starú kuchyňu, vtedy mala tri roky, na novú modernú samozrejme nemáme a nebudeme mať..ale vynechala som miesto na myčku, a to som mala- šporák, 30cm skrinka, 60cm diera a potom drez...každý mi vravel, nech tam dám nejaké police, či niečo, čím to zamaskujem, ale vedela som, že akonáhle tam dám police, myčka nebude...a asi po roku mi naši s mojimi bratmi kúpili myčku k promócii, prekvapko, strááášne som sa tešila..🙂

ericica
16. okt 2010

@tinaki1275 presne moja rec......ach ti chlapi.,ale potom ked su tie nase deti take rozrevane tak akosik zabudaju ze to dieta ma aj druheho rodica 😠

tinaki1275
16. okt 2010

@ericica to ju muselo chladit nie?ale urciye to nebolo neprijemne.😉)

monline
16. okt 2010

@ericica haha..viem si ťa predstaviť takú rozospatú ako šmátraš a natieraš prvým, čo príde pod ruku 😀 ešteže ti potom dopriala spánok..ja najradšej spím ráno a keby som nemohla, tak katastrofa.. 😖

ericica
16. okt 2010

@tinaki1275 hned ako som svoj omyla zbadala tak som jej to vlhcenonym obruskom odstranila a dala sudocrem....neboj hned ma to prebralo 😀

tinaki1275
16. okt 2010

@ericica vies co urobil mne dnes ? zavolali mu z nemocnice ked sme isli z mesta( je technik na stroje na oddeleni oblickovych dialyz) ze maju 3 poruchy a ze v pondelok rano nemaju nahradne masiny ,ze musi dojst do pondelke,to spravit ..mohol ist aj zajtra a on len co sme dosli a zacala kupat -ze ide teraz aby nemusel zajtra..haha nie som blba vedel si vybrat..ale to este nevie ze ja zajtra vecer vyrazam s kamoskami do jedneho klubu ....po dlhej dobe si dame do nosa..🙂)

ericica
16. okt 2010

@monline ved aj ja ale mam mensi problem s rebi teraz za jej tlaci posledna stolicka a v noci je taka urevana ze az 😖 😖 😖
a rano ked idem zaspat po kojeni ona sa uz budi....och a ja by som vtedy taaaaaak vedela spat 😔 😔 😔

tinaki1275
16. okt 2010

@ericica ha ju asi tiez nie?dobra sranda...🙂

tutifruti
16. okt 2010

No my bývame v byte rok... ale umyvadlo v kúpelni obyté ako po 30 rokoch... lebo som tam umývala riady....
Mne umývanie riadov nikdy nevadilo... ale teraz ho z duše neznášam.... najhoršia domáca práca... až nočná mora ....

ericica
16. okt 2010

@tinaki1275 😀 😀 😀 dobre robis....to by som mala aj ja spravit,ale viem ze on by si bezo mna neporadil .....
vsak aj minule som mu po dlhej dobe strcila malu do ruky a behom par minut bola u svokry......vies ked mala zacne mrnkat uz ju aj dava prec od seba....ale ako sa tesim ze je aspon so starsou dcerou ked je doma 🙂

monline
16. okt 2010

@ericica tak to býva s väčšími deťmi, zvyčajne sú hore práve ked mama chce pospať...dávaš jej na to niečo? nejaký gel, či niečo od bolesti?

tinaki1275
16. okt 2010

ozaj baby dnes sa mi mala 1x krasne dvihla na laktiky a konecne pasla tie kone(na betone 😀 )asi 2o sekund krasne otacala hlavicku sprava dolava,,,urobila som to tak ako mi povedala bambola a nastavila jej rucky a ona sa udrzala..a potom klesla a zase sa dvihla..tak som sa tesila.. 😀

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 super, gratulujem..šikuľka je 🙂

tinaki1275
16. okt 2010

@ericica mna mm nastastie sam posiela ,a zvlada to v pohode ked samu chce... 😉 a mala je vecer zvycajne ok ,aj tak vyrazimeaz okolo desiatej lebo kamoska uklada moju krstnu dceru az okolo pol desiatej tak skor nebude moct ..uz sa tesiiiim

monline
16. okt 2010

už končím, dobrú noc baby, sladké sny

tinaki1275
16. okt 2010

@monline ved som uz bola nervozna z nej..akurat ze stale mi hlavicku zataca doprava..podkladam stale plienku do sedacky ,do pstielky ale ona je taka sikovna vzdy ju nejako odsunie..dufam ze s tym nebude problem..

tinaki1275
16. okt 2010

@monline dobru ...

ericica
16. okt 2010

@monline nedavam jej na to nic lebo doma nic nemam ale zajtra idem do mesta a daco kupim
@tinaki1275 juj to mas super aj ja by som si vyrazila iba s kamoskami ale u mna to tak skoro nehrozi 😒

ericica
16. okt 2010

aj ja vas opustam a zelam krasnu nedelu 🙂
dobru noc 😵 😵 😵

tinaki1275
16. okt 2010

@ericica no nastastie moj to aj chape aj ma v tom podporuje,a tiez nejdem casto -od porodu som bola len 2x...lebo tu nemam nikoho z rodiny a keby som nemohla pokecat aspon s tymi zopar slovenkami -ceskami co su tu tak by mi svihlo ..

tutifruti
16. okt 2010

dobruuuu

tinaki1275
16. okt 2010

tak prajem vsetkym dobru ..nebudem si tu predsa pohundravat sama 😒 jaj a to je tu este len 00:34 co ja budem robit? ☹

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 žeby spinkať? 🙂

tinaki1275
16. okt 2010

@monline no asi ..🙂ak zaspim ...

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 ešte som neodišla, dopozerala som čosi v telke..si ešte tu?

tutifruti
16. okt 2010

Ja uz cakám, že krpec sa zobudí ... nakojím....a potom pôjdem spat.... o 6-tej vstávame do toho Zlína... no budem zas vyzerat ako po fláme... potom ked sa vidím na fotkách tak len mažem a mažem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre