• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac od pol roka..myslim ze to uz je o inom..
3. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ale však ty si kočka, neviem akú pôvodnú váhu spomínaš...myslíš tú po denisovi? a to by si sa cítila dobre? podľa mňa od istého veku musíme mať aj nejaké faldíky, aj trocha bucľatejšie líčka...no nieeee?? :slight_smile:))
3. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a aj si mu ho sladila :grinning: teba si ani s tmavymi neviem predstavit,to by ta zostarovalo...a ja zase nemozem mat blede lebo vyzeram potom jak odfarbena olasska ciganka
3. nov 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 nooo ono sa to nedoporucuje vobec, nieto este takym krpcom. ale myslela si to dobre a slusne si jej povedala ale tento chlap po mm dobreze nekrical :angry: inac len tak mimochodom ten nosic tvarou dopredu je fest nepohodlny aj pre matku ved sa musi zaklanat :confounded: tak neviem co jej na tom vyhovovalo :angry:
3. nov 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a ja? vieš si ma predstaviť s inou farbou vlasov? ja si farbím na svoju farbu..(lebo šediny) ..možno by som skúsila aj nejakú inú
3. nov 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pytala som sa vas uz dnes ale este raz sa opytam..kedy sa vam zacali prckovia pretacat z bruska na chrbatik ?
3. nov 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika ono ide o to ze doba sa meni,je strasne vela alergii,ekzemov,v minulosti tolko toho nebolo...a niekedy predavali cersvte kravske mlieko alebo trojdnove a teraz to krabicove co je to je taky humus,ze to ked nechas vonku ono ani nezkysne ono zplesnivie..hold ina doba a ked je na trhu kopec UM naco budem pokusat a davat dietatu kravske...treba ist s dobou a nepocuvat nase babky,oni to nechapu
3. nov 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja si myslim ze bola mlada a blba..a asi mala pocit ze ju chcem poucovat ..to som nechcela.len mi prislo luto toho baba..a ty si co povedala tomu panovi?
3. nov 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ved prave, mi teraz hodila daku tmavu a citm sa ako dala burgina,,,ale to som tu uz spominala,,,,,nie nesladila, ale presla som nan prave preto, lebo som mu dovtedy davala francuzske mlieko a ta 2 bola tak brutalne sladka, ze ked som si predstavila, ze mu ho budem robit a on mi priberie, tak z tej hrozy som presla na krabicove,,ale ja som zozrala celu skatulu toho mlieka- podotykam, ze ten prasok, som jedla lyzickou :grinning:
@monline to si nemyslim,,ale ako obhajobu to prijmam :grinning:
3. nov 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ked mala tolko co tvoja tak sa jej to postupne zacalo darit...ale z bruska na chrbatik to nevie,iba opacne...
3. nov 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tak mne sa teda este ani zdaleka nepretaca, som rada ze konickuje :slight_smile: raz som ju nechala na chrbte a nasla som ju uz skoro na bruchu (len ruka jej zavadzala) ale to upodozrievam nasu postel ze je kriva :grinning:
3. nov 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 mna tiez kolkokrat takto svrbi jazyk niekomu nieco povedat,,a horko tazko sa ovladam, ked vidim,ze tym ci onym sa skodi,,,ale radsej sa otocim a nepozeram, lebo tiez som sa uz stretla s takou reakcou akou ty....
3. nov 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ty by si si to mohla kludne presvetlit melirom este :wink:
3. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no ja som pri nich akurat nebola ale mm mu slusne povedal, ze to je jeho dieta, jeho vec a nech sa stara o svoje deti :wink: (co pochybujem, ze bol schopny , sam vyzeral, ze ma problem s hygienou) :angry:
3. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no mne sa dva dni pretacal z bruska na chrbatik ..a teraz zase dva dni jej to nejde...ale z chrbatika na brusko je to omnoho tazsie nie?
@merikac a ty si to nemozes dat tiez prestopkat melirom,takym trojfarebnym,ze svetly a svetlejsi?
toto ste citali?Matka 10-ročnej, ktorá porodila dieťa, je šťastná
@merikac no mne tovtedy nedalo ale uz sa nebudem starat..:frowning2:
3. nov 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mozem,,veru k nej pojdem
@merikac baby neoplati sa nikomu nic lebo v dnesnej dobe mozte dostat do drzky aj :angry: a aj tak s tym nic nespravite
@bambola dobre mu povedal..
@mirka285 ty si niekedy bola blond?
3. nov 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja som myslela zase ze z bruska na chrbatik to je tazsie,lebo to nevie,to vzdy krici, tak uz viem ze sa npretocila a nejde jej to naspat...
3. nov 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac babka ma 22 nie? :grinning:
3. nov 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja a blond...tak to nie,ja som taky juzansky typ,takze mne by blond fakt nesla...mala som hnedy melir,a potom aj taky viacfarebny medeny ale kazdemu sa najviac pacim s tmavymi vlasmi lebo vyzeram ako spanielka alebo talianka :grinning:
3. nov 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 guardala, che bellisima ragazza italiana, mirka, cara :wink:
3. nov 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak nerozumiem ani slovo ale urcite to je nieco pekne :slight_smile:
3. nov 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to mas pravdu tmava ti ide..len ci si neurobila nejaky pokus..ja som napr bola uplne cierna(to mi bolo 19 ) len jeden pokus to bol a uz sa viac nezopakoval ..ale melirovo-blond som zacala farbit az ked mi bolo 27...zo dna na den som bola zrazu z hnedej dlhej po plecia blond a na kratko -ako Annie lenox..niektori ma v praci napr.ani nespoznali
3. nov 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jasne :slight_smile: nadavku by si spoznala :grinning:
3. nov 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola noooo,,,tak toto som vam zabudla povedat,,co sa mi stalo,,,my mame tak trafeny pristup do tesca,,ze ked sa ide z parkoviska,,tak clovek musi s kosikom prejst cez retardery,,,alebo po chodniku z boku okolo baru, ktory konci tesene pri vchode tesca a predtym chodnikom su stlpy,,cize presne sa tam zmesti akurat nakupny kosik a tym sa clovek vyhne aby siel cez tie retardery,,,,no a niektori blbci, ktorym sa nechce parkovat bicykle, tam kde maju sa vrutia rovno pred vchod tesca medzi ten bar a cestu, tak, ze sa cez ten chodnik neda prejst a clovek musi prejst na cestu a chce ci nechce, musi nadvihovat kosik,,,a takto tam stal jeden chlapik a bol oprety o bajk a druhy drzal a ja som sla s malou vo vajici na kosiku a vedla mna mm,,a pekne som tomu panovi povedala, ze ci dovoli, ze nemam kade prejst, ze cez ten retarder sa mi s malou ide zle, ze ved stoji v ceste,a on sa do mna pusti, a zacal mi tykat "" a ty sa co staras kde ja stojim""- no uz som len videla mm, ako sa otocil spytal sa a to komu hovoris??????? a mlady sa uz pratal, ze ved kde ma stat,,,,,,,,,,,No ale keby tam nebol mm, tak neviem ako by to skoncilo :angry:
3. nov 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok