Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
2. nov 2010

@lenkaaninka fu ze plnenu papriku...tak to by som si veru dala...a zehlenie caka aj mna vecer pri Panelaku a teraz by som mala aspon prach utriet a povysavat..
@bambola neboj,urcite sa presunie poobede do Dubravky...
@kafoditka no neboj,jasne ze jej to nadhodim....a fitko ti v dobrom zavidim,aj ja by som si potrebovala popretahovat kosti..

maxara
2. nov 2010

@merikac to monline ma popisovala, ze rozmienam pokutu na drobne a s prstom v riti som Ninku nakrmila flaskou.. ale trosku som zalovila v pamati a uz viem, odkial to mame.. to Mirka pisala Nine88, ked sa bavili o tom zarabani popri materskej, ze na pieskovisku beha a s prstom v riti zarobi prachy 🙂 uz vies?

bambola
2. nov 2010

@maxara super tabulecka, sikulka 😵

merikac
2. nov 2010

@maxara jaaaaaaaaaaaaj,,,,preeesne,,,ty mas ale pamat 😵 .............ale aj teraz ked to znova citam, je to take rozkosne a tresfne,,,,,,,,,,,,,,

maxara
2. nov 2010

BABY co ste mi este neposlali aspon vahu v tretom mesiaci, sup ho do IP @mojalili @lenkaaninka @tutifruti a spol

mirka285
2. nov 2010

@maxara to co som ti ja nadiktovala vcera za udaj 😕 😕 som bola po orgazme asi 😀 vsak Linda mala 5150,opravis mi to?please

maxara
2. nov 2010

@bambola som nasrata,. lebo v exceli vyzera lepsie a ked to dam tlacit do pdf, aby som z toho mohla urobit blby jpg prezany od okrajov, tak mi to vytlaci hentak debilne, nezarovnane rovnako a no comment.. musim na to nejako prist ako to odrbat

@merikac ano, je to super hlaska a tusim sa ujala 😉

maxara
2. nov 2010

@mirka285 😀 no porozmyslam.. ale ked po orgazme, tak chapem take ospravedlnenie 😀

merikac
2. nov 2010

@mirka285 😀 😀

noemarta
2. nov 2010

Dobre ranko,
co budete dnes porabat, ja by som mala vybehnut do nejakych obchodov,lebo som zistila, ze nemam co na seba....
@maxara ty si nasa sikovnica, super, dakujeme za tabulku 😉
@mirka285 akurat som ti to chcela napisat, ze co je to za mieru???? jaaaj, to je tym orgacom... hi hi

maxara
2. nov 2010

Baby vidim, ze viacere ste boli po orgazme 😀 tak prosim skontrolujte a hodte do IP, idem sa vysrat a potom sa uvidi, ze sa odhnevam na mm, lebo zas je na wfh, do noci dusil a Nina je od tretej hore, potom o pol piatej este na hodinu zaspala a odvtedy buntosi.. ja som mu vynadala, ze som s nou uz tri mesiace v kuse a laskavo jedno rano nech sa stara.. tak teraz trci hore a chrape pri nej, ona hrkuta, jemu to nevadi a ja pijem svoje kazdoranne "ruske pikolo" ako to mm nazval, totiz robim si najnovsie kafe do pollitraka na pivo 😀

lulu1983
2. nov 2010

taaak ja som si umyla vlasy a rozlucila sa s polovicou mojich vlasov 😉 pozehlili sme, navarili, kuchynu upratali a do konca dna ma uz ani nehne, tak!
@mojalili: gratulka danielkovi, fesakovi 🙂
@bambola: vietor ti nestaci? este aj slniecko by si chcela? 😉
@kafoditka: teeeda... za to fitko ta chvalim 🙂 daj vediet ako dopadla vyziva
@merikac: zajtra mame poradnu a ockovanie, som zvedava kolko pribral moj valibuk, ked posledne dni a noci je tak cudne a som zvedava, co mi povie pedina na prikrmy a podobne

noemarta
2. nov 2010

@mirka285 asi si bola??????? 😕 😀
Ale fuj, koniec s touto temou, ved nie je po 22hej.... hi hi

lulu1983
2. nov 2010

@maxara ze ruske pikolo.. ja umrem 😀

alllexa
2. nov 2010

Dievcata, prosim poradte mi - nemozem sa dovolat na Urad prace a soc. veci - chcela by som podat ziadost o rodicovsky prispevok (lebo mi konci materska) a dostala som k tomu uz davnejsie taky formular "Potvrdenie pre ucely naroku na rodicovsky prispevok", kde sa ma zamestnavatel vyjadrit, ze kedy mi poskytuju rodicovsku dovolenku a nieco take, ze kedy som cerpala penaznu pomoc v materstve (to ani neviem, co to je, ci je to materska alebo nieco extra). Ale pritom nikde na oficialnych strankach UPaSV nie je uvedene, ze to k tomu rodicovskemu prispevku treba (vsade pisu, ze treba len 2 formulare a to - Ziadost o rodicovsky prispevok a Potvrdenie naroku na materske na ucely poskytovania rod. prispevku + rodny list, obciansky a pod.). A nechce sa mi zbytocne posielat manzela do Devinskej, kde som pracovala, aby mi dal potvrdit ten papier.

noemarta
2. nov 2010

@maxara poznam tie tvoje kriiigle kavy 😀 😀

maxara
2. nov 2010

@lulu1983 @noemarta 😀 ked mne sa aj to zda malo.. 😒 tak moc mi chuti.. idem uz srat

noemarta
2. nov 2010

@alllexa ja som nedavala nic potvrdzovat u zamestnavatela, iba matersku, to je vsetko, ale co sa tyka rodicovskeho, tak tam nic... 😕

kafoditka
2. nov 2010

@alllexa dobre, ze spominas UPSVaR, hned dnes tam pojdem zaniest papiere na rodicak..
@mirka285 ozaj, ty si zaregistrovala vcera po vydatnej davke sexiku, ze sa tu chysta velka babska zurka, ked si sa doteraz nevyjadrila??? 😀 😀

mirka285
2. nov 2010

@alllexa ja som tam uz bola,a budu od teba ziadat aby si im doniesla potvrdenie ze medzi materskou a rodicovskym nebudes cerpat dovolenku...takze tak.....a v ziadosti prispevol o naruku na materske je cast A ktoru ti musia vypisat v Socialnej poistovni a az potom to mozes odniest na Upsvar...

alllexa
2. nov 2010

@mirka285 - aha, diky! tak to je trapne, ze Ti to povedali az tam, ze to nie je nikde uvedene, ze to treba. Ja som si vycerpala vsetku dovolenku este pred zaciatkom materskej...

@kafoditka - a nejdes tam dat ziadne potvrdenie z prace?

@noemarta - a na matersku Ti co potvrdzovali? Aj nieco ohladom dovolenky?

merikac
2. nov 2010

@alllexa aj mne konci 19.11- a neviem co a kde ist,,,a aky formular, da sa stiahnut z netu?

mirka285
2. nov 2010

@kafoditka jasne na zurku idem,ale do kasina nie,ja ako zamestnanec kasina mam zakaz navstevovat akekolvek kasine na uzemi SR...

kafoditka
2. nov 2010

@mirka285 nevadiiii, podnikov je v meste haba kuk 😀
@alllexa az teraz citam, co napisala Mirka a tom potvrdeni..

maxara
2. nov 2010

baby ja sa vam musim zdoverit.. ja odkedy nemam zlcnik, mne sa tak dokonale sere.. uuuplna paradicka.. az sa tesim na to.. a na ten pocit prazdneho creva, jooooj

mirka285
2. nov 2010

baby takze ja som tam uz bola a treba priniest-1.tlacivo sa vola Potvrdenie o naroku na materske,kde cast A vam musi vypisat Socialna poistovna,2.tlacivoje Ziadost o rodicovsky prispevok a 3. je papier od zamestnavatela ze nebudete cerpat dovolenku medzi materskou a rodicovskym-mne ho dal zamestnavatel zvlast na papieri....dalej treba kopiu RL dietata a Obciansky preukaz....toto chcela odomna,ale moze sa to na kazdom urade trochu lisit-ja patrim na upsvar do Karlovej Vsi

mirka285
2. nov 2010

baby idem si umyt gebulu ...

merikac
2. nov 2010

@alllexa dakujem,,,,tak ja som sa dovola k nam a tam mi povedali, ze staci ak donesiem RL a vyjadrenie zo socialky, co mi bolo zalane ohladne materskej

merikac
2. nov 2010

@mirka285 som ta predbehla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre