Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
1. nov 2010

@tinaki1275 noooooo niekde medzi tureckou a gréckou stranou ale kde presne to neviem

tinaki1275
1. nov 2010

@kafoditka bru ..rozoberacku ..

@maxara ani nepripominaj ,nie je to vylucene.☹

monline
1. nov 2010

@mirka285 ja si stále nie som istá, či malému pasuje daniel..furt by ho každý z rodiny oslovoval robko po mužovi..

monline
1. nov 2010

@kafoditka dobrú noc

mirka285
1. nov 2010

@monline jemu by islo aj Robo,on bude taky stramak a Robovia boli vzdy taki fesaci 🙂

monline
1. nov 2010

@mirka285 mne na tom mene vadilo, že mu budú hovoriť maďarsky- róbika..ale moc som si nepomohla, lebo malého volajú- danika (danyka)

tinaki1275
1. nov 2010

@macik27 tak sa opytaj 😉
@mirka285 joj margita sa mi nepaci ....vanda je super..ja som chcela Mia aleto je po grecky jedna...a to by sa jej smiali ..

mirka285
1. nov 2010

@monline jaj tak,no Moni ale radsej veru Danika ako Robika 😀 este dobre ze Linda sa aj po madarsky povie len Linda....

tinaki1275
1. nov 2010

@monline madarske mena moc nemusim ....

macik27
1. nov 2010

@monline môj svokor volá malú Karča mne to pripadá akoby volal na psa 😒

tinaki1275
1. nov 2010

@mirka285 nebol aj taky madarsky serial kde bola ta Linda super policajtka a bola dobra v karate?

mirka285
1. nov 2010

@tinaki1275 ani mne sa Margita nepaci,ked uz radsej Margareta,ale to je moc dlhe,ja by som dala urcite Vanda,to sa mi paci aj k priezvisku...grecke mena sa mi pacia,zneju tak vznesene...

mirka285
1. nov 2010

@tinaki1275 jasne Linda Vespremy 😀

monline
1. nov 2010

@mirka285 Linda sa mi páči..skoro som mala sestru Melindu
Danyka- nejak to prežijeme, ostane mu z toho asi Dany, pre mňa je zatiaľ bubáčik alebo Daniel, nika ho volá bábo alebo danko, aj zvyšok rodiny danko

tinaki1275
1. nov 2010

@macik27 jezis to je strasne ze Karca..
ale ste horsie je ze moji svokrovci malu nevolaju nijako..akurat mala....tu sa vola po mene az po krste a krsti sa az po roku a predtym deti neoslovuju krstnym menom ,aj ked ja som ju uz dala normalne na urad zapisat..a meni ma..oni to neuznavaju ..

mirka285
1. nov 2010

@macik27 tak keby jej radsej Kajka povedal,to je krajsie,ale Karolina v povodnom tvare je najkrajsie...ja mam rada mena ktore nemenime ked ich pouzivame...

monline
1. nov 2010

@mirka285 ale grécke zdrobneliny sú divné, ja som monikaki 🙂) ty si mirkaki 🙂

tinaki1275
1. nov 2010

@mirka285 drz sa Vandy ..aj margareta sa mi zda prilis staromodne...

macik27
1. nov 2010

ved my jej hovoríme Kajka alebo Karolínka ale on musí byť originálny

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 Daniel nepovažujem za madarské meno, ale to, že svokrovci hovoria viac madarsky nezmením..

mirka285
1. nov 2010

@monline Mirkaki,vsak to je skoro ako hurvikaki ci jak sa vola to ovocie 😀
@tinaki1275 no ja sa uz nechystam mat este dieta,ale ked by sa predsalen nieco pritrafilo tak Vanda alebo Viliam...

macik27
1. nov 2010

@monline Daniel je veľmi pekné meno ale mne sa páči ked aj Daniel volajú a nie Dano

monline
1. nov 2010

@mirka285 ako si prišla na Viliama? to je na dnešné časy dosť nezvyčajné meno

tinaki1275
1. nov 2010

@monline to som myslela,,ze to pomadarcili ..Daniel je krasne meno ..keby som mala chlapca a zila na svk tak to bol moj favorit a este Viktor..

tinaki1275
1. nov 2010

@mirka285 nikdy nevies..🙂)

monline
1. nov 2010

@macik27 aj mne sa páči Daniel v základnej podobe...chápem, ak bábu povedia danko..ale potom až podrastie by mohol ostať danielom..však uvidíme
uvažovala som aj nad gabrielom- po svokrovi..ale- potom som sa rozhodla, že sa nebude volať po niekom

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 teraz ked sme mali v obci zápis detí, tak boli traja Danielovia..takže v jednej triede ich bude hned niekoľko..čo je blbé..potom určite ich budú rozoznávať podľa prezývok

mirka285
1. nov 2010

@monline Gabov dedo sa tak volal a sa nam velmi paci to meno lebo chlapcenskych mien je naozaj malo peknych,a potom mam pocit ze vsetci maju Lukasa,Filipa,Maxa,Tobiasa,alebo Alexa ☹ napr. moj syn je Tomas,ale vtedy to meno az tak neficalo,je jediny v triede s tym menom....

macik27
1. nov 2010

no ja keď som ešte bola tehotná tak sa vadil jeden ďedko s druhým že či to bude Peter alebo Viliam a keď sme povedali že to bude Karolínka tak boli trošku sklamaný, my totiž nemáme v rodine žiadneho chlapčeka ale dokopy 9 báb 😀

tinaki1275
1. nov 2010

baby idem do sprchy ...este mrknem potom ...ak tu budete..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre