• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katty17 ja mam cipky Viburkol,poradila mi ich sestra a mam doma aj Panadol sirup preventivne...inak idem aj ja zavolat dokyne ze kedy nas zaockuje..
25. okt 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 katy ja som kupila paralenove cipky a hned po ockovani sa jej chystam jeden dat, ak ju teda zaockuju
25. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka neuveris ale nam vypinaju v noci aj teplu vodu...ked dojdes v noci z niekej zurky alebo ked sexujes,nemozes sa ani osprchovat :confused:
25. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Moje zlaticko pekne spinkalo, tak sa tesim :dizzy_face:

@katty17 ja som dala malemu cipok paralen, ked mal 38,5 teplotku.. ale mala som aj nachystane sirup nurofen, keby nieco, ale nepouzila som ho..
@mojalili bozinku, to ma mrzi aki ste vsetci chorlavi.. moj Filip ma sople uz tyzden a som z toho na nervy a chudak Danielko uz 3 tyzdne :frowning2: prajem vam skore uzdravenie :wink:
25. okt 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri to je asi skor o tom, ze ta tepla uz nie je , nie? lebo ked sme byvali u svokry v petrzalke tak tam uz od 11 v noci tepla jednoducho nebola
25. okt 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tak tak...kurenie nevypinaju ale za to teplu vodu ano, ako pise Mirka.. Naposledy sa osprchujes teplou vodou pred polnocou a potom az rano okolo 5:00 :angry: :angry: :angry:
@mirka285 to čo jje????????? a to sa ešte nikto nesťažoval????? no to by ma teda porazilo! mm by sa už isto išiel sťažovať.
@bambola ja byvam v petrzke a presne je to tak.. po 23:00 mame smolu..
25. okt 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka presne oko pies,najvacsie nervy som mala ked som bola vonku ani osprchovat som sa nemohla a cela smradlava som isla spat :angry:
25. okt 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tm je asi taky akcny ako mm :grinning:
25. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som sa preto vzdy sprchovala v praci a doma som si len lahla do perin :slight_smile:
25. okt 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som koncila rano o siedmej,takze to nam uz voda tiekla :wink: baby tak mam prist v stredu na ockovanie...
25. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili No hja som tiež kukala aká zima je u našich v se v byte tak som si z kancllu vzala elek ohrievac a malej prikurovala. Inak spaci vak je pekný a pekne som videla aj na starej pošte v tom detskom shope......
25. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Nevies aké ju ceny aptamilu - nutrilonu v bipe ? Vraj sa oplatí tamkupovat a ja by som sa aj vytrepala .......
25. okt 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem sa vas opytat - davate detom probiotika?? vcera som stretla kamosku, ma 6 mesacneho syna a jej pediatricka povinne nakazala BIOGAYU ze aby sa vytvorila crevna mikroflora.. :confused: No tak ma to prekvapilo, lebo moja doktorka mi nic take nespominala..
25. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 fuu veru neivem,le hod to do rakuskeho googla tam to najdes...
25. okt 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja nedavam,ale ja nedavam nic,lenze my sme nikdy nemali ziadne problemy takze ani nemienim davam...
25. okt 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - sandra zacala vcera kakat take zelensie a navyse je tam hlien uz. neviete baby co to moze byt? moze jej uz nesediet nutrilon? dnes idem k pedine tak som zvedava co mi povie.
25. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 sak ani my nemame problem len nechapem tie nazory pediatrov.. :unamused: jeden povie tak a druhy tak.. Nam nikdy ziadne Biogaye nedavali a sme tu aj s crevnou mikroflorou..
25. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ja som citala, ze dieta moze kakat nazeleno aj preto, ze UM obsahuju zelezo.. ked pekne papa a nekruti sa, neplace, nemas dovod menit mlieko.. :wink:
25. okt 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 hlieny aj ja obcas spozorujem v stolici,vraj to je normalne,ale spytaj sa dokyny co povie....
@kafoditka ale ved vies ze kazdy doktor povie nieco ine,ja sa obcas riadim podla seba...moja doktorka mi nic take nehovorila,je s Lindou spokojna,ona povie ,ze mam dalsie sikovne bezproblemove dieta,a ja si to myslim tiez :wink: abcas baby moc vymyslaju a kombinuju az narobia viac problemov ako osohu :unamused:
25. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tiez si myslim.. nechapem, preco by som mu mala davat do tela dalsie zbytocne lieky co ho len zatazuju.. ja sa priznam, ze aj ten vigantol flakam :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto chcem povedat doktorke za ten vit.D, co sa dava davka na tri mesiace a mam pokoj.. :wink:
25. okt 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja davam Vigantol tiez len ked si spomeniem..no idem ja trochu upratovat,ete dobre ze nemusim varit a o pol druhej dojde kamoska,bude s malou kym budem u kadernika,dufam ze nezacne liat lebo chcem aby malu vyvetrala trochu vonku..
25. okt 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri a ritula neboli? je to lepsie?
25. okt 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera ste riesili autosedacky, my sme z nasej uz vybrali novorodenecku vlozku a dali tam len taku ako keby opierku na hlavku, aby nelietala, tuto

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/26872?storetype=store&store=71

ono sa to sklada z dvoch casti - ale pouzivame len tu vacsiu, ta vnutorna je pre mensie babatka.
25. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica no zatial tam bol len vcera,na dve hodinky,ale pacilo sa mu,neplakal,tak ako zvykol vo vanicke. Dala som ho na lezato,ako to najviac islo. :slight_smile: aj manzel bol spokojný ked kocikoval.
25. okt 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Bio gaiu davame od ukonceneho 6 tt, to bolo jedine, co zabralo na koliku - nie su to lieky ako infacol, su to len probiotika, ale pokial je brusko okk, je zbytocne davat, ako pise @mirka285
25. okt 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@kafoditka
ja probiotika davam ... ale nemyslim si, ze je to povinne :slight_smile:
ale tak nejak verim tomu, ze pomozu proti alergiam ... ja som alergik a atopik, tak dufam, ze ak sa to prenieslo na moje deti, tak tie probiotika ich aspon trosku ochrania ... nele som davala asi do roka, aj barunke davam ... a nele teraz tiez, ked je chora a teraz v jeseni ... urcite im neublizia a mozno pomozu ... to nepovazujem za zbytocne lieky ... inak som tiez proti tomu pchat do deti milion roznych preparatov ...
25. okt 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka nemyslím si,že probiotiká zaťažujú, ale neviem,či ich treba dávať,aj ke´d je bábo silné a nemá problémy s bruškom...Kika má helicobactera a furt nejaké problémy,tak ja jej dávam - už sme mali bio gaiu,aj lactobacilky, a teraz dofilus infants, drahé je to jak sviňa, netuším,či to pomáha,ale radšej dávam.
25. okt 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim poradte mi. Maly papka kazde 2 hodinky a niekedy aj po hodinke. A to celych 24 hodin- cize aj v noci. Neviem ci ma dost mliecka a nemala by som ho prikrmovat? :frowning2: Do 3.mesiacov mal aspon v noci 3 - 4 hodinovu prestavku - to papkal okolo 20:00 a potom az okolo 00:00 alebo 1:00, a od 3.mesiacov uz papkame stale kazde 2 hodinky a aj menej. Neviem co mam robit. Ci mu mam zacat davat nejake UM alebo nie?????
25. okt 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok