• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Dobre slnecne ranko, tak som sa dobre nasmiala :slight_smile: ja mam za sebou ranajky, Filipko je vonku v tej kose a rozmyslam co navarit, ale zislo by sa nieco velmi rychle, lebo dnes musim pracovat a ked je maly hore tak sa neda...
baby davate malych von aj ked je rano taka velka zima? u nas uz byva -3, sice je dobre obleceny a urcite mu nie je zima, len neviem ci mu dychanie toho studeneho vzduchu robi dobre, ked je este taky malicky...
28. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu zase skapal pes :frowning2: baby viete mi niektora poradit nejaku dobru knizku s recnovankami,rozpravkami,pesnickami??ja som uz vsetko pozabudala,resp. si pamatam len do polovice....nedavajte mi sem link,chcem knizku ktoru si mozem brat so sebou,dakujem :slight_smile:
28. okt 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak sa smejem, davno som sa veru tak nezasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Trapasy nase kazdodenne :grinning: :grinning: :grinning:
Konecne som uspala dieta, od rana reve, krici, jaci.......masirujem brusko, zuby....kurnik sopa, sak uz neviem co je s nim... :angry:

28. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 http://www.martinus.sk/?uItem=22570 - je to link na knihu, je dobra, poznam ju. Tuto som mala v skolke rada... http://www.martinus.sk/?uItem=18422
http://www.martinus.sk/?uItem=18191

Ja mam rada klasiku, ktora sa da lahko naucit....povedacky, basnicky,,,, :wink: Cez MArtinus aj ja objednavam, rychle, spolahlive a lacnejsie,,, :slight_smile:
28. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme na nákupoch: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja mám túto a je tiež fajn: http://www.gorila.sk/product/202475
28. okt 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili
@oacka dakujem,idem z toho nieco objednat :wink:
28. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka Lidl, vsak? Ja som zobraôa tie pancusky 62-68, co mame teraz a aj o cislo vacsie, ved za tu cenu sa nestratia. Zobrala som aj tricka s dlhym rukavom pre Danka 74, chcela som spaci vak, ale u nas prosim dostali len 4 ks....a Dankove cislo bolo fuc :frowning2: Inak velmi pekne a lacne veci, ja som velmi spokojna s tymi pancuskami, kupila som minule a su najlepsie, dobre sedia babatku na tele... :wink: :wink: :wink: Kristinka sa vytesuje z tych veci :wink: A riflicky su na nej uzasneeeee :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka no vidim ze si sa vysantila v Lidli :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ale to nemá tie z lidlu, to má sekáčové :grinning:
ja som zobrala aj dupačky,lebo ona nosí doma iba dupačky alebo pančušky a tie 74/80 sú nenormáááálne dlhé. veď tam sa vojde akko ročná. neviem,čo s nimi, mám ich vrátiť, či dúfať,že vyrastie? čudné,lebo rifle aj tá súpravka 74/80 jej bude od pol roka dobrá,tak neviem také dlhé dupiny urobili
28. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka este ze si nam nieco nechala, aj my sme kupili :wink: potom na stretavku mozeme obliect rovnako :grinning:
28. okt 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka pancusky kupuj vzdy trosku mensie, lebo to ma byt presne na telo. My mame puncochy 56/62 a to nosime veci 68 :wink:
28. okt 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska pančušky v pohode, to som jej chcela kúpiť veľké,lebo nateraz má a aj väčšie už má z lidlu. ale rozmýšľam,čo s dupačkami.
28. okt 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka 74 /80 su cisla na 1 rocne dieta...ja som si ich zobrala na jar, aby nosil. A teraz nosi tie 62-68,su nam akurat,
28. okt 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze ste mi nieco nechali...ja sa chystam na nakup az podvecer
28. okt 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka som zle docitala...prepac...no ako si pamatam, tak my sme dupacky prestali nosit velmi skoro, takze ja by som ich vymenila. ja som kupila 62/68...tak uvidime, kedy Julka dorastie.
A aj tu supravu si Kike kupila, je zateplena?
28. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ako sa Vam dari cvicit? ci uz ste skoncili?
28. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska gratulujem k sikuliatku...keby sme aj my poculi nieco podobne na rehabke, tak buchnem sampus :wink:
28. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska Ahojky, KOOONECNE sme skoncili. BOli sme na kontrole, doktorke sa velmi pacil, ale este mesaic musime sami doma cvicit. Ale uz sme v poriadku :wink: :wink: :wink: Priznam sa, ze som to flakala v poslednej dobe, ked sa zacal sam prevracat a pomaly aj zacina sa plazit nozickami, posilnuje ich dost...inak ak vas budu ockovat, aj 3 dni s nim necvic ..
28. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili uz sme po ockovani, 3 dni sme necvicili...tak ja uz sa tesim na slova, ze koncime...o 2 tyzdne ideme na kontrolu a este koniec urcite nebude :frowning2:
28. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej baby dakujem,uz som aj objednala a este sa vas chcem spytat cim mam vyprat z oblecenia flaky od mrkvy??na podbradnikoch mi to nevadi,ale mala ked si odgrcne aj tri hodky po jedeni su tam este stopy mrkvy co papala na obed a zistila som ze sa mi to beznym pranim na 40 stupnov nevypralo :confused: mam zlcove mydlo doma ale neskusala som este,nemate aj vy nejaky dobry tip??ja sa uz pomaly chystam von je krasne tak idem nakrmit malu a budem vonku az do dalsieho krmenia :slight_smile:
28. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ja som brala 74,že bude od 6 mesiacov, 74 - je 6 až 9 mesiacov,nie? ale toto je až do roka.... tiež som brala väčšie,aby mala od pol roka, ale tie dupky.. neviem, neviem... to musím vymeniť,alebo mi vrátia peniažky???????? poraďte, prosím.

@strasska a prečo cvičíte?
28. okt 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja mam zlcove mydlo...takze neporadim. Ale ked nejde nim, tak davam ten Ariel odstranovac skvrn, ale teda mrkvicku som uz dlho neprala...takze neviem
28. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka mame este z bruska stiahnutu pravu stranu, tak ju uvolnujeme :confounded:
28. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ahoj,ja myslim ze ak budu mat vacsie tak ti urcite vymenia.a ak nie tak neviem.drzim palce aby ti vratili prachy.inak,ja som tych detskych cislovaniach stratena.to cislo napr ze 68 znamena ze kolko cm ma babo?dik.som blba asi...
28. okt 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ženy,tak teraz som už úplne na nervy. dala som otázku,že koľko vážilo vaše 5mesačné bábo a skoro všetky maminy napísali,že ich deti vážili dosť cez 7 kg....tak mi nehovorte,že naša váha je ok... to majú všetky obézne deti?????
28. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska a ako sa to prejavuje? ako to vobec zistili?
28. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tebe to stale neda pokoj? :grinning: ja mam chlapca a na 4 mesiace asi nebude mat 6 kil..takze ste lepsi, a vraj chalani by mali byt tahsi
28. okt 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka co ty zase riesis... :angry:
asi by sme mali zaviest tabulku, ze ako rastu julovcatka, aby si videla, ze Kika nie je podvyzivena

uz v porodke si vsimli, ze jej chrbticu staca vpravo :cry:
28. okt 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok