Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
14. feb 2010

dobre ranko dievcata..idem kuknut co ste popisali..vcera odkedy som bola na stretku 😉
inak bolo super..ani sme nevedeli ako sedeli sme vyse 4h.. 😀
a odfotila som vecicky co kupil drahy..ale neviem kam som polozila kartu z fotaku ☹

dugyna
14. feb 2010

maxara...neda mi nereagovat..je mi luto ze ste zapadli v snehu...ale super ze ste stretli takych ochotnych ludi..
ale linka 112 neni na odtahovanie auta..linka 112 je tiesnova linka..v ohrozeni zivota..spaja vsetky tri cilsa 155,158,150..takze sa necuduj ze ti neposlali pomoc a odkazali ta na platenu odtahovaku...to linka je ked ma niekto infart..alebo havaria aut..a ine

strasska no este dve ma cakaju a jedna ma caka za mesiac..takze moj cas straveny na konikovi sa upravi..no to ze obcas kuknem ako sa mate..a dasliu mam potom eset zaciatkom juna..medinu

jaruska8
14. feb 2010

Liluu, aj krásne posteľné súpravy tam majú, vedela by som si vybrať. 😉

dugyna
14. feb 2010

meruska neboj sa vsetko dobre dopadne..hlavne pozitivne mysli a nesmies byt smutna babanko to citi.verim ze to bude ok.

petrap001
14. feb 2010

tutifruti: tak to mi ani nehovor o tom ako vyzeras teraz..ja akoze strasne..tvar cela vyhadzana,vlasy nejake divne tiez a zasa ich musim farbit lebo mam ciernu a original som dost svetla 😀 v lete sa tej farby uz musim zbavit.a hlavne teraz v zime vyzeram ako mrtvola 🙄 aspon ze vymysleli tehotenske rifle 😀

maxara
14. feb 2010

Dobre ranko, vlastne obedik... Ako prve... Mojalili vsetko najlepsie k narodeninkam, nech sa ti splni dnes aspon jedno tajne zelanie...
A teraz Vas idem docitat a zaroven prajem krasneho VALENTINA, aj ked v mojom pripade prelezaneho a choreho.

petrap001
14. feb 2010

aj moj mily dnes pracuje,tak som doma a idem nieco navarit..a kvietocky mi doniesol uz vcera,tak som sa potesila.
ale co by som tak navarila...inac ja tiez pracujem v kuchyni,nenazvala by som sa kucharkou,to nie ale na irsku uroven to staci 😀 😀 😀 je to sranda,pretoze ked som tu prisla tak som dokopy nevedela vobec varit a teraz varim v restike no nechapem,ale co uz 😀 a domov chodim ako smradlava hranolka aspon mne to tak pripada. 🙂

maxara
14. feb 2010

dugyna - este upresnim... my sme s tym autom nespadli do jarku, alebo do pola... ale ostali sme visiet v hlbokom snehu na rovnej NEODHRNUTEJ, NEUPRAVENEJ ceste, priamo v strede nej... kedze tadial nechodime casto, tu cestu nepozname, tak sme len skratka neodhadli ten zavej...
Osobne nepoznam z hlavy cisla na ziadnu odtahovku, ani na ziadne servisy ani nic podobne a navyse linka 112 je TIESNOVA LINKA... cize ked si v nudzi (o com svedci aj to, ze ked som zavolala, nevahal ma prepojit na tu platenu odtahovku...)
No a prepac, ale ja som si v nudzi pripadala... po tej ceste nechodi vela aut, nie je to ziaden hlavny tah a navyse oproti ani nikto nemohol prist, kedze aj tam ostali visiet zaviate auta..., volala som asi po pol hodine, ked sa zaveje hadam zdvojnasobili a my sme tam trcali ako idioti uplne bezmocni... brodili sme sa v snehu a hladali nejake latky, haluzky a pod. na okoli, aby sme podlozili pod kolesa a vycuvali spat, ale kym sme sa ko tak pohli (asi 2 m) zistili sme, ze sme skratka totalne v srabe... aj sme si zavolali svokra s lopatami na pomoc...
Na tej 112tke ma ale totalne vytocili, lebo je to zachranna linka a oni ti povedia, ze bud ZAPLAT alebo SKAP... (nehovoriac o tom, ze dane si platime poctivo a toto bola cista chyba cestarov, domaci hovoria, ze tento usek je pravidelne zafukany v zime a pravidelne vistucania chodia odtial vykopavat svoje rodiny, lebo rovnako ako sa vyseru na cestu sa stat vyserie aj na ludi v nudzi..) ale ze podaktore etnika sa sanitkami vozia do poradne, tak to je v poriadku...
mne tam isli nohy odpadnut od mrazu, cela som bola prefukana mrazivym vetrom a podla sme neboli v nudzi???
ty by si komu volala???

maxara
14. feb 2010

PS: ten pan z tej tiesnovej linky povedal, ze ked si to s tou odtahovkou rozmyslime, ze mam zavolat znovu a prepoja ma urcite... takze asi som nebola az tak uplne mimo...

maxara
14. feb 2010

Mojalili - to mi je luto, ako to nakoniec vypalilo... malickej skore uzdravenie a ty si davaj velky pozor, aby si to od nej nechytila... chripka je bestia... a ten futbal, ved ber ho ako tvoj valentinsky darcek pre muza... akoze sa dnes za to na neho nebudes hnevat 😉 a zaroven si tym nepokazite narodeninky, valentina a celkovo peknu nedelu

maxara
14. feb 2010

tutifruti - supeer, na toto presne sa tesim aj ja, ale vynasli ste sa fakt paradne a je kraaasne ako to tie vase kocky zobrali, ze budu mat malinkeho drobceka doma.

karinnka
14. feb 2010

😉 Mojalili krasne narodeninky a drobcek nech skoro vyzdravie 😉

maxara
14. feb 2010

oacka, mirka ja tiez cibule ee... a to som ju pritom predtym zboznovala, to iste cesnak, zeler a ine aromaticke zeleninky... a kolozvarsku milujem aj ja

mirka285
14. feb 2010

maxara ja by som tiez volala 112 😉

katarina7777
14. feb 2010

Caute, som tu par dni nebola lebo som tu mala rodicov cez vikend... priniesli mi brynzdu, tresku, kyslu kapustu tak prave sedim na gauci a travim vetko co som schrumala 😝

Mojalily vsetko naj k narodeninam, dufam ze to tvojej malej rychlo prejde...hlavne aby si to nechytila aj ty.

U nas doma sa Valentin nejak neoslavuje, my ho mame cely rok 😉

Nasi mi donielsi krasnu kolisku pre mimco, tak hadam sa konecne dokopem a spravim nejake foto. Zajtra idem ku gynekologovi na prehliadku tak som zvedava jak sme narastli.... a ozaj uz asi dva dni citim pohyby...hlavne vecer ked som natiahnuta na gauci, maly dal dokonca kopanec do ruky aj babke len buduceho tatina sa asi nejako hambi, lebo ked mi manzel da ruku na brucho maly stichne...asi ma respekt 😉

maxara tak to zapadnutie v snehu ti nezavidim, esteze vam ti ludia pomohli, lebo keby cakate na pomoc od statu tak tam cakate doteraz... asi ste neboli zaujimavi jak ten autobus co zapadol vcera, by som chcela vedet ci aj im povedali nech si zavolaju odtahovku!

zrzulka
14. feb 2010

maxi sme to s muzom preberali tu vasu vcerajsu situaciu a veruze tiez povedal ze by volal 112... ze ved poziarnici chodia k havarkam....takze maj dusu na mieste nie si jedina co by sa obratila na nich 😀 😀 😀 takych chytrych je nas viacej.... Ale inak fakt naco tam tie "pipiny" sedia na dispecingu ked nemaju zaujem pomoct cloveku v nudzi????Normalne nechapem....Takychto institucii kde cloveku nemienia pomoct a ani s anesnazia je viac, vedela by som ti o tom popisat litanie..... Akoze keby vas neodtiahol ten dzip tak co ??? to bola len ich dobra vola a vase obrovske stastie ze vas nenechali v stichu. Jak sa hovori clovece pomoz si sam aj Boh ti pomoze... S tymto sa stretavam pomerne casto... hlavne co sa malej tyka... ja uz od nikoho nic necakam.... fakt je to o tom ze musis si v kazdej situacii pomoct jedine sam....Institucie ktore maju pomahat ludom su tu len pre "vyvolenych"....

zrzulka
14. feb 2010

Inak raz segra volala na 112, potrebovala aby prisla sanitka pre cloveka ktory odpadol a ona mu pomahala (jasne ze nikto nemal zaujem pomoct) a tam jej povedali ze pokial je ten clovek opity(co ona samozrejme nemohla vediet kedze nebol pri vedomi) tak si bude musiet vyjazd zaplatit sama 😒 😒 😒 A teraz co porobili so zachrankou... normalne som sa rozculila jak som si na to spomenula.... Ach jo kam to spejeme???
Inak my ked sme boli s malou v nemocke tak sme v noci cakali aj hodinu a pol kym nas z nejakeho vysetrenia sanitka previezla na nase oddelenie.... Cez den to bola len hodinka.... Bolo to len kusok ale nechceli ma s nou pustat aby mala nechytila nejake bakterie cestou.... tak co ine nam ostavalo???cakali sme tam jak take truby.... A raz som sa pekne krasne nastvala ked sanitka neprisla ani po hodine a pol a zavolala muzovi nech nas pride odviezt .... 😀 😀 😀 takze asi tak.... 😒

zrzulka
14. feb 2010

Kati aj my mame kolisku pre mimco, este by som chcela nejake to hniezdo do toho... vcera som take nadherne videla... 😵 mala jak zbadala kolisku tak uz kolisala takze drobec v brusku sa ma na co tesit pri tom nasom malom tornade 😀
A drzim palceky na zajtrajsok ku gynekologovi, my ideme na to 3D... tak som zvedava ci potvrdia chlapceka ako mi mnohi predpovedaju....

oacka
14. feb 2010

My sme už poobede - urobím vám chuť na rybku? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... Manžel varil aj servíroval - zemiaky naaranžoval ako srdce!!!! 😀 😀 😀
no a potom prípitok: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... A Valentín za nami! 🙂

kafoditka
14. feb 2010

oacka... tisko zavidim 😉

oacka
14. feb 2010

Maxara, možno si mala povedať,že si tehotná a začína ti byť zle, možno by vtedy doklusali...

oacka
14. feb 2010

A maxara s tým zelerom máš teda pravdu, mne je normálne zle,keď ho zacítim, a predtým som ho v pollievočke milovala!

tutifruti
14. feb 2010

Tak som dostala od manžela nádherné žlté tulipány 🙂 Bože nech už je tu jar, slniečko, teplúčko...
Ja som kúpila na večer šampus, že si spravíme romantický večer, len som zvedavá či neodkvicnem pri babách o ôsmej do postele 😅 ...Ale plánujem...., aj to sa cení, nie? 😀

zrzulka
14. feb 2010

Waw Oacka jaka romantikus nedelna chvilka... u nas uz nieco taketo dllllllllllho nebolo. ja som povacsine vecer taka vyflusnuta ... Ale rybku som mala na ranajky aj ja. Manzel robil natierku a si robim z neho srandu ze nieco srdieckove by sa k tomu hodilo.... 😀 Provokovala som ho....

erytrea
14. feb 2010

oacka velmi pekny kocik si si vybrala 😵 😵 😵 aj super farbu ma, bol to tiez moj velky favorit ale ma ho kamoska a ked som videla ake ma kolesa tak vyzeral ako keby s nim chodila denne sto km, tym ze su umele tak ma na nich strasne vela kamienkov a su total donicene a to ho ma nieco cez pol roka, tak to ma trosku odradza, mozno keby sa dali dat nafukovacie by to bolo lepsie, inak je super 😵

baby uz aj Zlatica Puskarova dnes rano porodila syna Leonarda 😵

tutifruti
14. feb 2010

Tak je 5%-ná, kdesi som čítala, že zhruba 5% žien rodí na stanovený termín pôrodu, a ona mala na valentína....

zrzulka
14. feb 2010

baby davate si sampano??? ja zatim alkoholu oddolavam... Akurat ked som este nevedela ze som tehu (i ked som tusila) tak som popijala griotku ale jak mi vysli dve ciary tak som s tym skoncila.... Aj ked si robime drinky tak ja jedine nealko.... 😀

zrzulka
14. feb 2010

Ery a nemala sekciu ??? Ci to tam nepisu???

janatt23
14. feb 2010

ahojte babulky,
no za vikend ste toho hodne napisali ani to nestiham docitat ☹
prajem vam krasneho valentina 🙂

oacka
14. feb 2010

Gratulujem Zlatici! Švaajda asi robí samých synov! 😀
Ja som ten alkohol riskla, moja švagriná pila oveľa viac a to v 1.trimestri (sa vtedy vydávala) a synovci sú zdraví ako valibuci.
Erytrea, risknem tie kolieska, švagrina má tiež také a je na ddedine, áno sú už trocha zničené, ale keď mne sa tie kočíky s nafukovacími nepáčia.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre