• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@kafoditka super! isto mu to ostane,neboj! :wink:
26. okt 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem :slight_smile:
@mirka285 ja divinu nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kafoditka to je supeer len tak dalej :wink:
no mala je uz hore a tu sa vedla mna nervaci lebo musi lezat a len tak tymi ocami prosi aby som si ju zobrala na ruky :grinning:
26. okt 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeiny ja dam malej supravicku teplakovu ciapku a dam ju do fusaku ...podla mna to staci ved este nemrzne :unamused: :unamused:
26. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pod tou supravickou ma dvojo bodyniek a pancusky aj ponozky a ked ju vyberam z fusaku z kocika je taka teplucka takze jej urcite neni zima :slight_smile:
26. okt 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jeejda tie su uzasne,idem si aj ja kuk tu stranku ved aj ja potrebujem cizmy :wink:
26. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den vospolok :slight_smile:

@noemarta to nie je pavuk, ktoreho by sme mali tu doma, to odfotil mm este u nasich doma, v dome sa predsalen kde tu pavuk vyskytne, podla mna je to tiez hnusne, ale neboj u nas nie su. o sa s tym hral vcera vecer vo photoshope :grinning:
@jeiny ja malej davam bodycko s dlhym rukavom a polodupky a na to overal, do kocika zatial davam len deky.
@kafoditka kafko ty si tusim dala link na maclaren techno xt, ten sa paci aj mne a aj som ho pouzivala ked som robila aupair cize mozem jedine odporucit mne sa ale nepacia tie farby :unamused: mohli urobit nejake veselsie, pekny je o triedu vyssie- techno xlr, ten coffe- hnedo-ruzovy ale je skoro o stovku drahsi a to uz je potom fakt vela penazi :confounded:

26. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka to je stranda ze tvoj mm len kuracie a morcacie. my mame obaja radi bravcove :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj hovadzie, obe vsak v unosnej miere :wink: vcera som robila napriklad starocesky gulas z hovadzieho krku, riadna mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyvarilo sa to v tmavom pive a pridaval sa aj sivkovy lekvar :dizzy_face:
26. okt 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozno ma vysmejete ale ja uz zacinam nakupovat na vianoce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz som malej nakupila barbie veci pulovrik, pancusky ,nohavicky a este kupim nejaku hracku v draciku....
26. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to nie moj, to lulu! moj má práveže rád aj iné. a to kuracie už máme po krk.. :grinning: dnes som robila bravčový stroganov, mňam, s hranolkami...
26. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja také guľáše ľúúúúúbim! milujem maďarský hovädzí!
26. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka prepac, ze som krivoo obvinila tm :grinning: tie gulasiky aj ja ale doma som to nikdy nerobila a toto bolo druhy uspesny pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme sa nabastili, a aspon v nejakej forme som si dovolila pivo :dizzy_face:
26. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja potvorka si prave tak riadne nakladla do plienky ze urcite to ma az za krkom :grinning: idem jej vymenit ale musim si davat bacha lebo vcera dostala aj rotarix tak nerada by som vyfasovala srackovu infekciu ja :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica aj ja uz nakupujem na vianoce...uz som kupila sanky,pre sestrine decka uz mam tiez nieco nakupene a pre seba mam uz tiez vybraty darcek...
26. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica :dizzy_face: mala Edinka je uuuuplne podobna mojej krasuli :slight_smile:
26. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak sme doma z ockovania, mala revala uz v cakarni a v ordinacii som ju nemohla utisit ... a to este pred pichanim .. potom este viac ... teraz spi na balkone a este stale vzlyka .... tak som zvedava na reakciu ...

ja mam na vianoce uz skoro vsetko nakupene :grinning:
26. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ahoj.aj moja tak kruti krkom.a tiez mam niekedy obavy ze ci to vobec normalne...tak vidim ze nieje sama...
26. okt 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, co uz detom davate mrkvu ... preco ste s tym uz zacali? ja zatial nemam v plane, ale vidim, ze vela z vas uz dava ...
26. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse presne aj ja som sa chcela opytat...teda tych co koja?
Ja zacnem az od ukonceneho 6.
26. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse a zacala si uz s um? lebo ja ne, prikrmovat zacnem az v 6. mesiaci :wink:

prisla som vytocena od pediatra, musim varit, potom sa pridem vystazovat, riadny trapko ten nas pedi :angry:
26. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska rovnako ako si ty napisala :wink:
26. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ty nemusis davat ked plno kojis...ja davam len tak,nech ma mala zmenu a nech si zvyka,a hlavne je to biomrkva z nasej zahrady,no nedam jej ked mame?nas to ockovanie caka zajtra,no som zvedava ako dopadneme....
@luminkasp aj v Spanielsku sa najde drbko?
26. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp
@strasska
stale plne kojim ... a ak sa mi to dalej bude darit, v co dufam, tak zacnem tiez az od 6.mesiaca ...
26. okt 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak to bio celkom zavidim
26. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse @strasska ja tiez dam az od ukonceneho 6.mesiaca, tiez len kojim. podla mna ked kojime tak babo dostava tie rozne chute prostrednictvom mliecka , zatial co UM je asi viac menej take jednotvarne, tak preto baby davaju. teda to mi tak logicky vychadza, opravte ma ak sa mylim :grinning:
26. okt 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska podľa mňa tu prikrmujú len deti na UM,či? a deti na UM môžu dostávať príkrmy od ukončeného 4.mesiaca. monline, a merikac dojčia?
26. okt 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @denisse@strasska: podobne, ak pediatricka neodporuci inak :slight_smile:
26. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som si vcera vsimla, ze sa bavite o pribinacikovi .. myslim, ze je tvarohovy a deti do roka by tvaroh vobec nemali ...
26. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja asi z mojej malej urobím závisláka,ale ja si kľudne dám aaj celé pivo desiatku so spritom. a aj colu..... ja už bez nej nevydržím....
26. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka monline dojci, s merikac som si teraz nie celkom ista
26. okt 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok