• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac tak si predstav,ze to pochopil a umyl ho....no som zvedava na ten kolac,pozerala som ten recept a na moj vkus je moc jednoduchy taky ku kave..
17. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska jeej, nejako somkomplet tu stranu prehliadla,,a dakujem,,mozem povedat, ze nejako asi instinktivne tak presne robim,,,,ani som netusila, ze je to spravne :grinning:
17. okt 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nebodaj si o nom pochybovala :wink: :grinning:
17. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja ked mi nahodou nieco sa pokazi rychlo vyhadzujem a zahladzujem stopy lebo to je potom ohen na streche. ale uz sa mi to nestava a ked hej tak rychlo konam :grinning: ale tiez to nerobim schvalne :fearful:
17. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ja asi neprídem. je to jediný deň, ke´d má mm trochu voľna z roboty, že by sme mu išli kúpiť oblek na svadbu a ja by som mohla skočiť ku kaderníčke,on by bol s malou. :frowning2:
17. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola noo ved aj ja sa uz snazim, ked ma prist,,rychlo presondova obsah chladnicky,,,,ale priznam sa,,ze veru obcas tak plytvam potravinami,,ze sama sebe nadavam,,,,
17. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vypinam net, lebo neviem ako vy, ale tri hodiny sa mi otvara, a ma to nebavi cakat, neviem ci je nas tolko na nete :unamused: :angry:
cauteeee.
17. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ty uz pracujes?
17. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta veru je nejaky spomaleny,,,nechce mi odoslat prispevky,,
17. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac mm - moj manžel :slight_smile:
17. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka to vazne :( skoda
17. okt 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja talentmaniu nepozeram lebo mi z poroty ludia a ani moderator nesedia :confounded:
@oacka musis zorganizovat potom aj dalsie, kde urcite prides :wink:
@oacka sak som jaka osprostena,,,,uz som si to precitala lepsie :grinning:
17. okt 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak ja to tiez nejako nesledujem,,ale neda sa tomu vyhnut,,aspom nie u nas doma,,nasi maju pustenu telku- tu pocujem az k nam hore- pretoze oni su uz trosku nahluchli,,,,a syn ma tiez pustenu TV- takze aj ked nevidim, iste pocujem :grinning:
17. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja sa prave snazim nie, radsej idem kazdy den v ramci kocikovania na nakup aby som mala veci na aktualny den-dva aby sa mi nepokazili :wink:
17. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja to mam daleko do mesta,,,a tu nablizko nemozem s kocikom do obchodu :angry: a vyberat malu a tak nakupovat,,sa mi neda,,aj ked somto parkrat uz skusala,ale nenechalal by som ju pred obchodom anikeby spala
17. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to ti verim, ja tiez nie. nastastie tu sa do jednoty aj lidlu vopcham :grinning:
17. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mozem kojit ked ma cely den boli zaludok a teraz ma uz tri krat prehnalo..(hnacka) :frowning2: neviem ci som nieco zjedla,alebo nejaka viroza.
17. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine ak nieje podozrenie na nejaku infekcnu chrobu,,tak mozes kojit
17. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky, pozerám, že ste toho dnes málo napísali napriek zlému počasiu, chudák @bambola tu dnes skoro celý deň bola sama :slight_smile:
@tinaki1275 čítam, že zase zle papala..ako sa to potom v priebehu dňa zmenilo? bolo to už lepšie potom?
@merikac stalo sa mi, že som v nedeľu hľadala hrniec na polievku a hádaj kde bol aj s nedeľnou polievkou :slight_smile:)
@mirka285 čo značí- moc jednoduchý, taký ku káve? daj opis..aký ten koláč je? :slight_smile:

Dnes sme boli u svokrovcov ukázať malého, však ho mesiac nevideli..malý bol spavý, smial sa minimálne, ale ani sa mu nedivím :grinning: prišli sme až pred siedmou domov, dala som ho rýchlo do poriadku a o 8 už zas spinkal..
17. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jej vy uz papkate aj mrkvicku :slight_smile: chuti mu? už tak skoro moze mrkvicku a prikrmy?
17. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola na vidis,,u nas do jednoty su schody, ze ani kociar nevynesiem a keby aj- tak priestor je taky uzky,ze by som im zdemolovala ulicky ostatni by museli pockat,kym vyjdem von :grinning: - sm si normalne predstavila ten uzas ako sa na mna pozeraju :grinning:
17. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline zeby sa mu az tak velmi svokrovci pacili :grinning: ..tak aspom si nemusela varit,,,,,.. Mala si okostovat a ak by ta polievka bola este jedla,,,si nemusela varit :grinning:
17. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim poradte mi, maly ma total plny nos, stalo mu to odsavam chudak taky je unaveny a nemoze spat lebo sa mu neda dychat nosom... len sa meta... moyem mu dat aspon par kvapiek nasivinu na vatovu palicku a vytriet tym nos??
17. okt 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak ja netusim,,ved nemas tam navod??? myslim ze len vytretie by mu nepomohlo,,,,a keby si si zavolala na pohotovost?? mozno ti poradia,,popripade by mu nieco dali
17. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine my už máme 4 mesiace, odvtedy ho navykám aj na inú chuť, zatiaľ mal len mrkvu a dnes aj trocha zemiaka s mrkvou..veľmi mu to chutí..ale nenahrádzam mu tým jedno jedlo, len oživujem..lebo potom ho normálne dokojím (dávam mu asi 2-3 polievkové lyžice, on by spapal aj viac, ale to zatiaľ nechcem)
17. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: žeby som to na mužovi skúsila ak ma naserie? :slight_smile: ale- dnes mi konečne dorobil ten kúsok chodníka, tak už nemusím prenášať kočár v rukách na ulicu..šikovný je
17. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka treba to odsat odsavackou na vysavac,s ou co mas moc neodsajes :frowning2:
17. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline to som cela ja, vzdy v nespravny cas na nespravnom mieste :grinning:
17. okt 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok