• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tinaki1275 ja zboznujem olivove stromy, je na nich nieco magicke, hlavne na tych starych, my mame v zahrade jeden co som kupila pred 6 rokmi v crepniku a zasadila do zeme..... pekne sa mu dari, tento rok sme mali az 5 oliv :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 o vidis nebude ti treba ani oliv.haj v toskansku vysadis si vlastny ..:slight_smile:)mozno vase vnucata budu mat aj olej z tych stromov..
18. okt 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 aj ja by som chcela ist pozriet na Sardiniu,Elbu,a kopec miest...bola som len v Bibione,to bolo otrasne a v Rime ten bol zase uzasny :slight_smile: a exotika tiez neni na zahodenie,mne by sa pozdavala Bora Bora :grinning: v Grecku som bola na Zakynthose,nadherny ostrov..
18. okt 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vy uz rozmyslate co kupit drobcom na vianoce?
18. okt 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 musis prist na Kretu alebo Santorini ,tu je tolko nadhernych ostrovov.....
18. okt 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja som bola na santorini tam je nadherne :dizzy_face:
18. okt 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 pred 2 rokmi som rozmyslala ist na santorini ale nakoniec sme boli na capri.... ja som bola dost sklamana z pariza, na rim podla mna nema...
@tinaki1275 a o lyzovacke mi ani nehovor,kazdy den mam v schranke niaky ponukovy list z Rakuska,minule mi to aj luto prislo a Gabo mi hovori ze ved nech ideme,ale bolo by to o nicom ked je Linda taka mala,tak som povedala ze to nejako prezijem :frowning2: no a ze predlzene vikendy v europskych mestach budem musiet tiez odsunut,tak aj nato om si musela zvyknut...
@bambola zavidime, zavidime :slight_smile:
18. okt 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 vianoce? ju to je na mna este skoro a navyse babula teraz dostava vsetko priebezne cize okrem ineho dostane aj to co bude v okoli vianoc priebezne potrebovat :grinning: no a nejake hracky, kedze pre polrocne deti uz je vyber lepsi :wink:
18. okt 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ja som kupila sanky,ked uz nepojdeme na lyzovacku,tak aj vikend na slovenskych horach bude fajn...a este som jej kupila take hracky do vody...
18. okt 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikacuz tu niesi? alebo si si odbehla ako ja do chladnicky :grinning: musim ti podakovat, prave som spucovala smotanu s grankom, myslim, ze to je tvoj recept. nie je nad kalorie o pol12 v noci :grinning: aaale ja si mozem dovolit :wink:
18. okt 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ved aj ja som len nad hrackami uvazovala (hupacieho konika alebo choditko a pod.), oblecenie pre deti za darcek nepovazujem.... si pamatam ked mi niekto dal oblecenie a nie hracky... najhorsie bolo pyzamo :frowning2:
18. okt 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja som do chladnicky neodbehla,,pozerala som nejake pekne ciapky nazimu pre malu,,ale nic som nenasla,,a ta smotana s grankom,je monlinin oblubeny dezert :wink: - ja som to veru este neskusala,,,,,,,,, :grinning:
18. okt 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tie sanky su dobry napad ale tu by som ich asi velmi nevyuzila :grinning: ale hovoria ze tento rok ma byt tuha zima cize mozno sa nebudes musiet ist sankovat ani na hory ale vyuzijes aj v blave. :wink:
18. okt 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak s malou si nerobim starosti co pod stromcek,,tam sa clovek ozaj zavdaci hrackou,,,ale co synvi??????? hmmm, ty uz nieco mas vymyslene?
18. okt 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja som vedela ze bud ty alebo monline, tak pardon nepravom som ta obvinila :slight_smile:
ja som kupila velmi peknu ciapocku pre malu v H&M, aha
18. okt 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ked bude ta tuha zima,budu dobre miesto kocika :slight_smile: tak ty mozes kupit nejaky detsky bazenik a koleso :wink: kocky idem spat,vsak je kopec hodin uz...tak dobru a asi sa mi bude snivat o olivovych hajoch :slight_smile:
18. okt 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 joj ani mi to nepripominaj ,ani my toho vela si nenachodime a nenalyzujeme v najblizsej dobe..ale nevadi ..Leia za to stoji..:slight_smile:
jeeej, ta je rozkosna,,,a to je novy daky trend fotit deti v ciapke a nahate????v poslednej dobe nic ine nevidim,,,,,,,,,,,
tento hupaci konik sa mi paci

http://www.nattou.be/14/Rigolos/519/Rocker_horse.html

alebo toto odrazatko

http://www.nattou.be/7/Oasis/51/Walker_lion.html

inak cim dalej je leo prefikanejsi, lebo teraz uz mi nechce v klude sediet na kolenach, ale musim ho natriasat a blaznit sa s nim, inak sa nudi.
18. okt 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to je ,p=bola som tam asi 30x(ako sprievodkyna ) ale vzdy stalo za to .
18. okt 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac moj Tomas mi uz oznamil ze chce eurase lebo si chce kupit nejake nove vidly na bicykel...
18. okt 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 u nas je pyzamo story sama o sebe. u nas totizto mame pyzama cela rodina jedine od babky pretoze neech je mame akykolvek sviatok tak dostaneme od babky pyzamo :grinning: mame uz z toho celkom srandu ale uz je to tak roky rokuce :grinning: tak cca za dva tyzdne by mala prist babka k nasim a budeme tam aj my tak som mojej malej vykladala, ze za chvilku dostane svoje prve origos pyzamo :grinning: babka sa totizto este vyznacuje tym, ze v zasade nam kupuje obrovske tie veci (ja mam XS a dostavam bezne L a mama ma S a dostava XL :grinning: )
som si zmyla hlavu pred hodinou a prave som si vycesala za plnu hrst vlasov,,,teda, to som este necesala,len sa v nich prstami prehrabovala :angry: :frowning2:
@bambola jaj my mame asi taku ist uale v ruzovom ..:wink:mam k tomu ale aj rukavice..aj ty ujizdis na H&M? ja mam odtial asi vsetko ..:wink:
@bambola krasna je tvoja malicka, taku neznu tvaricku ma...

idem aj ja do hajan lebo za chvilu budem musiet odsavat, krmit, odgrgavat, prebalovat...
18. okt 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ten konik je rozkosny,,uz som takych videla,,my mame napovale,,este takych tych starych kohutov drevennych na hojdanie :grinning:
18. okt 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ten konik je nadherny ale neni tam cena
18. okt 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak dnes idem aj ja skor..som maximalne vycerpana..nehovoriac o tom ze som riesila cely den po tel. tu moju kamosku co je tehotna a ten jej si to nejako romzyslel..rozuzlenie je na film ale nemozem to tu napisat..ta ndobru nocku vsetkym..
@bambola vsak pyzamo musi byt pohodlne neee? :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok