Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ronit
12. feb 2010

zasady ultrazvukovych vystrenie je ze pokial je zdravotny dovod- tj. ste na rizikovom, treba kontrolovat babo, placentu atd. doporucuje sa robit sono tak casto ako treba
pokial je vsetko ok tak staci naozaj parkrat.
Je ine sono normalne a doppler ktorym sa pocuva srdiecko-to su silnejsie vlny, robim ultrazvuk 7 rokov.
Ultrazvuk ako taky neskodi, aspon zatial to nezsitili ale nesmie sa zneuzivat ked je vsetko ok, nikdy nevieme co bude a ako som pisala doppler je silnejsi. Plodova voda sa zahrieva atd.

nina88
12. feb 2010

Aj mne robí lekár v každej poradni Sono... Už som ich mala 5...

zrzulka
12. feb 2010

Mojalili a preco to byvala svokra od teba vsetko zobrala??? Planovala dieta?🙂

zrzulka
12. feb 2010

Roni ale s tym dopplerom pocuvaju srdce az pri porode nie??? Aspon pri malej som pocula prvy krat srdiecko az ked som rodila 😀 😀 😀

dugyna
12. feb 2010

tak ano ronit to mas pravdu ze doppler je silnejsi..ja som ani nekukala na akom principe ten pristrij funguje..a myslim ze vela ludi to tiez nekuka..ale len si to kupi lebo chce pocut babenko..proste raklamno obchodny tah...

tak si to idem poriadne prestudovat..aj ked hovorim fonendoskop je lacnejsi a neskodi 😉

nina88
12. feb 2010

A jasné, nikto sa nevie smiať, keď srdce plače,ale máme dosť svojich problémov, no nie? Keby sme mali plakať nad každou nespravodlivosťou sveta, nič iné nerobíme... Ja som si tu na MK poplakala už dosť, pri dievčatách na ktoré som si za dobu čo som tu zvykla a ony potratili... Aj preto som rozmýšlala,že asi nie je dobré chodiť sem tak často... (len to sa nedá...) 😒

mojalili
12. feb 2010

Zrzulka - rozosmiala si ma🙂 NO jej synacik sa rozhodol nas s dcerkou opustit, ked mala 3 mesiace, tak si to svokra pobrala 😉 Bolo to jej 🙂 😉

nina88
12. feb 2010

Myslela som,že to pracuje na princípe fonendoskopu, až dodnes... ☹

zrzulka
12. feb 2010

ved to ze nekuka lebo sa v tom nevyzna ☹ ☹ ☹ keby to ludia vedeli ako to funguje tak by nepredali ... normalny hyenizmus. oni sice napisu ze to funguje na doppler principe ale nezainteresovany sa v tom nevyzna co to je...:((((((((((Nikde nie je ani len uvedene ze sa to nema pouzivat casto... Normalne mi je z toho smutno....

nina88
12. feb 2010

Mojalili sranduješ, nie?? Bože Bože, ludský primitivizmus nemá hraníc... ☹

zrzulka
12. feb 2010

Nina aj ja som si to tak nejako predstavovala....
Stale verim tomu ze to co predavaju pre deti je bezpecne :((((((((((((((((((((((

zrzulka
12. feb 2010

Mojalili 😀 😀 😀 sila... ani nemam slov, fakt neviem co na to napisat.... hadam to bolo tvojho dietata a nie jej.... akoze fakt sila....

zrzulka
12. feb 2010

Idem ja radsej treba mi pozmyvat podlahy kym mala spinka lebo ked vstane tak neurobim nic....

any23
12. feb 2010

ahojte...je mi velmi velmi luto co sa stalo malickej Harmony😔jej rodicia musia zazivat to najvacsie peklo na zemi,drzim im palce nech su jeden pre druheho oporou,viem ako boli strata dietatka☹tiez som o babatko prisla,v juni 2009,bola som v 9tt ked mi doki povedal ze babo nezije☹bolo to najhorsie obdobie ake som kedy zazila,ale drahy aj s alexom mi dodavali silu preniest sa cez to a ist dalej...po 3mesiacoch od kyretu nam doki povolil snazenicko a hned na prvy sup sa nam zadarilo nase miminko😵je to pre nas zazrak,verime ze tentokrat to dotiahneme do uspesneho konca a v juli budeme drzat nase vytuzene babo v naruci...

mojalili
12. feb 2010

Zrzulka - NINA88 - no starozitnosti sú vzácne (nemylim ex svokru,ale tie plienky a perinky po jej synovi) 😀 😀 😀

radulka77
12. feb 2010

ahojte, kukám že ste toho dnes pekne veľa stihli za 3 strany.. tak ja len v skratke výsledky z dnešnej kontroly u dr: výsledky z krvi sú ok, rastieme ako sa patrí a bude to CHLAPČEK!!! 😀 takže ďalší "balič" vašich kočiek 😉 no a idem čítať čo ste popísali a priebežne aj reagovať..
akurát čítam čo píše mojalili.. o tých dievčenských vecičkách.. no tak to som na tom rovnako asi 😒 ale tie najoblúbenejšie si asi nechám a potom posuniem ak bude ešte v rodine dievčatko.. 😵

dugyna
12. feb 2010

mojalili a co ti to ta svokra pobrala? nejak mi to uslo...
no zrzulka to je dnesny svet...radsej necitam tie clanky ake skodlivyny sa nasli v kocikoch..dufam ze nas neni skodlivy...je to rakuska vyroba..tak snad oni si davaju na take veci dost bacha..

juj no to neni take ako fonendoskop kocky....ale fonendoskp je dobry

dugyna
12. feb 2010

a k tej dosavacke..znam ma evnt elekticku aj stymi masaznymi vankusikmi..a je spokojan..len ta stoji po zaokruhleni 6000sk

mne sa paci ta odsavacka na www.prisababy.sk je elektriska avyzera byt v pohode

any23
12. feb 2010

radulka gratulujem k zdravemu chlapcekovi😵MOJALILI inak to je sila s tou svokrou😒ja uz som si tiez podonasala z pivnice krabice s najmensimi vecickami po alexovi a len som hikala nad tym ake su malinkate😵mame tam toho kooopec a vacsina v neutralnych farbach kedze sme dlho nevedeli pohlavie a v supes stave-niektore mal len dva-ci tri krat oblecene takze ani nemusime vela kupovat ale aj tak nam to neda a urcite pokupime...len chcem este pockat-o tyzden idem na morf.utz tak mozno sa nam babo ukaze a mozme kupovaaat bud modre alebo ruzove...

rybaanka
12. feb 2010

AHojte

no dnes tu je akasi pochmurna nalada, ale aj to patri k zivotu 😔 Nebudeme pchat hlavu do piesku, ale kazdopadne je mi malinkej Harmony luto a teda hlavne rodicom vela sily 😔

Radu gratulujem k chlapcekovi 😉

ja som vcera po sto rokoch konecne zehlila a asi zhodou nahod ma potom tak zacalo bolet v podbrusku, ze som bola rada, ze som v posteli 😖 mam tam sice este riadnu kopu, ale dnes ma k zehliacej doske nikdo nedostane 😀

any23
12. feb 2010

mne tiez robil doki sono doteraz na kazdej poradni-po tom potrate sa uistuje ze babo rastie tak ako ma-aj ked je to mozno skodlive ale pre mna je to mensie zlo ako keby som sa mala stresovat ci sa vyvija tak ako ma a nevedela by som ci je v poriadku...takto som kludnejsia ked kazde 3tt vidim ze sa mu v brusku dari vyborne...a teraz ked ho uz aj citim kopkat,tak som este pokojnejsia...este aby ten morf.utz dobre dopadol...bojim sa ho,ale testy dopadli dobre,tak hadam bude vsetko ok...

janatt23
12. feb 2010

http://www.mothercare.com/b/42767041?ie=UTF8&ti...
tak toto je nadherna stranka. krasne veci su tam aj pre maminky aj pre nase fazulky... 😉

liluu
12. feb 2010

No mne počúva drahý každé ráno bruško, či tam žblnkoce. A vždy sa ho 3 krát opýtam, že či naozaj. 😀 to mi zatiaľ stačí

mojalili
12. feb 2010

NO kočky, zacala som uvazovat, ci to teda kupit ten Baby Sound alebo nie 😒 😒 😒 Chcela som to pre muza k narodeninam, ako darcek, ze si pocuvne srdiecko 😕 Tak teraz neviem, ono ked sa nasadi chrobak do hlavy, tak uz potom nie ste taka 100% rozhodnuta o spravnosti... 🙂 ale to je spychologia, to ma nebavi 😀

Tak teraz neviem... 😒 😠

oacka
12. feb 2010

baby, jaa si myslím,že keď to kúpite,bude to ako droga a budete chcieť počúvať každý deň. ale je to lákavá myšlienka. len či si tým neprivodíte viac stresu ako úžitku,keď sa vám bábo nepodarí hneď nájsť.

radulka77
12. feb 2010

reagujem ešte na včerajšiu diskusiu..
kubka, ja som používala zo začiatku sebamed a potom niveu ale malá sa mi dosť vysúšala hlavne z peny do kúpela takže už používam od Justu mydlo s medom a mliekom.
Joda, skús živánsku ak máš veľký hlinený pekáč alebo jánsku misu tak si tam naukladaj zemiaky, slaninku, mäsko, môžeš aj klobásu a cibulu a mňam mňam chlapi sa budú zalizovať.. 😉
a čo sa týka tých plienok, ja chcem tiež skúsiť látkové, popoliny som počula že sú dobré, no oslovím mamičky čo ich používali a potom sa zariadim.. u nás veru žiadne prezentácie neviem že by boli.. 😒

ericica
12. feb 2010

ahojte 🙂
no baby ja vas normalne nestiham 😝 😝 😝
je mi luto malej Harmonie a zelam jej rodicom vela sil aby to zvladali 😔
moja mala konecne zaspala tak ma trochu klud a idem si vas spetne docitat.ja totiz uz nic ine nerobim..... 😵

dugyna
12. feb 2010

mojalili tak mu kup fonendoskop aj tym moze pocuvat zblnkanie a ak najdete ako je mimi otocene tak aj srdiecko 😉
radulka gratuluejm k chlapcekovi a k dobrym vysledkom

janatt23
12. feb 2010

baby no prave sa snazim robit si zoznam veci, co by som mala asi tak kupit. este len to pisem a uz neviem kde mi hlava stoji 😒

janatt23
12. feb 2010

no inak som nasla ten fonendoskop. sak to je ozaj za par supiek. len ci to budem vediet pouzivat ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre