• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@lenkaaninka fu ze plnenu papriku...tak to by som si veru dala...a zehlenie caka aj mna vecer pri Panelaku a teraz by som mala aspon prach utriet a povysavat..
@bambola neboj,urcite sa presunie poobede do Dubravky...
@kafoditka no neboj,jasne ze jej to nadhodim....a fitko ti v dobrom zavidim,aj ja by som si potrebovala popretahovat kosti..
2. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to monline ma popisovala, ze rozmienam pokutu na drobne a s prstom v riti som Ninku nakrmila flaskou.. ale trosku som zalovila v pamati a uz viem, odkial to mame.. to Mirka pisala Nine88, ked sa bavili o tom zarabani popri materskej, ze na pieskovisku beha a s prstom v riti zarobi prachy :slight_smile: uz vies?
2. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara super tabulecka, sikulka :dizzy_face:
2. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jaaaaaaaaaaaaj,,,,preeesne,,,ty mas ale pamat :dizzy_face: .............ale aj teraz ked to znova citam, je to take rozkosne a tresfne,,,,,,,,,,,,,,
2. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY co ste mi este neposlali aspon vahu v tretom mesiaci, sup ho do IP @mojalili @lenkaaninka @tutifruti a spol
2. nov 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to co som ti ja nadiktovala vcera za udaj :confused: :confused: som bola po orgazme asi :grinning: vsak Linda mala 5150,opravis mi to?please
2. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola som nasrata,. lebo v exceli vyzera lepsie a ked to dam tlacit do pdf, aby som z toho mohla urobit blby jpg prezany od okrajov, tak mi to vytlaci hentak debilne, nezarovnane rovnako a no comment.. musim na to nejako prist ako to odrbat

@merikac ano, je to super hlaska a tusim sa ujala :wink:
2. nov 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: no porozmyslam.. ale ked po orgazme, tak chapem take ospravedlnenie :grinning:
2. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
co budete dnes porabat, ja by som mala vybehnut do nejakych obchodov,lebo som zistila, ze nemam co na seba....
:frowning2: @maxara ty si nasa sikovnica, super, dakujeme za tabulku :wink:
@mirka285 akurat som ti to chcela napisat, ze co je to za mieru???? jaaaj, to je tym orgacom... hi hi
2. nov 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vidim, ze viacere ste boli po orgazme :grinning: tak prosim skontrolujte a hodte do IP, idem sa vysrat a potom sa uvidi, ze sa odhnevam na mm, lebo zas je na wfh, do noci dusil a Nina je od tretej hore, potom o pol piatej este na hodinu zaspala a odvtedy buntosi.. ja som mu vynadala, ze som s nou uz tri mesiace v kuse a laskavo jedno rano nech sa stara.. tak teraz trci hore a chrape pri nej, ona hrkuta, jemu to nevadi a ja pijem svoje kazdoranne "ruske pikolo" ako to mm nazval, totiz robim si najnovsie kafe do pollitraka na pivo :grinning:
2. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak ja som si umyla vlasy a rozlucila sa s polovicou mojich vlasov :wink: pozehlili sme, navarili, kuchynu upratali a do konca dna ma uz ani nehne, tak!
@mojalili: gratulka danielkovi, fesakovi :slight_smile:
@bambola: vietor ti nestaci? este aj slniecko by si chcela? :wink:
@kafoditka: teeeda... za to fitko ta chvalim :slight_smile: daj vediet ako dopadla vyziva
@merikac: zajtra mame poradnu a ockovanie, som zvedava kolko pribral moj valibuk, ked posledne dni a noci je tak cudne a som zvedava, co mi povie pedina na prikrmy a podobne
@mirka285 asi si bola??????? :confused: :grinning:
Ale fuj, koniec s touto temou, ved nie je po 22hej.... hi hi
@maxara ze ruske pikolo.. ja umrem :grinning:
2. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, prosim poradte mi - nemozem sa dovolat na Urad prace a soc. veci - chcela by som podat ziadost o rodicovsky prispevok (lebo mi konci materska) a dostala som k tomu uz davnejsie taky formular "Potvrdenie pre ucely naroku na rodicovsky prispevok", kde sa ma zamestnavatel vyjadrit, ze kedy mi poskytuju rodicovsku dovolenku a nieco take, ze kedy som cerpala penaznu pomoc v materstve (to ani neviem, co to je, ci je to materska alebo nieco extra). Ale pritom nikde na oficialnych strankach UPaSV nie je uvedene, ze to k tomu rodicovskemu prispevku treba (vsade pisu, ze treba len 2 formulare a to - Ziadost o rodicovsky prispevok a Potvrdenie naroku na materske na ucely poskytovania rod. prispevku + rodny list, obciansky a pod.). A nechce sa mi zbytocne posielat manzela do Devinskej, kde som pracovala, aby mi dal potvrdit ten papier.
2. nov 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara poznam tie tvoje kriiigle kavy :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 @noemarta :grinning: ked mne sa aj to zda malo.. :unamused: tak moc mi chuti.. idem uz srat
2. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ja som nedavala nic potvrdzovat u zamestnavatela, iba matersku, to je vsetko, ale co sa tyka rodicovskeho, tak tam nic... :confused:
2. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa dobre, ze spominas UPSVaR, hned dnes tam pojdem zaniest papiere na rodicak..
@mirka285 ozaj, ty si zaregistrovala vcera po vydatnej davke sexiku, ze sa tu chysta velka babska zurka, ked si sa doteraz nevyjadrila??? :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ja som tam uz bola,a budu od teba ziadat aby si im doniesla potvrdenie ze medzi materskou a rodicovskym nebudes cerpat dovolenku...takze tak.....a v ziadosti prispevol o naruku na materske je cast A ktoru ti musia vypisat v Socialnej poistovni a az potom to mozes odniest na Upsvar...
2. nov 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - aha, diky! tak to je trapne, ze Ti to povedali az tam, ze to nie je nikde uvedene, ze to treba. Ja som si vycerpala vsetku dovolenku este pred zaciatkom materskej...

@kafoditka - a nejdes tam dat ziadne potvrdenie z prace?

@noemarta - a na matersku Ti co potvrdzovali? Aj nieco ohladom dovolenky?
2. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa aj mne konci 19.11- a neviem co a kde ist,,,a aky formular, da sa stiahnut z netu?
2. nov 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka jasne na zurku idem,ale do kasina nie,ja ako zamestnanec kasina mam zakaz navstevovat akekolvek kasine na uzemi SR...
2. nov 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nevadiiii, podnikov je v meste haba kuk :grinning:
@alllexa az teraz citam, co napisala Mirka a tom potvrdeni..
2. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa vam musim zdoverit.. ja odkedy nemam zlcnik, mne sa tak dokonale sere.. uuuplna paradicka.. az sa tesim na to.. a na ten pocit prazdneho creva, jooooj
2. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze ja som tam uz bola a treba priniest-1.tlacivo sa vola Potvrdenie o naroku na materske,kde cast A vam musi vypisat Socialna poistovna,2.tlacivoje Ziadost o rodicovsky prispevok a 3. je papier od zamestnavatela ze nebudete cerpat dovolenku medzi materskou a rodicovskym-mne ho dal zamestnavatel zvlast na papieri....dalej treba kopiu RL dietata a Obciansky preukaz....toto chcela odomna,ale moze sa to na kazdom urade trochu lisit-ja patrim na upsvar do Karlovej Vsi
2. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem si umyt gebulu ...
2. nov 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa dakujem,,,,tak ja som sa dovola k nam a tam mi povedali, ze staci ak donesiem RL a vyjadrenie zo socialky, co mi bolo zalane ohladne materskej
2. nov 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 som ta predbehla :grinning:
2. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok