• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@lutsine ja zatial len kojím, ani žiadne čajíky nič. no niekedy mi pýta každé 2 hodiny, niekedy každé štyri a tak
20. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine aj ja mám večer menej mliečka, doktorka kázala poobede veľa piť.
20. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl a máte nejaký režim? lebo aj ja kojím,a tiež pije kedy ako, aj spí kedy ako, podľa nálady...
20. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl teraz ich tiez take orieskove, ked sa narodila tak boli fakt tmave tmave ale hnede stale :slight_smile: dokonca sa nam minule zdalo vo svetle von, ze rysave :grinning: uvidime ako to pojde dalej, teraz tiez trosku stagnuje ale myslime si, ze nakoniec budu blond :slight_smile: obaja mame svetle vlasy a ked sme boli deti tak sme mali obaja take tie detske zlte vlasky :slight_smile:
20. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka nie nemá, tiež závisí id nálady a tak. niekedy mi prspí celú noc inokedy spí len takým ľahkým spánkom. Ja to nejako nesilím, ona vie koľko chce papať a koľko spať :wink: . Horšie je to keď nemá chuť do jedla a mamina má hrčavé prsia. :sweat_smile:
20. okt 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nápodobne :grinning:
20. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl ahoj,,ja som dala tiez nastrelit ale u lekarky,,vobec nic nehnisalo, samotne prepichovanie bolo velmi rychle......
20. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano bambulky,,,teraz sme este len vstali,,Emma sa vykecava,,,nechala som ju chvilku nahatu, sa jej to paci- dufam, ze mi neocura postel :grinning:
20. okt 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl a nastrelovacky sa nedavaju do liehu, daju ti ich priamo u lekarky alebo v salone, kde budu uska prepichovat
20. okt 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl tak ako pise merikac,to sa vlastne ta nausnica rovno nastrli,treba ju nchat babatku 6 tyzdnov a potom das svoje ake chces a tie mas namocene v liehu..a nehnisalo to vobec,ja mam skusenost ze po nastreleni to nehnisa,skor po prepichovani...
20. okt 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky prisla som si trosku ulavit.....je mi total naprd celu noc som bola hore strasne ma bolia priedusky a nenormalne ma dusi od kasla.....a este k tomu mala je dnes ako cert sa hadze a zlosti cela je nervozna neviem z coho to ma....
a moj mm je doma nesiel na cestu tak som od neho cakala ze postrazi chvilu malu kedze mna boli cely clovek ale on sa na mna vys...l a isiel von na dvor daco riesit :angry: :angry: :angry: :angry:
20. okt 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja moju nechavam nahatu kazde rano, ma to strasne rada :slight_smile: ale vzdy aj cika cize ma pod zadkom podlozku a latkovu plienku, dnes cikala trikrat :grinning:
a musim sa pochvalit, pretocila sa mi z chrbata a brusko a to dokonca doprava co je ta neoblubenejsia strana :dizzy_face:
20. okt 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica a jeeejda, tak to mas velmi zle- ved hej, co by sme od mm, cakali,,ale ked sa oni citia zle,,tak vyzaduju opateru nonstop,,pre nich sople su- ako amputacia ruk a teploty sa rovnaju ochrnutiu celeho tela........drz sa, zvladnete to,,Edinka istotne citi, ze si neni ok, tak preto strajkuje,,,len aby to nechytilo od teba,,,,tfuj, tfuj baby,,drzte sa
20. okt 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Martinka je sikulka- a tiez ma potom take studeno dopotene nohy? :grinning: ,,,mne sa emma zacala pretacat este len niekedy minuly tyzden,,,,
20. okt 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac prreesne moja rec...vsak minule mal len obycajnu nadchu a lutoval ho cely barak....a ja sm mu caju varila ako daka Izaura :confounded:
ale teraz ako keby vycitil ze som sa nanho nasrala dosiel dnuka a zobral si taky ofucany malu k sebe....som zvedava dokedy s nou vydrzi :confused:
20. okt 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica skoda, ze nemame odopinacie prsniky,,, :grinning:
20. okt 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac nohy aj paprce :angry: ale je taka stastna :slight_smile: aj mi potom riadne pokonickovala, no hotova gymnastika dnes rano :slight_smile:
20. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac akurat na to som myslela aj ja :slight_smile:
20. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola , ja sa kolkorat nasmejem,,aj ked ju idem prebalovat, take mava nohy dopotene,,ako keby mala tremu :grinning:
20. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac si mysli "boze co ak som spravne nenacikala?" no a ma z toho tremu :grinning:

joj, co ja idem dnes varit? tusim mi vcera @oacka spravila chut na zemiakovy salat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vonku je hnusne, nechce sa mi do obchodu. vy co varite?
20. okt 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola my mame jednoduche cestoviny: uvaris cestoviny (v nasom pripade bezlepkove) a zmiesas s olivovym olejom, nakrajas nadrobno susene paradajky, trochu bazalky - cerstvej alebo susenej - aku mas a posypes struhanym syrom, ak lubite masko, pridas opecene kusky maska, alebo sunky, pripadne slaninky. Rychle, jednoduche.
20. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja práve konzumujem ten šalát a chcem robiť fazuľovú s údeným mäsom...ale ja ju jesť asi nebudem... jedli ste už niektorá fazuľu?
20. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka: ano, pravidelne, ale len zelene fazulove struky... to sa da ratat pod fazulu, vsak? :slight_smile:
20. okt 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl

malej prepichovala uska pediatricka, nausnicky som mala predtym 24 hodin v benzoliehu...a potom som jej uska cistila repikom viac krat denne a vecer este tym sprejom Dettol, nehnisali jej vobec a za par dni mala uska zahojene....
20. okt 2010 o 11:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline aby som nezabudla, kytica odo mna k sviatku a za to mojito :grinning:
20. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja aj vcera....ja som mala vcera navarene co sa ty chystas dnes :wink:
a ja som jedla uz aj kapustu a malej to nic nerobilo :slight_smile:
no ale dnes je daka divna stale sa len meta ako ryba nasuchu a ja si myslim ze to ma z tej ritky zaparenej aj ked neviem z coho ju taku ma vsak plienky menim skoro kazdu druhu hodinu a natieram ju sudocremom.....ale ma to cerveny teraz spm jej na to prezmenu dala imazol....
uz som rozmyslala ci to nema z plienky ale doteraz ju znasala celkom dobre :confounded:
20. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline: jeeeej monline, ty mas sviatok.. vsetko najlepsie :slight_smile:
20. okt 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 lulu to je super napad akurat, ze som to robila pred troma dnami :grinning: ja do toho este davam take trosku stiplave talianske pesto a je to mnamka.

@oacka ja som jedla uz aj fazulu aj hrach a uz dost davno, mala mala tusim vtedy len mesiac :slight_smile: a v pohode. rozmyslam kedy dam kapustu ale asi pockam na vianocnu kapustnicu. :dizzy_face:
20. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica mojej na červenú vyrážkovú riťušu zaberá repíkový odvar a olivový olej. ja už sudocrem nedávam asi mesiac a nepoužívam ani vlhčené utierky, iba sem tam.

@ericica
@lulu1983 ale vy máte veľké deti,tie vytlačia prdíky ľavou zadnou, neviem,či by kikuša vytlačila,keby som jej narobila veľa plynov.. :grinning:
20. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka joj, moj bubko sa vie este stale trapit s prdikmi poriadne, ale odkedy davame Bio Gaiu a pijem kamilkovy caj, co odporucali @maxara aj @bambola a viacere - ide nam to lahsie :slight_smile:
20. okt 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok