Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
13. feb 2010

oacka nebooj 😉 A akej farby by ste chceli?

Mojalili ja som od decembra domka a uzivam si to,lebo viem,ze uz nikdy tolko volna mat nebudem 😉

zuzik1983
13. feb 2010

no ved hej,to ja budem zatial doma sama ako prst.

no mna sa nastastie tie ranne nevolnosti(skor celodenne) drzali tak do 15 tyzdna.teraz uz si mozem zaklopat,je dobre

oacka
13. feb 2010

Karinka, s tou PN máš úplnú pravdu! Ja soom sa už na to tešila. Neonato chcem svetlohnedý alebo taký škoricovo oranžový. ja by som chcela aj tyrkysový,ale v tom prevedení nemajú.

karinnka
13. feb 2010

Tak ja by som sa potesila nevolnostiam... 😝 Aspon by som obcas nemala chut pojest aj kona 😀 Maaaam strach chodik okolo vahy.......musim sa ovlaaadat,nech uz je teplo nech sa aspon chodime prechadzat

zuzik1983
13. feb 2010

jaruska mne sa tiez paci peg perego,len nepoznam nikoho,kto by ho mal.

oacka
13. feb 2010

Je to značka Neonato Reverso Tris Sport, a v podstate je to to istá, čo kočíky Cam - Pulsar, Cortina. je to talianska značka.

oacka
13. feb 2010

Baby, choďte na fórum Výbava,tam nájdete témy ku kočíkom,čo sa vám páčia. neviem, či peg perego nie je malý.

karinnka
13. feb 2010

Joooj tak budem drzat palceky,nech sa Vam podari zohnat,chceny odtien OACKA 😉

kkubekova
13. feb 2010

ahojte baby,

tak mi sme vcera na "velkych nakupoch" nakoniec nic s manzelom nekupili ☹
perdavacka v BB bola sice mila, ale vyber nic moc - vacsina kocikov mala ten problem, ze vanicka bola mala - inak sa mi veeeelmi paci kocik x-lander - zeleny, tu je link:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
ale vanicka mi prisla dost mala a kedze to bol posledny kocik co sme pozerali a predavacka nas uz mala zjavne dost (inak kukli sme ich asi 10, tak sa jej necudujem 😀 ) tak nam ho uz ani neskladala a nerozkladala

mali pekne kociky jane (priiiserne drahe) a coletto, ale v sportova cast sa nedala polohovat az do vodorovna, tak by male muselo byt stale v polosede - myslite ze je to problem?

no a detske oblecenie... to je des ... esteze ideme koncom februara do BA, tak to tam vyplienim 😉

oacka
13. feb 2010

baby, na kočíky Jane počúvam samú chválu a majú ich za super ceny na nemeckej stráánke www.o-baby.de Už si odtiaľ známa objednávala a v pohode jej to za 4 dni došlo. Fakt sú tam lacné.

oacka
13. feb 2010

Ten x-lander som aj ja pozrela a vanička bola mini. Jane, Cam a neonato majú takpovediac veľké vaničky. aj keď neviem, aké veľké majú len čisto hlboké kočíky.

oacka
13. feb 2010

Baby, čo poviete na postieľky ktoré majú pri sebe primontovaný prebaľovací pultík s úložným priestorom? Somarina?

jaruska8
13. feb 2010

Ve´d práve to, že tie vaničky sú malé, Neonato má zatiaľ najväčšiu vaničku, čo som pozerala. Ja tak rátam, že pol roka minimálne by malo byť baby vo vaničke, potom aj športový môže byť, tak ja neviem. A tie kočíky Peg-perego sú dobré, kamoška ho má a je spokojná. 😉 No, som vám sem kočíky zamiešala, prepáčte. 😝

luminkasp
13. feb 2010

oacka tak to fakt netusim 😖

luminkasp
13. feb 2010

baby, nasa napr nechcela byvat v kociku, tak som ju potom nosila vo vaku a v polroku uz bola v polohovatelnom sportaku, kde tiez dlho nevydrzala, chcela chodit sama 😉

kkubekova
13. feb 2010

baby - vsetkym chorym prajem skore uzdravenie - len postupne docitavam - najskor som hodila staznost na nakupy 😅

oacka - dik za link, idem kuknut 😉

oacka
13. feb 2010

Jaruska, tu sa kočíky riešia priebežne už od začiatku. A je to dobre. 🙂

oacka
13. feb 2010

Jarus, ak ti ide o vaničku, tak Jane ma asi najväčšiu.

kkubekova
13. feb 2010

oacka - a co povies na tu polohovatelnu sportovu cast? musi co nemusi byt polohovatelna az do vodorovnej polohy - teda na lezato na spanie?

jaruska8
13. feb 2010

Tak to som rada. 😉 No, s tými vaničkami je u mňa naj problém, som sa dočítala, že ideál je 80cm vo vnútri, ale to nespĺňa skoro žiadny. Ale ako tak čítam, tak veľa báb si vystačilo aj s menšími vaničkami, veď do decembra nejak vydržím s vaničkou, a potom nasadíme športiak. 😉 😝

luminkasp
13. feb 2010

kubekova ja som mala az do vodorovnej tu polohovatelnu, ale dali sme ju tak mozno 2krat, im sa uz v tych sportakoch nechce spat, pozoruju okolie 😉

petrusk
13. feb 2010

ahojte, ja teraz tak odveci, baby ako to je, keby som sa otvarala, ako to citit? neviem ci mi babo len tlaci tak na spodok, lebo ho stale citim na lavej strane, niekedy sa mi spravi taka vydutinka trvdsia a tlaci mi dole a potom sa vyrovna. bojim sa aby som sa neotvarala. neviem ci tie tlaky dole su normalne.

oacka
13. feb 2010

Moj synovec spal v pohode v športiaku. Na Neonate sa dá dať buď úplne alebo takmer úplne doľahu a mne sa to páči.

jaruska8
13. feb 2010

Petrusk, moje je na pravej strane, aj ja cítim také tlaky a tiež by ma to zaujímalo. A keď sedím a nie som vystretá, tak ma bolia rebrá.

kkubekova
13. feb 2010

diky - idem kuknut tie neonate a snad uz sa rozhodneme 🙂

dobru noc

oacka
13. feb 2010

Joj, petrusk,tak to ti neporadím. Ak máš vyslovene bolesti,,choď na pohotovosť. Nemala by si pri tom krvácať? Neviem,hádam. Bolí ťa to?

petrusk
13. feb 2010

jarus, mna rebra nie, len ma zacala bolet lava polovica panvy, bedrovy klb a ide mi to az do kolena. a na tej strane myslim, ze je babo, lebo tu vypuklinu mavam na lavej strane zhruba stale rovnako. aj kopkanie citim skor na lavej strane. neviem, poradnu mam v stredu, bojim sa, aby som sa fakt neotvarala. mama sa otvarala pri mne od 5. mesiaca, a pytala sa ma ci mam tlak dole vnptri, mam, len neviem ci zrovna taky, pritom ma to netlaci stale. ked som bola v poslednej poradni, tak mi povedala, ze tie tlaky mozem mat z toho, ze sa nahanam, ale bola som v poriadku. tak neviem. mam dni, kedy to vobec necitim, inokedy casto. dnes som od rana sedela dlho v skole, potom u nasich, tak mozno uz to bolo moc.

petrusk
13. feb 2010

oacka praveze bolesti nemam, to je len taky tlak, ani nekrvacam.

zuzik1983
13. feb 2010

aj ja mavam niekedy taky tlak,ale to hlavne,ked dlhsie stojim

petrusk
13. feb 2010

ja ich viac menej tiez len, ked som dlho skrcena, ze dlho sedim, mam sedave zamestnanie a ked sa moc nahanam po uradoch, alebo ked cosi vybavujem. zuzi a ten tlak ma z jednej strany na druhu po celom podbrusku? ja to citim v mieste akoby nad mechurom a po celom spodku taky usek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre