Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
18. okt 2010

@tinaki1275 ja zboznujem olivove stromy, je na nich nieco magicke, hlavne na tych starych, my mame v zahrade jeden co som kupila pred 6 rokmi v crepniku a zasadila do zeme..... pekne sa mu dari, tento rok sme mali az 5 oliv 😀 😀 😀

tinaki1275
18. okt 2010

@katarina7777 o vidis nebude ti treba ani oliv.haj v toskansku vysadis si vlastny ..🙂)mozno vase vnucata budu mat aj olej z tych stromov..

mirka285
18. okt 2010

@katarina7777 aj ja by som chcela ist pozriet na Sardiniu,Elbu,a kopec miest...bola som len v Bibione,to bolo otrasne a v Rime ten bol zase uzasny 🙂 a exotika tiez neni na zahodenie,mne by sa pozdavala Bora Bora 😀 v Grecku som bola na Zakynthose,nadherny ostrov..

katarina7777
18. okt 2010

aj vy uz rozmyslate co kupit drobcom na vianoce?

tinaki1275
18. okt 2010

@mirka285 musis prist na Kretu alebo Santorini ,tu je tolko nadhernych ostrovov.....

bambola
18. okt 2010

@tinaki1275 ja som bola na santorini tam je nadherne 😵

katarina7777
18. okt 2010

@tinaki1275 pred 2 rokmi som rozmyslala ist na santorini ale nakoniec sme boli na capri.... ja som bola dost sklamana z pariza, na rim podla mna nema...

mirka285
18. okt 2010

@tinaki1275 a o lyzovacke mi ani nehovor,kazdy den mam v schranke niaky ponukovy list z Rakuska,minule mi to aj luto prislo a Gabo mi hovori ze ved nech ideme,ale bolo by to o nicom ked je Linda taka mala,tak som povedala ze to nejako prezijem ☹ no a ze predlzene vikendy v europskych mestach budem musiet tiez odsunut,tak aj nato om si musela zvyknut...

bambola
18. okt 2010

@katarina7777 vianoce? ju to je na mna este skoro a navyse babula teraz dostava vsetko priebezne cize okrem ineho dostane aj to co bude v okoli vianoc priebezne potrebovat 😀 no a nejake hracky, kedze pre polrocne deti uz je vyber lepsi 😉

katarina7777
18. okt 2010

@bambola zavidime, zavidime 🙂

mirka285
18. okt 2010

@katarina7777 ja som kupila sanky,ked uz nepojdeme na lyzovacku,tak aj vikend na slovenskych horach bude fajn...a este som jej kupila take hracky do vody...

bambola
18. okt 2010

@merikacuz tu niesi? alebo si si odbehla ako ja do chladnicky 😀 musim ti podakovat, prave som spucovala smotanu s grankom, myslim, ze to je tvoj recept. nie je nad kalorie o pol12 v noci 😀 aaale ja si mozem dovolit 😉

katarina7777
18. okt 2010

@bambola ved aj ja som len nad hrackami uvazovala (hupacieho konika alebo choditko a pod.), oblecenie pre deti za darcek nepovazujem.... si pamatam ked mi niekto dal oblecenie a nie hracky... najhorsie bolo pyzamo ☹

merikac
18. okt 2010

@bambola ja som do chladnicky neodbehla,,pozerala som nejake pekne ciapky nazimu pre malu,,ale nic som nenasla,,a ta smotana s grankom,je monlinin oblubeny dezert 😉 - ja som to veru este neskusala,,,,,,,,, 😀

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 tie sanky su dobry napad ale tu by som ich asi velmi nevyuzila 😀 ale hovoria ze tento rok ma byt tuha zima cize mozno sa nebudes musiet ist sankovat ani na hory ale vyuzijes aj v blave. 😉

merikac
18. okt 2010

@mirka285 tak s malou si nerobim starosti co pod stromcek,,tam sa clovek ozaj zavdaci hrackou,,,ale co synvi??????? hmmm, ty uz nieco mas vymyslene?

bambola
18. okt 2010

@merikac ja som vedela ze bud ty alebo monline, tak pardon nepravom som ta obvinila 🙂
ja som kupila velmi peknu ciapocku pre malu v H&M, aha

mirka285
18. okt 2010

@katarina7777 ked bude ta tuha zima,budu dobre miesto kocika 🙂 tak ty mozes kupit nejaky detsky bazenik a koleso 😉 kocky idem spat,vsak je kopec hodin uz...tak dobru a asi sa mi bude snivat o olivovych hajoch 🙂

tinaki1275
18. okt 2010

@mirka285 joj ani mi to nepripominaj ,ani my toho vela si nenachodime a nenalyzujeme v najblizsej dobe..ale nevadi ..Leia za to stoji..🙂

merikac
18. okt 2010

jeeej, ta je rozkosna,,,a to je novy daky trend fotit deti v ciapke a nahate????v poslednej dobe nic ine nevidim,,,,,,,,,,,

katarina7777
18. okt 2010

tento hupaci konik sa mi paci

http://www.nattou.be/14/Rigolos/519/Rocker_hors...

alebo toto odrazatko

http://www.nattou.be/7/Oasis/51/Walker_lion.html

inak cim dalej je leo prefikanejsi, lebo teraz uz mi nechce v klude sediet na kolenach, ale musim ho natriasat a blaznit sa s nim, inak sa nudi.

tinaki1275
18. okt 2010

@bambola to je ,p=bola som tam asi 30x(ako sprievodkyna ) ale vzdy stalo za to .

mirka285
18. okt 2010

@merikac moj Tomas mi uz oznamil ze chce eurase lebo si chce kupit nejake nove vidly na bicykel...

bambola
18. okt 2010

@katarina7777 u nas je pyzamo story sama o sebe. u nas totizto mame pyzama cela rodina jedine od babky pretoze neech je mame akykolvek sviatok tak dostaneme od babky pyzamo 😀 mame uz z toho celkom srandu ale uz je to tak roky rokuce 😀 tak cca za dva tyzdne by mala prist babka k nasim a budeme tam aj my tak som mojej malej vykladala, ze za chvilku dostane svoje prve origos pyzamo 😀 babka sa totizto este vyznacuje tym, ze v zasade nam kupuje obrovske tie veci (ja mam XS a dostavam bezne L a mama ma S a dostava XL 😀 )

merikac
18. okt 2010

som si zmyla hlavu pred hodinou a prave som si vycesala za plnu hrst vlasov,,,teda, to som este necesala,len sa v nich prstami prehrabovala 😠 ☹

tinaki1275
18. okt 2010

@bambola jaj my mame asi taku ist uale v ruzovom ..😉mam k tomu ale aj rukavice..aj ty ujizdis na H&M? ja mam odtial asi vsetko ..😉

katarina7777
18. okt 2010

@bambola krasna je tvoja malicka, taku neznu tvaricku ma...

idem aj ja do hajan lebo za chvilu budem musiet odsavat, krmit, odgrgavat, prebalovat...

merikac
18. okt 2010

@katarina7777 ten konik je rozkosny,,uz som takych videla,,my mame napovale,,este takych tych starych kohutov drevennych na hojdanie 😀

bambola
18. okt 2010

@katarina7777 ten konik je nadherny ale neni tam cena

tinaki1275
18. okt 2010

baby tak dnes idem aj ja skor..som maximalne vycerpana..nehovoriac o tom ze som riesila cely den po tel. tu moju kamosku co je tehotna a ten jej si to nejako romzyslel..rozuzlenie je na film ale nemozem to tu napisat..ta ndobru nocku vsetkym..

katarina7777
18. okt 2010

@bambola vsak pyzamo musi byt pohodlne neee? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre