• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@monline ja som na krete takze zase uplne inde.. :unamused: je to cele o nicom ..on vedel uz predtym ako to s nim je..bolo to od neho nefer..ona nemala ani paru ..
31. okt 2010 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 áno nefér, pokiaľ to vedel skôr..ibaže- to sú fakty, to ona už nezmení
31. okt 2010 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@monline totalnemi blbne net..balim to ...dobru nocku :slight_smile:
31. okt 2010 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dobrú noc
31. okt 2010 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno.... tak dnešný časový posun znamenal, že Alžbetka pozerá telku už od piatej.... a to som ju ešte prehovárala.... nech si na chvíľu ľahne... No ona sa nedala :angry: Som zvedavá... ako to zvládne krpec.... je zvyknutý na kúpanie po 19-tej... no neviem si predstaviť ako ho udržiavam o hodinku dlhšie hore... už je zlý jak sto čertov... Žeby už o šiestej spal?
31. okt 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky. mala je hore uz od siestej. buntosi a buntosi. :wink:
baby viete mi cosi poradit pre malicku na prechladnutie? nejako zacala castejsie kychat, soplit a obcas uz aj zakasle. :( co by som jej mohla dat?
31. okt 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Luffa homeopatické kvapky do nosa...malému super zabrali...ale daj hned.... a kalciový sirup... ten je aj na prechladnutie... kašle asi skôr z toho, ako jej zatekajú sople
31. okt 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :dizzy_face:

tak ja sa Vam musim pochvalit :dizzy_face: dnes mam "okruhle" narodeninky, vonku je krasne slniecko a na rukach mam ten najkrajsi darcek ktory sa na mna uz od rana nadherne usmieva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HAPPY MAMINA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2010 o 08:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea vsetko najlepsie k :grinning: "20"tke :wink: nech ste zdraví a spokojní
31. okt 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti - dakujem. skocim dnes do lekarne a kupim.
31. okt 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea - vsetko naj naj naj k narodeninkam, vela stastia, zdravia,lasky a nech sa ti vyplnia aj tie najtajnejsie snicky. cmuk :wink:
31. okt 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 malý má sople už druhý krát... ale to vieš... baby všeličo donesú zo škôlky... .tak sa ani nečudujem... kým to nie je nič vážnejšie... teraz sú totiž v škôlke "hnačky a vracačky"... tak len dúfam, že nas to obíde... lebo zatiaľ sme mali každý rok... komplet všetci..../no niežeby sa mi nehodilo pár kíl schudnúť :grinning: /
31. okt 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti - cize jej tie kvapky a sirup mozem kludne naservirovat? netreba sa poradit s lekarkou? dnes rano uz zacala trosku prskat tak nech jej to rychlejsie prejde babule :slight_smile:
31. okt 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
my sme hore od siedmej, tak teraz isiel mm s malou von, lebo uz bola na omacku.
@katty17 ja som malej minule davala na soplik iba libenar kvapky a aj tie zabrali a odsala som jej sopliky.
Drzte sa a skore uzdravenie, cmuk Sandricke. :wink:
31. okt 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea vsetko naj naj, hlavne vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 no mne to doporučila naša Dr., že sú dobré tie nosné kvapky a je to vlastne homeopatikum... a kalciový sirup možu už malé detičky... dávkovanie máš na krabičke 1/2 čajovej lyžičky jeden krát denne... Malému to zdá sa celkom chutí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kvakule, tak Ninuska spinkala do 8mej stareho casu, takze som spokojna.. tak asi bola urieknuta, teda.. alebo co.. :unamused:

@erytrea aj ja sa pripajam ku gratulke, vela zdravia, stastia a lasky a nech sa vam dari..

@tutifruti ahoj pani Jesen :dizzy_face:
31. okt 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,dievcata tam my sme spali s mojou Lindou do pol desiatej stareho casu a keby nedosla sused na kavu spime snad este dalej :grinning: ja som taka radaLinda dnes vyzera v pohode,usmieva sa,tak ja neviem co to bolo vcera :frowning2:
@katty17 nech sa Sandricka rychlo uzdravi :slight_smile:
@erytrea vsetko naj :slight_smile:
31. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule cafte. Tak Filip sa najedol o 20tej a potom az o 5tej... Ono by to bolo uzasne, keby cely ten cas medzi papanim pespal. Ale kdezeeeeeee :unamused: Kazde dve hodky hore. Najprv cumel do pusy, potom pomojkat, zasa cumel, potom prebalit, zasa pomojkat... A tak dokolecka. Ale verim, ze uz sme blizko k cielu a coskoro napisem, ze aj ja sa pridavam do klubu krasne spiacich deti :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes pojdem asi do Tesca, potrebujem dokupit malemu bodynka, pyzama a spaci vak - fešak uz nechce spat na brusku a na chrbte sa zasa cely odkopava.. Peknu nedelu vsetkym a
@erytrea happy B-day :dizzy_face:
31. okt 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea gratulkaaaaa, ja budem mať tretieho okruhle :slight_smile:
31. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea vsetko naj :slight_smile:
@mirka285 jaj ja ti zavidim..my sme santili klasicky od siestej.. :unamused: aj ked potom od osmej este potiahl 2 hodky..
ako ti stiha papat ked tolko spinka?kazde 3 hodky cez den?
baby ja sa musim pochvalit Leia sa dnes prvykrat sama pretocila z bruska na chrbatik :grinning: az mi slzicka vypadla
31. okt 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti - uz som bola nakupit v lekarni ten sprejik do nosa a sirup. tak uvidime ci tie homeopatika zaberu.ak nie , tak som pre istotu vzala aj nasivin pre batoliatka...
babule, vcera som sa neskutocne najedla na husacine v grobe. asi prvy krat od porodu som sa tak brutalne najedla :slight_smile: sandricka bola u maminy cely cas dobrucka a az ked mala ist spinkat tak vraj spustila neskutocny srdcervuci plac :( . bracho mi potajomky zavolal. :wink: tak som prisla z husacinky rovno k nasim a mala cela vyskerena... :grinning: . zaspinkali sme spolu a zobudili sa az na papanie rano o siestej :slight_smile: Risiho som vyslala po husacinke s priatelmi do mesta nech sa odreaguje :wink: .
31. okt 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti ja som tiez za vytvorenie takej tabulky udajov. a slubujem ze ti budem posielat pravidelne potrebne udaje :wink:
31. okt 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 neboj aj vy sa k tomu casom dopracujete,no a Linda nie je velky jedak,zje okolo 700 ml mlieka,a teraz jej natlacim vzdy trosku aj nejakej zeleninky.
31. okt 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 aj moj Gabo sa bol vcera "odreagovat",a my sa pojdeme kedy??
31. okt 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a ty co za tabulku chces robiť.. sa mi zdá, že Ninka je veeeeelmi dobrá :grinning:
31. okt 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no my tiez viac ako 730 -740 nezjeme. .so zeleninou zacinam za tyzden.. :slight_smile:
31. okt 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no darmo,my mame modelky :grinning: hlavne ze mala prospieva,myslim ze vyzera akurat,ja som tiez nebola faldikove babo :slight_smile:
31. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko musia byt namocene nausice v liehu aby som jej ich mohla dat?a to mam potom oplachnut od toho liehu?
31. okt 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok