Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
4. nov 2010

My ideme kupit urcite autosedacku Kiddy Guardian Pro 9-36 kg. V predajni v TT su super ludia a odporucili nam ju najviac zo vsetkych. Aj oni ju maju a velmi si ju chvalia. Ja som sa rozhodovala hlavne podla testov a aj sa mi velmi pacila. Takze ked Filipko zacne trosku sediet tak ju hned pojdeme vyskusat a kupujeme. 😉

tinaki1275
4. nov 2010

@kafoditka @aalexis007 baby to sme sa mohli normalne dat dokopy vsetky co chceme kiddy a poziadat o nejaku hromadnu zlavu ..🙂)neviete zistit kto je vyhradny dodavatel na svk?

aalexis007
4. nov 2010

@tinaki1275 @kafoditka ja by som mozno mohla vybavit nejaku zlavu tu v TT v tej predajni. Su tam fakt ochotni a skveli ludia a mozno by dali nejaku dobru zlavu 🙂 Zalezalo by, kedy ju asi chcete kupit a ktoru, ja by som sa popytala 🙂

tinaki1275
4. nov 2010

@aalexis007 ja chcem tu co ty guardian pro ..aku tam ma cenu ?

mirka285
4. nov 2010

caute..@kafoditka tak to teda bola predavacka 😒 hlavne ze maju reklamu tu na konikovi tak mozno by nebolo naskodu im napisat aky maju profesionalny personal....a ak si teraz objednate cez konika cokolvek z Eniki beniki mate 10 percentnu zlavu 🙂

kafoditka
4. nov 2010

@aalexis007 si zlata, dakujem 😉 este neviem, musim to najprv mangelovi ukazat a potom sa spolocne ist na nu pozriet 😉 chceme ju kupit malemu na vianoce..

mirka285
4. nov 2010

baby tie co ste sa rozhodli pre sedacku od 9-36 kg tak ta nemeni polohiu a dieta musi vediet samostatne sediet,takze tie sedacky nie su vhodne pre cca 6 mesacne deti...

mirka285
4. nov 2010

@kafoditka dnes som bola prvykrat vonku s malou tak ze bola v sportiaku a ta mala opica vrestala tak ci tak,ale o nieco menej lebo chvilu som ju dala tak aby videla a ked zadriemala tak som ju dala do lahu..keby som vedela ze sa jej nebude lubit v kociku tak jej ani taky drahy nekupim 😠 a ona mi nechce byt ani v tej manduce ci co to mam,som z toho dost rozcarovana...a vanicka je mi uz nanic,od buduceho tyzdna ma byt zima,takze vytahujem fusak na sportiak,a idem si dat vanicku na inzerat nech mi doma nezavadza,som zvedava ci ju predam.....

tinaki1275
4. nov 2010

@aalexis007 dobra cena..opytaj sa pres istotu ci existuje nejaka skupinova zlava..nikdy nevies..ved sa dame dokopy -a oni tiez len ziskaju ..

tinaki1275
4. nov 2010

@mirka285 ja ju budem pouzivat az po 9-12 mesiacoch myslim ..skor urcite nie,ved mala ma 6kg...a do 9 mesiacov bude hadam mat takych 8-kg?ja neviem ale teda dufam..☹

aalexis007
4. nov 2010

@tinaki1275 jasné spýtam sa pri najblizsej ceste tam a dam hned vediet 🙂

mirka285
4. nov 2010

@tinaki1275 ty si na tom ako ja s Lindou,ja si myslim ze nase babule budu mat 9 kil ked budu mat rok 😀

kafoditka
4. nov 2010

@mirka285 a ako sa ti pozdaval sportak? v pohode? ja som uz na neho zvedava, teda ako sa tam bude malemu pacit.. Ty ja som akurat dnes rozmyslala, kolko mam pytat za tu vanicku na bazare. Vcera som videla tu jednu a pytala 133evri. Ja ked to vnutro odzmolkujem, tak je v 100%nom stave.. a uz vobec neviem, kolko mam pytat za vajicko aj s isofixom..

tinaki1275
4. nov 2010

@mirka285 tak si myslim aj ja..🙂)no aspon neminieme vela na oblecenie😉)..ja co som dostala nejake veci pri narodeni na buduci rok na leto velkosti 80 .tak som si ista ze to vphode bude nosit aj v septembri .. aj ked ona doldzky rastie slusne -uz ma 63 cm..

mirka285
4. nov 2010

@kafoditka pozerala som tak pytaju tu na konovi 100 euri za vanu tak idem ju tam hodit za 90 chcem sa jej zbavit 🙂 a sportiak uplne v pohode,hadam tam malu napracem este aj buducu zimu 😖

mirka285
4. nov 2010

@tinaki1275 mame modelky co uz,maja meria 65cm,takze dlha ale chuda.....

kafoditka
4. nov 2010

@mirka285 takze budes davat vana+kryt na vanu+ plastenka? Moskytieru si nechavas, ze?

mirka285
4. nov 2010

@kafoditka presne tak,uz som ju hodila na inzerat...

noemarta
4. nov 2010

caute herecky, taaak pridavam slubene foto mojej frizury, ala janka hi hi aby max nebola sama 😀 😀 😀
mala je nejaka dnes nervna, a tie nozicky ma okolo vpichu take stvrdnute, ake jej mam davat obklady, studenee???

kafoditka
4. nov 2010

@mirka285 ty si akaaa sikovna 😉
@noemarta Marceli fesanda, pacis sa mi 😉

mirka285
4. nov 2010

@noemarta tvaris sa sice jak debil ale vyzeras nejako mlado 😕 neviem ci si okrem kadernika nebola aj na plastike 🙂 uces je dobry len keby to netrebalo zehlit stale,ze?

mirka285
4. nov 2010

@kafoditka vsak nebudem sa doma o nu potkynat,ked uz som nahodila sportiak tak viem ze uz korbu nevyberiem,a hlavne ked viem ze uz ma byt kosa od buduceho tyzdna...som zveava ci ju predam..

kafoditka
4. nov 2010

@mirka285 ty mas nezvycajnu farebnu kombinaciu, ver mi, ze sa po nej len tak zaprasi.. horsie to bude s tou mojou cervenou.. 😒

noemarta
4. nov 2010

@mirka285 moooja, to je tak, ked sa fotis sama, mladsie a na plastike, co nevidis tie kruhy, uplne som nejaka vyplutaaa.
Babyyy, tak co na tie nozicky, teply ci studeny obklad?????

kafoditka
4. nov 2010

@mirka285 ja som kukala na nete pocasie a az do buducej stredy ma byt 14stupnov.. 😕

laxity
4. nov 2010

@noemarta studenýýý

kafoditka
4. nov 2010

@noemarta teply urcite nie, ved teplo podporuje bolest, nie? Aj mojalili tu spominala, ze po ockovani nemame kupat v teplej vode, lebo sa to este zhorsuje.. ja by som dala taky neutralny obklad, vlazny 😉

noemarta
4. nov 2010

@laxity diiik lax. 🙂 🙂

@kafoditka domi diik, len som si nebola ista, lebo som davala studeny, aleee istota je istota od vaas. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre