Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
3. nov 2010

@ericica ani neviem presne,lebo som tam dlho nebola,ale tusim vikendy su lacne,a cez tyzden je to drahe a tie parkovacie listky to uz zrusili,som si to minule pytala a kukali na mna ze to uz neexistuje...

maxara
3. nov 2010

@noemarta asi zistili, ze stavba sa predrazila, tak musia takto ozobracovat narod, dementi 😠

bambola
3. nov 2010

@ericica @monline baby ja stiplave a palive rozhodne moooozem ale tiez sa teraz krotim 🙄 juj ked dokojim dam si poriadny pollitrak capovaneho a nejaky fajny koreneny steak, stredne prepeceny 😀 😝

maxara
3. nov 2010

@bambola potom opatrne s tym pifcom.. ja som si dala za pohar toho burciaku a videla si ako mi lica horeli

mirka285
3. nov 2010

@ericica Eri trafena je slaby vyraz,ona je konc jebnuta,neviem ci si to citala cele ale ona to ze pcha svojmu decku kravske mlieko normalne zatajuje aj pred svojou pediatrickou 😕

noemarta
3. nov 2010

babyyy, ste si vsimli, ze kazda tocime o svojim, jedna o sladkostiach, druha o slanom, korenistom, dalsia o punce, nemame nejake divne chute, hadam nebudu julovky 2011 pokracovanie juloviek 2010 😕 😕 😕 😕 😀

noemarta
3. nov 2010

@mirka285 to o kom je rec, nejak mi to uslo 😕

tinaki1275
3. nov 2010

@monline uhadla si 🙂tak som sa snazila narvat do spiacej krasavice 150ml ...bohuzial narvala som len 100..tu 50 tku sa aj tak pokusim jej podstrcit ked pojdem spat ja..😉

monline
3. nov 2010

@bambola pivoooooooo...už sa aj ja teším 🙂

maxara
3. nov 2010

@mirka285 a preco dava kravske? 😲

bambola
3. nov 2010

@maxara maxi nechcem si to ani predstavit po dvoch rokoch bez alkoholu 😀 ale aspon to bude lacny opijas 😀

monline
3. nov 2010

@noemarta ma nestraš!!! 😀

bambola
3. nov 2010

@noemarta no snad nie 😀

maxara
3. nov 2010

@bambola no tomu ver.. 😉

maxara
3. nov 2010

@noemarta mne by to nevadilo 😉

noemarta
3. nov 2010

@maxara tak teoreticky ani mne, keby bolo tak by bolo, ved vieme preco nie, ale este nieee,.... 😎

ericica
3. nov 2010

@mirka285 jasne Miri ze som to citala mne az zle prislo ked som pomyslela na to ze by som to spravila svojej bambulke 😖 😕 neviem ako moze byt taka hnusoba mama ze skodi vlastnemu dietatu.....

mirka285
3. nov 2010

@maxara lebo je trafena,ahlasila ze UM je humus a dava mesacnemu babatku kravske krabicove mlieko lebo je vraj vyzivne,podla nej dokonca viac ako materske..no uplna psychopatka...

maxara
3. nov 2010

@mirka285 to je nejaka natural woman? 😕 😨

mirka285
3. nov 2010

@ericica ved som jej napisala,ze podla mna je jedina na svete ktora cpe do mesacneho decka krabicove kravske mlieko 😠

noemarta
3. nov 2010

@mirka285 fuha, nejaka pani Mudra..

tinaki1275
3. nov 2010

tak mi dosiel mm domov po 12hod.sichte..:-( v poslednej dobe zobral nejako vela kseftov..furt som sama..😢 teraz sa osprchuje a zapadne do postele..a ja zase na nete..baby vy ma tak drazdite s tymi vianocnymi trhami ..☹ na vianoce doma som bola poslednykrat pre 4 rokmi ..my chodime na zaciatku januara lebo su omnoho lacnejsie letenky a lepsie sa cestuje...

monline
3. nov 2010

@mirka285 tak táto debata mi ušla, škoda

mirka285
3. nov 2010

@maxara asi nie,lebo to by mala doma kravu a davala jej cerstvo podojene a nie krabicove ktore je totalny humus...

bambola
3. nov 2010

@ericica
@mirka285 baby ja som raz citala, ze jedna davala dietatu uz od dvoch mesiacov jest to co zvysku rodiny 😕 a velice sa ohanala, ze dieta je zdrave. no mala by dakovat stastiu ze zatial to tak je, este uvidi kym dorastie 😒

ericica
3. nov 2010

@mirka285 mne to pripadalo tak ze ona sa tym chvalila jednej maminke a este jej aj napisala ze jej setricka poradila aby to nepovedala svojej dokine....

bambola
3. nov 2010

@mirka285 mirka vsak su tie automaty na mlieko ale to podla mna tiez nie je dobreeee

tinaki1275
3. nov 2010

@mirka285 no tak tu by som chcela spoznat ...to mne minuly tyzden jedna mudra v supermarkete povedala ze preco mam dieta v maxicosi ze je to velmi zle pre chrbticu ,vraj jej dietatu a toho "vyskocila kosticka" 😀 nevedela som ci sa smiuat a ci plakat ...a ci nerozumiem tak dobre po grecky ako som si myslela.. 😀

ywett
3. nov 2010

@ericica
no ja este pracujem a pismenkujem 🙂 kazdy den o polnoci, ale my s malou spime do desiatej s dvomi kojenia

ericica
3. nov 2010

@bambola nooo este lepsie.....proste niektore zeny nepochopim,preco robia zle vlastnym detom....je to uplne na plac ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre