• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
bola som skontrolovať moju Kajku, čielko také teplé ale nie horúce hlavička otočená do ľava spinká tak je asi všetko v poriadku
29. okt 2010 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 tak pokial spinka tak je dobre :slight_smile:vyzera ze to vzala v pohode
29. okt 2010 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola presne,tak ,,,moja vecer zaspava pri panelaku a moze ist telka aj celu noc nevadi jej to,,,ale cez den ked zaspi v tichu, tak ju zobudi aj sms
29. okt 2010 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 tak to je fajn,,niektore deti to zvladaju super...... :wink:
29. okt 2010 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja som mm rano zakazala splachovat zachod lebo mi ju vzdy tym zobudil :grinning:
29. okt 2010 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak " podojené" :grinning: :grinning: :grinning: další pohárik mlieka v mrazáku neviem čo budem s toľkým mliekom robiť :grinning:
29. okt 2010 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - mne ju mm, vzdy rano preberie, ked zacne kaslat,,ja mam take nervy,,,, :angry:
29. okt 2010 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac presne kaslat, popripade smrkat a este ma stve aj s tym, ze nutne si musi bundu zapnut este v predsieni, co je vlastne hned pri spalni a nemoze su ju zapnut az za dverami :angry:
29. okt 2010 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@macik27
@monline
dobru nocku,,,zacalo ma nejak trhat v uchu :frowning2: , bud to bude zo zuba- sice ma neboli, alebo som dostala prievan :angry:
@macik27 neboj, raz sa zide. ja tiez capujem ale len kvoli tomu ze v sobotu chodievam do skoly tak aby mal mm co malej dat papat :slight_smile:
@merikac sup paralen a dobru
29. okt 2010 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac
@bambola ja vám tíško závidím my máme nášho tatinka už mesiac preč a vráti sa až vo februári celkom by som prijala keby bol doma a mohol by aj kašlať aj splachovať :grinning:
29. okt 2010 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 a je preco kvoli praci? to mu musi byt luto , ze nevidi ako mala rastie :frowning2: my sme bez mm boli len tyzden a jemu to dost vadilo, bol z toho smutny
29. okt 2010 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac nepríjemné...ak bude moc bolieť, paralen..dobrú noc
29. okt 2010 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no my spolu každý deň voláme cez skype ale to neni ono a niekedy sa na ňu tak zahľadí a to na ňom vidím že má až slzy na krajíčku a to vo februári príde len na dovolenku a zase pôjde a vráti sa na stalo až v septembri to už malá bude možno aj chodiť je to škoda fakt príde o veľa
29. okt 2010 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 ahoj, ty si dnešná? objavila si koníka len dnes? a tiež nočná sova? :slight_smile:
29. okt 2010 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 a co robi a kde robi? teda ak to nie je tajomstvo :wink:
29. okt 2010 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ja som sem chodila ešte ked som bola tehu ale len tak po rady a dnes som sa zaregistrovala a mne malinká celkom dobre spáva tak mne sa spať nechce :wink:
29. okt 2010 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola je vojak a je na misii na Cypre myslím že to neni tajomstvo teda aspom dúfam :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2010 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 aj mne malý už prespí celú noc..dnes sa zobudil o siedmej ráno, ale po napapaní ešte zaspal do desiatej..málokedy sa stane, že sa zobudí v noci (dúfam, že to nezakríknem)
29. okt 2010 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 iha, vlastenec :grinning: no to ho fakt musi mrziet :frowning2: ale tak nejako sa prebojujete, nemoze sa dat prevelit alebo tak nejak? ale tak asi ste skusali vselijake moznosti
29. okt 2010 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no moja sa rano tiež len napapá a ešte spí ale niekedy na mňa vykrikuje z postielky ale potom zaspinká
29. okt 2010 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola my sme sa s tým vlastne zmierili aj sme to vedeli už ked som bola tehu že tam pôjde no ja som povedala radšej dobrovolne na Cyprus ako rozkazom do Afganistanu to by som sa každý den strachovala či sa mu tam niečo nestane
29. okt 2010 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 a si s malou sama, či s rodičmi? náročné to máš..ale muž ešte ťažšie, lebo mu uniká nenávratné obdobie malinkej...ty ju môžeš bozkávať, on nie
29. okt 2010 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ja som s ňou sama ale celkom dobre to zvládame ona je fakt dobručká
29. okt 2010 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 @monline dievcata idem aj ja uz spat, aj net mi ide pomaly (asi mm v obyvacke prilahol wifi :grinning: ) a rano vstavam s mm aby som sa mohla ucit kym mala este spi. tak dobru noc
29. okt 2010 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a to máš pravdu on to má tažšie ešte ked bol doma tak mi ju ani nechcel dať ja som ju len kojila všetko ostatné robil on len aby bol čo najviac s ňou
29. okt 2010 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak dobrú noc :slight_smile:
29. okt 2010 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 verím, ale zvládnete to,..musíte
idem kočky spať
@bambola dobrú noc prajem
29. okt 2010 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no idem aj ja dobrú noc
29. okt 2010 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok