• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@ericica ani neviem presne,lebo som tam dlho nebola,ale tusim vikendy su lacne,a cez tyzden je to drahe a tie parkovacie listky to uz zrusili,som si to minule pytala a kukali na mna ze to uz neexistuje...
3. nov 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta asi zistili, ze stavba sa predrazila, tak musia takto ozobracovat narod, dementi :angry:
3. nov 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica @monline baby ja stiplave a palive rozhodne moooozem ale tiez sa teraz krotim :rolling_eyes: juj ked dokojim dam si poriadny pollitrak capovaneho a nejaky fajny koreneny steak, stredne prepeceny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola potom opatrne s tym pifcom.. ja som si dala za pohar toho burciaku a videla si ako mi lica horeli
3. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica Eri trafena je slaby vyraz,ona je konc jebnuta,neviem ci si to citala cele ale ona to ze pcha svojmu decku kravske mlieko normalne zatajuje aj pred svojou pediatrickou :confused:
3. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy, ste si vsimli, ze kazda tocime o svojim, jedna o sladkostiach, druha o slanom, korenistom, dalsia o punce, nemame nejake divne chute, hadam nebudu julovky 2011 pokracovanie juloviek 2010 :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning:
3. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to o kom je rec, nejak mi to uslo :confused:
3. nov 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline uhadla si :slight_smile:tak som sa snazila narvat do spiacej krasavice 150ml ...bohuzial narvala som len 100..tu 50 tku sa aj tak pokusim jej podstrcit ked pojdem spat ja..:wink:
3. nov 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pivoooooooo...už sa aj ja teším :slight_smile:
3. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a preco dava kravske? :astonished:
@maxara maxi nechcem si to ani predstavit po dvoch rokoch bez alkoholu :grinning: ale aspon to bude lacny opijas :grinning:
@noemarta ma nestraš!!! :grinning:
3. nov 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no snad nie :grinning:
3. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no tomu ver.. :wink:
3. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta mne by to nevadilo :wink:
3. nov 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak teoreticky ani mne, keby bolo tak by bolo, ved vieme preco nie, ale este nieee,.... :sunglasses:
3. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jasne Miri ze som to citala mne az zle prislo ked som pomyslela na to ze by som to spravila svojej bambulke :confounded: :confused: neviem ako moze byt taka hnusoba mama ze skodi vlastnemu dietatu.....
3. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara lebo je trafena,ahlasila ze UM je humus a dava mesacnemu babatku kravske krabicove mlieko lebo je vraj vyzivne,podla nej dokonca viac ako materske..no uplna psychopatka...
3. nov 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to je nejaka natural woman? :confused: :fearful:
3. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ved som jej napisala,ze podla mna je jedina na svete ktora cpe do mesacneho decka krabicove kravske mlieko :angry:
3. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 fuha, nejaka pani Mudra..
3. nov 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi dosiel mm domov po 12hod.sichte..:frowning2: v poslednej dobe zobral nejako vela kseftov..furt som sama..:cry: teraz sa osprchuje a zapadne do postele..a ja zase na nete..baby vy ma tak drazdite s tymi vianocnymi trhami ..:frowning2: na vianoce doma som bola poslednykrat pre 4 rokmi ..my chodime na zaciatku januara lebo su omnoho lacnejsie letenky a lepsie sa cestuje...
@mirka285 tak táto debata mi ušla, škoda
@maxara asi nie,lebo to by mala doma kravu a davala jej cerstvo podojene a nie krabicove ktore je totalny humus...
@ericica
@mirka285 baby ja som raz citala, ze jedna davala dietatu uz od dvoch mesiacov jest to co zvysku rodiny :confused: a velice sa ohanala, ze dieta je zdrave. no mala by dakovat stastiu ze zatial to tak je, este uvidi kym dorastie :unamused:
3. nov 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mne to pripadalo tak ze ona sa tym chvalila jednej maminke a este jej aj napisala ze jej setricka poradila aby to nepovedala svojej dokine....
3. nov 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirka vsak su tie automaty na mlieko ale to podla mna tiez nie je dobreeee
3. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no tak tu by som chcela spoznat ...to mne minuly tyzden jedna mudra v supermarkete povedala ze preco mam dieta v maxicosi ze je to velmi zle pre chrbticu ,vraj jej dietatu a toho "vyskocila kosticka" :grinning: nevedela som ci sa smiuat a ci plakat ...a ci nerozumiem tak dobre po grecky ako som si myslela.. :grinning:
3. nov 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica
no ja este pracujem a pismenkujem :slight_smile: kazdy den o polnoci, ale my s malou spime do desiatej s dvomi kojenia
@bambola nooo este lepsie.....proste niektore zeny nepochopim,preco robia zle vlastnym detom....je to uplne na plac :frowning2:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok