Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
3. nov 2010

@merikac od pol roka..myslim ze to uz je o inom..

monline
3. nov 2010

@merikac ale však ty si kočka, neviem akú pôvodnú váhu spomínaš...myslíš tú po denisovi? a to by si sa cítila dobre? podľa mňa od istého veku musíme mať aj nejaké faldíky, aj trocha bucľatejšie líčka...no nieeee?? 🙂))

mirka285
3. nov 2010

@merikac a aj si mu ho sladila 😀 teba si ani s tmavymi neviem predstavit,to by ta zostarovalo...a ja zase nemozem mat blede lebo vyzeram potom jak odfarbena olasska ciganka

bambola
3. nov 2010

@tinaki1275 nooo ono sa to nedoporucuje vobec, nieto este takym krpcom. ale myslela si to dobre a slusne si jej povedala ale tento chlap po mm dobreze nekrical 😠 inac len tak mimochodom ten nosic tvarou dopredu je fest nepohodlny aj pre matku ved sa musi zaklanat 😖 tak neviem co jej na tom vyhovovalo 😠

monline
3. nov 2010

@mirka285 a ja? vieš si ma predstaviť s inou farbou vlasov? ja si farbím na svoju farbu..(lebo šediny) ..možno by som skúsila aj nejakú inú

tinaki1275
3. nov 2010

baby pytala som sa vas uz dnes ale este raz sa opytam..kedy sa vam zacali prckovia pretacat z bruska na chrbatik ?

mirka285
3. nov 2010

@robika ono ide o to ze doba sa meni,je strasne vela alergii,ekzemov,v minulosti tolko toho nebolo...a niekedy predavali cersvte kravske mlieko alebo trojdnove a teraz to krabicove co je to je taky humus,ze to ked nechas vonku ono ani nezkysne ono zplesnivie..hold ina doba a ked je na trhu kopec UM naco budem pokusat a davat dietatu kravske...treba ist s dobou a nepocuvat nase babky,oni to nechapu

tinaki1275
3. nov 2010

@bambola ja si myslim ze bola mlada a blba..a asi mala pocit ze ju chcem poucovat ..to som nechcela.len mi prislo luto toho baba..a ty si co povedala tomu panovi?

merikac
3. nov 2010

@mirka285 no ved prave, mi teraz hodila daku tmavu a citm sa ako dala burgina,,,ale to som tu uz spominala,,,,,nie nesladila, ale presla som nan prave preto, lebo som mu dovtedy davala francuzske mlieko a ta 2 bola tak brutalne sladka, ze ked som si predstavila, ze mu ho budem robit a on mi priberie, tak z tej hrozy som presla na krabicove,,ale ja som zozrala celu skatulu toho mlieka- podotykam, ze ten prasok, som jedla lyzickou 😀
@monline to si nemyslim,,ale ako obhajobu to prijmam 😀

mirka285
3. nov 2010

@tinaki1275 ked mala tolko co tvoja tak sa jej to postupne zacalo darit...ale z bruska na chrbatik to nevie,iba opacne...

bambola
3. nov 2010

@tinaki1275 tak mne sa teda este ani zdaleka nepretaca, som rada ze konickuje 🙂 raz som ju nechala na chrbte a nasla som ju uz skoro na bruchu (len ruka jej zavadzala) ale to upodozrievam nasu postel ze je kriva 😀

merikac
3. nov 2010

@tinaki1275 mna tiez kolkokrat takto svrbi jazyk niekomu nieco povedat,,a horko tazko sa ovladam, ked vidim,ze tym ci onym sa skodi,,,ale radsej sa otocim a nepozeram, lebo tiez som sa uz stretla s takou reakcou akou ty....

mirka285
3. nov 2010

@monline ty by si si to mohla kludne presvetlit melirom este 😉

bambola
3. nov 2010

@tinaki1275 no ja som pri nich akurat nebola ale mm mu slusne povedal, ze to je jeho dieta, jeho vec a nech sa stara o svoje deti 😉 (co pochybujem, ze bol schopny , sam vyzeral, ze ma problem s hygienou) 😠

tinaki1275
3. nov 2010

@mirka285 no mne sa dva dni pretacal z bruska na chrbatik ..a teraz zase dva dni jej to nejde...ale z chrbatika na brusko je to omnoho tazsie nie?

mirka285
3. nov 2010

@merikac a ty si to nemozes dat tiez prestopkat melirom,takym trojfarebnym,ze svetly a svetlejsi?

merikac
3. nov 2010

toto ste citali?Matka 10-ročnej, ktorá porodila dieťa, je šťastná

tinaki1275
3. nov 2010

@merikac no mne tovtedy nedalo ale uz sa nebudem starat..☹

merikac
3. nov 2010

@mirka285 mozem,,veru k nej pojdem

bambola
3. nov 2010

@merikac baby neoplati sa nikomu nic lebo v dnesnej dobe mozte dostat do drzky aj 😠 a aj tak s tym nic nespravite

tinaki1275
3. nov 2010

@bambola dobre mu povedal..

tinaki1275
3. nov 2010

@mirka285 ty si niekedy bola blond?

mirka285
3. nov 2010

@tinaki1275 ja som myslela zase ze z bruska na chrbatik to je tazsie,lebo to nevie,to vzdy krici, tak uz viem ze sa npretocila a nejde jej to naspat...

bambola
3. nov 2010

@merikac babka ma 22 nie? 😀

mirka285
3. nov 2010

@tinaki1275 ja a blond...tak to nie,ja som taky juzansky typ,takze mne by blond fakt nesla...mala som hnedy melir,a potom aj taky viacfarebny medeny ale kazdemu sa najviac pacim s tmavymi vlasmi lebo vyzeram ako spanielka alebo talianka 😀

bambola
3. nov 2010

@mirka285 guardala, che bellisima ragazza italiana, mirka, cara 😉

mirka285
3. nov 2010

@bambola tak nerozumiem ani slovo ale urcite to je nieco pekne 🙂

tinaki1275
3. nov 2010

@mirka285 to mas pravdu tmava ti ide..len ci si neurobila nejaky pokus..ja som napr bola uplne cierna(to mi bolo 19 ) len jeden pokus to bol a uz sa viac nezopakoval ..ale melirovo-blond som zacala farbit az ked mi bolo 27...zo dna na den som bola zrazu z hnedej dlhej po plecia blond a na kratko -ako Annie lenox..niektori ma v praci napr.ani nespoznali

bambola
3. nov 2010

@mirka285 jasne 🙂 nadavku by si spoznala 😀

merikac
3. nov 2010

@bambola noooo,,,tak toto som vam zabudla povedat,,co sa mi stalo,,,my mame tak trafeny pristup do tesca,,ze ked sa ide z parkoviska,,tak clovek musi s kosikom prejst cez retardery,,,alebo po chodniku z boku okolo baru, ktory konci tesene pri vchode tesca a predtym chodnikom su stlpy,,cize presne sa tam zmesti akurat nakupny kosik a tym sa clovek vyhne aby siel cez tie retardery,,,,no a niektori blbci, ktorym sa nechce parkovat bicykle, tam kde maju sa vrutia rovno pred vchod tesca medzi ten bar a cestu, tak, ze sa cez ten chodnik neda prejst a clovek musi prejst na cestu a chce ci nechce, musi nadvihovat kosik,,,a takto tam stal jeden chlapik a bol oprety o bajk a druhy drzal a ja som sla s malou vo vajici na kosiku a vedla mna mm,,a pekne som tomu panovi povedala, ze ci dovoli, ze nemam kade prejst, ze cez ten retarder sa mi s malou ide zle, ze ved stoji v ceste,a on sa do mna pusti, a zacal mi tykat "" a ty sa co staras kde ja stojim""- no uz som len videla mm, ako sa otocil spytal sa a to komu hovoris??????? a mlady sa uz pratal, ze ved kde ma stat,,,,,,,,,,,No ale keby tam nebol mm, tak neviem ako by to skoncilo 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre