Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. nov 2010

@kafoditka ja som si vybrala podla crash testov.. vitaz bola ta, co dala alexis a potom ta moja cybex pallas 2010 od 9-36, vacsiemu decku staci podsedak, co je sucastou tejto autosedacky, cize cim je babo vacsie, tym viac dielov odmontuvavas a posuvas, az ti ostane len podsedak

mirka285
3. nov 2010

@oacka neboj ked zdvihnes chrbatik tak teraz tym uz malej neuskodis,uz ma predsa 4 mesiace a je pevna dost nato,a deti z refluxiom su stale takto vyvysene,vsak len do tej prvej polohy to zdvihni a mala bude ako v lehatku ako Bambola hovori...

aalexis007
3. nov 2010

A kupujete aj stoličky na papanie??

oacka
3. nov 2010

@ywett ja nekúpem každý deň, buď každý druhý alebo tretí.

oacka
3. nov 2010

@aalexis007 my asi kúpime stoličku na papanie pod stromček. alebo dostaneme pod stromček.

mirka285
3. nov 2010

a este si myslim ze pre vacsie deti ta sedacka 9-36 asi nebude az taky problem,len moja Linda je chrustik ...
@aalexis007 ja uz mam kupenu,mama da malej pod stromcek...

maxara
3. nov 2010

@ywett ja kupem kazdy den, ale len vodickou, ziaden saponat.. no ak ma velmi obsrate polky, tak ju prebehnem mydielkom a normalne celu mydlom ju kupem kazdy treti den..
ja tiez chcem zacat az po ockovani, ideme 10teho, tak az potom.. este sa musim zbavit komplexov z obezity.. alebo sa zbavit obezity.. co je tazsie.. 😖

kafoditka
3. nov 2010

@mirka285 zatial sa mi pozdava tato : http://www.babytrend.sk/maxicosi-autosedacka-pr... a tato http://www.babytrend.sk/romer-autosedacka-king-... ale do tej romerky posadim maleho a uvidim.. z kiddy sa mi paci tato, ale musim ju vidiet nazivo a hlavne pozriet, ako je to s tym pultikom : http://www.babytrend.sk/kiddy-autosedacka-kiddy...

mirka285
3. nov 2010

@maxara cau Peti,no uz mas nove vlasy???

maxara
3. nov 2010

ta moja sedacka ma tiez ten "pultik" vpredu, je to ako predny airbag, to je makke a pohyblive.. a isofix je dobry na to, ked sa autosedacka stale vybera a vklada spat, ze sa nemusi potom pripasavat, ale je to zbytocne, ak bude vzdy ostavat v aute, co v mojom pripade bude.. ta moja sa da tiez kupit s isofixom, ale ja mam bez (ak mi ho nepribalia nahodou gratis)..

maxara
3. nov 2010

@mirka285 este nie.. az o pol druhej.. sa bojim aj tesim..

mirka285
3. nov 2010

@kafoditka z tych troch sa mi najviac ta Kiddy ale tiez neviem ci vadi alebo nevadi ten pultik,myslim ze Linde by nevadil...

maxara
3. nov 2010

a este som chcela, ze v tej kiddy, alebo aj v tej mojej od 9-36 dieta nelieta, lebo su tam rozne vlozky, polohy a ten pultik nastavitelny.. a po 18tich kilach sa da pultik dole.. Ale osobne si myslim, ze Nina nebude lietat v ziadnej sedacke, kedze je zatial z tabulky najvacsia 😒 este cakam na adelinho Riska

mirka285
3. nov 2010

@maxara som zvedava,dufam ze hodis foto aka si pjekna 🙂

mirka285
3. nov 2010

@maxara s tym suhlasim,tiez si myslim ze vacsie deti v tom nebudu lietat preto sedacku treba urcite kupovat tak ze dat do nej dieta...

maxara
3. nov 2010

@mirka285 no ja neviem.. ako sa poznam, budem dva tyzdne nestastna.. a ked to mm zaklincuje, ako to on zvykne.. no neviem.. minule ma chcel pochvalit a povedal, ze vyzeram ako Vadkerti.. som sa urazila 😀

aalexis007
3. nov 2010

@maxara posles mi prosim Link na nasu tabulku deticiek a rada by som aj ja pridala Filipka do nej, tak nech viem co vsetko tam treba 🙂

miki060707
3. nov 2010

@mojalili ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem z celého srdcaaa 🙂

maxara
3. nov 2010

@mirka285 ano, preto som si dovolila rovno kupit tuto, som skusala kiddy v kocikove, ale ta cybexka je presne to iste, len sa este aj lahsie cisti podla tych testov.. takze som kupila tu

kafoditka
3. nov 2010

@maxara dakujem za link 😉
@mirka285 pojdem si nazivo kuknut tu kiddy, myslim, ze tu v petrzke pri TPD je jeden obchod, kde ju maju.. sa mi pozdava aj cena na nu..

maxara
3. nov 2010

@aalexis007 tvoj filipko je v tabulke, staci ked mi teraz hned posles jeho miery v troch mesiacoch.. potom tu tabulku opravim a hodim na web a potom ti poslem link, nuf?

maxara
3. nov 2010

@miki060707 a ja ti zelam vsetko naaaaaaaj 😵

maxara
3. nov 2010

ja mam presne tuto
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...
ale za nizsiu cenu z inej stranky

aalexis007
3. nov 2010

@maxara 6000 g a 60 cm

mirka285
3. nov 2010

@maxara ja tiez urcite vyskusam skor ako kupim..ze Vadkerti,jaky lichotnik 😀

mirka285
3. nov 2010

@kafoditka ved chod do Eniki beniki to mas blizko...

mirka285
3. nov 2010

@maxara ta cybexka vyzera tiez velmi dobre,a ma krsne farebne prevedenie...

ywett
3. nov 2010

@maxara
...maxi tiez mam problem, ze do plaviek sa dat :(, potom ma napadlo, ze by mangel chodil, ale zasa aj ja si ju chcem uzit vo vodicke..vsak uvidime, my ideme na ockovanie 11teho, takze by sme mohli zacat tak narovnako

@oacka
Hej, citam a dozvedam sa vacsina kupe kazdy druhy, treti den, a my uplne kazdy den...mala ma vodu rada a potom vie, ze ide papat a spinkat a nema problem potom zaspinkat, ale zvazim tu moznost kupat asponn kazdy druhy dnik..
Inak sme kupili do vane ten sedak a je to super vec, je to ale len do 8kg

A sedacku na papanie tiez planujeme k vianociam, len vsetci mi odporucaju tu z ikey, ze nnie tie velke, ze v tej z ikey sa nepostavi nemoze tak vymyslat ako v tych velkych...ale ked tie velke su take pekne s potlacou

ywett
3. nov 2010

@maxara
Inak nase miery v troch mesiacoch 5710 g a 61 cm
A kde je ta tabulka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre