Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. okt 2010

@kafoditka aha,je to mozne,asi som si tiez nevsimla,ale ja zatial ostanem pri tomto mlieku,ved vies ja nemam velku jedacku doma a spi mi aj tak celu noc tak nemusim davat sytejsie zatial..no a mrkvu som dala vcera u svokry prvykrat ochutnat,ale len som ju potlacila vidlickou,fakt len ochutnala a dnes mi otec doniesol nasu zo zahrady biomrkvu,tak som jej ju uvarila,pomixovala a zjedla dost,asi take styri male lyzicky a tvarila sa tak cudne pri tom sice,ale neodmietala mi ju,ani sa nekrutila pri tom,fakt pekne papala...a mam tie lyzicky Tomy tippee ci jak sa to pise a odporucam,velmi dobre sa s nimi krmi...

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 no ja mam take obycky lyzice umele, uvidim, ako mu to pojde.. kuk na ten sunar :

mirka285
24. okt 2010

@kafoditka tie obyc umele su moc hlboke oproti tym Tomee tippee a potom to ostane vsetko na tej lyzicke,tieto su plytke a pekne do dam Linde do ust a obtrem jej to o dasno.teda mne to s tou umelou moc neslo vcera,ale dnes s touto to uz bolo ovela lepsie...daj mi vediet potom ako malemu chutila mrkva...

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 v DM ich asi nekupim, vsak? Pojdem sa ale pre istotu zajtra do drogerky pozriet a este tu mame jeden detsky obchod tak skusim aj tam pozriet tie lyzicky...

mirka285
24. okt 2010

@kafoditka v DM som ich nevidela,ale inak som ich videla hocikde,mne hlavne vyhovovalo ze su balene po styroch,lebo ako sa ja poznam keby som mala jednu stale by som ju hladala a neboli ani drahe,stali tusim do 4 eur..a mozno ich maku aj v lekarni

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 no pojdem ich ja zajtra pozriet... idem spat, som uplne hotova, tieto dve noci po sebe boli otras, maly vobec nespal lebo sa mu nedalo dychat nosom, stale ho mal plny.. vobec sa mi to nelubi, uz tyzden je soplavy a ziadne zlepsenie nevidim.. ☹ este teraz bojuje v postielke a nechce spat.. 😒 tak dobru nocku vsetkym 😉

ericica
24. okt 2010

@lutsine aj ja mam Cas. S4 ale mala lezi este vo vanicke,no ale zacina vymysllat tak som rozmyslala ze vyskusame sportak....lubi ti v nom maly???

tinaki1275
24. okt 2010

Ahojte baby ,tak som na chvilku mrkla..dosla mi kamoska akurat tak sa vykecavame 🙂 ale isla si pocvicit jogu tak si vas aspo trochu pocitam🙂 inac dosla nam tu kosa dnes vecer je von len 13 stupnov..😢

bambola
24. okt 2010

ahojte,
dopozerala som cs ma talent precitala som co ste popisali a nikto nikde 😕

tinaki1275
24. okt 2010

@bambola ja som tu🙂teda zatial

bambola
24. okt 2010

@tinaki1275 a to kam isla na tu jogu? o pol jednej v noci 😕

tinaki1275
24. okt 2010

@bambola ale len do izby 😉)..ona si cvici sama..

monline
24. okt 2010

@bambola ahoj, ja občas nazerám, hľadám nejaké ceny na nete, lebo chcem dať inzeráty

bambola
24. okt 2010

jaj 😀 ale aj tak je to divne na navsteve si istpocvicit jogu 😉
uz mas objednany lodger? ja somsi stale nie ista ale asi ho vezmem teda tiez. ale mi ho mm urcite ofrfle 🙄

bambola
24. okt 2010

@monline a co predavas?

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 ahoj..ako malá papá dnes?

monline
24. okt 2010

@bambola sanitu..nejaké umývadlá a závesné wc a aj bidety..dohodla som sa v jednej predajni, že im pomôžem predať sanitu, ktorá je stiahnutá z jednej zrušenej predajne..zisk by bol môj, oni stanovili nejaké ceny, ktoré za to chcú, skúšam, či sa podarí predať lepšie..na tom wecku a bidete, čo som kupovala pre seba a nešlo mi to namontovať, som zarobila 200 eur 😉

bambola
24. okt 2010

@monline sikulka 🙂

tinaki1275
24. okt 2010

@monline uz ides predavat? 😕
no mala teraz papa uz asi tyzden 5x denne 150ml...takze celkom ok ..akurat ze ma zase bolenie bruska skoro po kazdom papani ..no zajtra mame ten ultrazvuk ..som zvedava..

tinaki1275
24. okt 2010

@monline a a zteraz som docitala co predavas 😀

monline
24. okt 2010

@bambola práve som stiahla z kľúča fotky od brata, zo svadby, kde som bola tesne predtým ako som šla do nemocnice rodiť..obrovskáááááá som bola 🙂)))

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 držím palce...bodaj by sa ukázalo, že malá len vymýšľa a že všetko je v poriadku...

tinaki1275
24. okt 2010

@bambola teraz akurat pozeram este raz farby ..😉)ale strasne sa mi lubi ..uz som ukecavala aj mm ..len sa smial..

bambola
24. okt 2010

@tinaki1275 drzim palce a uz spava dobre?

tinaki1275
24. okt 2010

@monline dufam ze to bude ok a zeto nic nieje..inac dnes mi zase grcka dost ,akoby mala zase silnejsi reflux..ona ho niekedy ma a niekedy nema..

bambola
24. okt 2010

@monline sak daj fotooooooooo 😉

bambola
24. okt 2010

@tinaki1275 u mna jednoznacne ten fialovy vyhrava 😉

bambola
24. okt 2010

@monline ja mam tehu foto, tri dni pred porodom v plavkach 😉

monline
24. okt 2010

@tinaki1275 už aby podrástla a mohla si jej občas dať aj príkrm..možno bude lepšie...

tinaki1275
24. okt 2010

@bambola no vcera to boloo o drzku natej svadbe+krstinach nervacila do jedenastej ,a ale potom zaspala v kociari ,prespala aj cestu nazad v sedacke tych 170km...a normalne spala do rana do siedmej v postielke..dnes nervacila do desiatej a potom som ju ulozila..a zatial spi ..😉tak dufam ze vydrzi do rana..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre