Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
23. okt 2010

@ meruska sikovnica 🙂 ja som malej zobrala zamatovu supravicku teplakovu a obzeram jej overaly,nejake som si ulozila,ale cakam ako skoncia Aukcie na ktore som klikla a podla toho objednam 😉
a nasla som tento set tak premyslam ci ho kupit ci nie,stoji 5eur 😉vsak po vianociach ho predam 😀
a Timkovi si uz kupila nejaku peknu garderobu na vianoce? 😉

meruska
23. okt 2010

@karinnka nie este stale rozmyslam asi nad 5 vestami a 3 koselami 😉 a nasla som aj uzasne menzestrove sacko 🙂

meruska
23. okt 2010

@karinnka jeeej aka chutna mikulaska by z nej bola

karinnka
23. okt 2010

@meruska sacko?No tak to musi byt rozkosne 😵 ja tiez premyslam a povecsine pokial sa rozhodnem uz to potom nie je aktualne 😀

bambola
23. okt 2010

ja som tiez dnes hladala nieco vianocne meruska ma navnadila 😉 ale zatial ma nic nechytilo za srdce 😉

monline
23. okt 2010

ahojte, ešte som vás nečítala, len sa hlásim, že som tu a idem čítať 🙂
mali ste pekný deň? ja som s malým vstala o desiatej, potom som upratovala, spravila misu obložených chlebíčkov, upiekla koláčik a čakala hostí, prišli..posedeli sme, pokecali, fajn bolo..okúpala som drobčeka a uspávala..on cítil beťár, že ho chcem rýchlo uspať a ísť dole k hosťom, tak mi to neuľahčoval..nakoniec som ho 3x musela dokojiť, aby zaspal..medzitým ho muž aj na rukách nosil, lebo šiel k nemu hore ked mrnčal a malý hned úsmevy, tak ho rozbláznil a potom malý samozrejme nechcel dalej ležať...ale už sme sami a každý je na svojom mieste- muž a daniel v posteli, nika pri notebooku a ja tuuuuuuuuuuuuuu 😀

bambola
23. okt 2010

@monline moni dnes toho vela nenacitas 😀 co torta dobra bola? to na vrchu je marcipan? 😝

monline
23. okt 2010

@maxara aj si požehlila maxi? ja tak nerada žehlím...a mám kopec prania, zajtra budem tiež 3 pračky prať a potom to žehliť..ešteže nemusím chodiť do práce 🙂 a ozaj- ako to vyzerá s tým tvojim pisateľom - primárom, čo spolu flirtujete?🙂
@karinnka ja si neviem predstaviť, že by som o desiatej mala zaspať..je to akoby mi ukradli 4 hodiny zo dňa..(ale zas nevadí mi spať do desiatej rána 😀 )
@allexa ja zbieram mlieko v chladničke max jeden deň, väčšinou kratšie..dva dni je príliš a rozmrazujeme v teplej vode, to je hneď..
@meruska krásne vecičky si našla
@denisse dnes mi suseda povedala, že jej malá (o dva týždne staršia od môjho) už má dva zúbky..chudák decká sa tak skoro trápia, ako keby nestačilo keby im narástli až budú mať rok 🙂

monline
23. okt 2010

@bambola tak už som dočítala...tortu mala merikac, ja len koláčik, čo som piekla..piškótové svetlé cesto, pudingový čokoládový krém a na vrch šľahačka..a posypané grankom, lebo síce som otvorila milku, že nastrúham, ale bola to plnená karamelom, nešla strúhať ...chcela som tortu upiecť, ale nestíhala som...nabudúce
aký si mala deň?

bambola
23. okt 2010

@monline jaaaaaaaj jasne , ze tortu mala merikac, trubka popletena 😀 ale aj to tvoje vyzera fajn a je tam tvoje oblubene granko 😉 den som mala celkom fajn ale vlastne sme cely den nic nerobili, nejako sme sa cez neho prehrali

monline
23. okt 2010

@bambola mne malý spinkal len 2x polhodku, tak príprava všetkého s ním bola náročná..chudáčik..bol v lehátku v kuchyni na stole a mama šľahala mixérom vajcia..a pridávala uberala rýchlosť podľa toho, ako sa smial..ešteže ho zvuky bavia, keďže sa musel dnes viac zabávať sám...strašne sa vie jedovať na hračky na hrazde lehátka, ťahá ich a chce dať do pusy- no nejde to ...skúša, až sa rozplače

bambola
23. okt 2010

@monline no mne tiez nepospala cize na ucenie som dnes mohla zabudnut 😒
nasa mala zatial hracky netaha len do nich brnka najradsej ma ked jej s nimi ale sibrinkujem pred nosom

monline
23. okt 2010

@bambola malý len teraz začal viac chytať hračky, doteraz na ne len hľadel..a teraz ich tak silno ťahá, že vie pustiť hudbu na jednom dáždniku..tak sa vždy prekvapí, ked mu to začne hrať
máš veľa učenia?

bambola
23. okt 2010

@monline no mam teraz toho dost kedze mame len po sobotach tak nam niekedy daju na sobotu aby sme boli pripraveni spracovat nieco na co maju denni cely semester, mne to nevadi len keby mi mala trosku pospala resp keby vydrzala chvilu aj bezo mna 😠 a pomaly uz zacnu aj skusky a urcite chcem nejake predterminy a tak. nejako to musim zvladnut to sa urcite da 🙂
potom nam len zacne zabava ked decka zacnu lozit a driapat sa po nabytku 😉
inac cittam teraz nejak spatne tu sukromnu temu a velmi sa mi paci ako si spravila nike tu spolocensku miestnost 🙂 ta zelena tie kruhy. obdivujem ludi, ktori maju taku fantaziu. ja by som si tiez nejako pekne a zaujimavo chcela trebars spravit obyvacku ale bohuzial to nie je moja parketa 😔

monline
23. okt 2010

@bambola dakujem..túto zelenú izbu používame teraz spolu s dcérou, inak bol to skvelý nápad mať pc mimo detskú izbu, lebo ked som sa učila alebo pracovala do noci za pc, nerušila som nikoho...a aj plné dvere považujem za výborné riešenie, svetlo neruší spiacich...teraz nka sedí s notebookom na kolenách na gauči, nohy na stolíku a ja som za stolom ....v tejto izbe chcem mať aj malého hračky, tak som mu už vyhliadla regál na hračky v ikea
Obývačku mám v pláne vynoviť tiež, ale to až neskôr, až na to budú peniaze..už ale mám predstavu 🙂

monline
23. okt 2010

@bambola a ktorý si ročník?
mňa strašne bavilo spracovávať seminárky, diplomku, bakalárku..dokonca som kamarátovi na práve pomáhala s bakalárkou aj diplomkou, inému kamošovi na veterine som spravila niekoľko seminárnych prác, aj kamoške na ekonomickej nejaké seminárky..🙂

bambola
23. okt 2010

@monline no ja mam laptop a ten je vacsinou tam kde ja 😀 my sme sa v podstate len nedavno nastahovali takze este stale to tu vylepsujeme a zutulnujeme ale zase na dvojizbaku toho moc nenarobis 😅 ale v obyvacke by sa co to dalo urobit len musim trosku prelustrovat net a odkukat nejake napady a vychytavky 😉

monline
23. okt 2010

@bambola na modrej streche sú niekedy veľmi dobré nápady, občas tam prezerám fotoblogy

bambola
23. okt 2010

@monline ty si nejako vsestranne zamerana 🙂 ja mam odchodene dva roky na UK tu v Ba a isla som na externe do BB lebo tu mi vobec nechceli vyjst v ustretz a vobec s nimi boli problemy, celle je to na tej fakulte na hlavu (filozoficka) tak som v BB spravila prijimacky, uznali mi kredity ale musim vychhodit este dva roky aby mi dali bakalara, cize som si predlzila o rok, ale nevadi. sposob akym ucia mi zatial vyhovuje a naozaj su vsetci ustretovi, zatial to sa s UK neda porovnat

monline
23. okt 2010

@bambola to je krásne štúdium 🙂
ja som zameraná skôr technicky, na škole mi nevadila matika, fyzika, chémia, biológia...mala som aj teóriu zvárania, zlievarenstva, technické materiály a kopec iných odborných predmetov..MtF STU
Keď som mala skúšku zo zvárania, povedala som profesorovi, že ak mi dá skúšku, sľubujem mu, že nikdy v živote nebudem zvárať, nech nič nepokazím 😀 tak sa zasmial a dal mi ju (mala som dobre napísané, ale videl mi ťahák)

merikac
23. okt 2010

ahojte nocne sovy,,som tu len na skok,,Oslava dopadla paradne, dokonca sme s mm vybehli za partiou,,nebola som v tom podniku cca vyse pol roka,,,sranda,nic sa tam nezmenilo- malu mi postrazila mamina,,zvladli to,,stale spinka,,,,,,,,,,
@ericica- torta chuti fantasticky,,ako fakt,,nie ze by som chvalila zo slusnosti,,ale je skvela- moja mamina tiez pecie a velmi dobre,,jej vyrobky maju len jednu chybu,,neviem im dat pekny sat a pochvalila ju aj ona.
BABY ak chcete stavit na kvalitu- tak nevahajte,,erika a mm company maju zlate rucicky 🙂)),,,

bambola
23. okt 2010

@monline ze zvaranie 😀 no tak to si uplne opacne zamerana ako ja,tie predmety boli mojou nonou morou na strednej 🙄 ja skor tie jazyky, literatura a tak podobne 🙂
mala sa mi zobudila 🙄 a taha ma za rukav ako keby nieco chcela 😀

bambola
23. okt 2010

@merikac a tak to navrchu teda bol marcipan?

monline
23. okt 2010

@merikac vitaj 🙂 čo si čakal po pol roku, akú zmenu? 🙂))
videla som torty @ericica, úplne parádne, krásne..len je tak ďaleko ☹ Ale nike na 17 v januári objednám u nej...chccela som aj mame k 60tke, ale mama nakoniec nerobila oslavu, len doma sme posedeli trocha (bolo to v čase, kedy mali brata operovať, preto nechcela oslavu)

merikac
23. okt 2010

@bambola tak neviem ci marcipan,,ale chutilo to dobre- sladko,,niekto taha torty z marcipanu a niekto cukrikov marshmelo - ciako sa to pise,,ale ja myslim, ze to bol marcipan,,ved spytaj sa eriky

monline
23. okt 2010

@bambola asi chce trocha lognúť..však jej daj 🙂
jazyky nemusím, ale literatúru áno.

bambola
23. okt 2010

no vyborne, mala sa zacala rozpravat a gagat, a to sa tvarim ze ju ignorujem 😕

merikac
23. okt 2010

@monline aspon nove sedenie 😀 - maju tam ratanove stolicky, ktore sa uz rozpadaju, tak som si myslela, ze majitel zainvestoval,,,ale nie

merikac
23. okt 2010

baby,,dnes som vas necitala,,takze sa nemozem ani pridat- neviem o com tocite,,,idem za mojimi chlapmi,,este sedia pred TV..majte sa a dobru noc

bambola
23. okt 2010

@monline pockam kym sa vykeca trochu a dam jej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre