• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 :grinning: :grinning: boze ja sa musim smiat Miri...ja zasa strasne tuzim po jednych nie lacnych hodinkach a ked sa da, tak mu to vzdy nenapadne podhodim a moja zlata, ja uz na ne cakam tri roky a furt ništ... :confused: :wink:
ja som sa rozhodla, ze mu kupim hodinky a este nejake blbosti k tomu a je to.

Baby viete cim sa teraz ládujem?? Vianocnymi oplatkami s medom :slight_smile: som si dnes kupila do zasoby, ja to strasne lubim
6. nov 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pamatam este teraz na ten nas 1. vianocny,,,- ozdoby som si nan robila rucne,,,a taaaaaak strasne som bola nan pysna
@mirka285 a aspoň si mu naznačila čím by ti ulahodil?
@bambola jezis az ma striaslo to som si hned uvedomila aka si mladucka(alebo aka som ja stara?)..o 10 rokov mladsia odo mna..:wink:)
6. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a co mam robit ked som neni hodinkova..ale zato sperky a bizutku to zas mozem,toho mozem mat doma na kila a furt mi je malo :grinning:
6. nov 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ma napadlo, ked ti chcel kupit take drahe hodinky a ty nechces, tak mu nadhod, ze by sa ti hodil briliant na druhu ruku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
@oacka akoze uz nebudem doma s nasimi ale budeme s mm a malou v nasom bytiku s nasim stromcekom :wink:
@oacka videla som ju..krásna je vo vianočnom
@bambola tak som to myslela. minulý rok ste ešte nemali vlastné vianoce?
6. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 striaslo? neblázni..keby som ja ako najstaršia z vás mala mať mindráky, že ste tu z 90% všetky pod 30...tak by som sem ani nechodila..a kam mám chodiť? medzi dôchodkyne? je také fórum? :grinning:
6. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no vidis,tak v tomto by ste si s Gabom urcite rozumeli :slight_smile: my si vianocne oblatky pecieme sami-Hand made :grinning: ja tento rok neviem co mam kupit rodicom,nemate nejake typy?vacsinou im kupujem spolocny darcek,ale tento rok fakt neviem..
6. nov 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,,idem spat,,ja som v poslednej dobe nejaka unavena,,,,,,,,,,dobru noc a prijemne sny :wink:
@mirka285 fotak maju?-ten sme my kupili minuly rok svokrovcom
@monline sa už chystáš do dôchodku??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som 30+, to je teraz v móde, mať v takom veku miminko.. sme strašne in!
6. nov 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ale no to som myslela len ako vtip :slight_smile:) a ty neblazni ved sme skoro rovnako stare..a ty si uz aspon stihla jedno dieta vychovat co ja ..teraz sa tu mordujem s prvym :slight_smile:,ja som tu asi ale najstarsia s prvym ...
@tinaki1275 a co ta na tom striaslo prosim ta ? :grinning:
ja kupujem všetkým starkým Kikin kalendár A3. nech si ho pekne vystavia v kanceláriách. :grinning:
6. nov 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,mozem sa k vam "vtierknut" :sweat_smile: citam vas tu dost casto uz ste mi aj par krat poradili,ake nejak som este doteraz nepisala,vy ste tu uz partia,velmi sa mi paci ako si navzajom radite a povzbudzujete sa ...inak moj datum narodenia :slight_smile:
@monline
@tinaki1275 no a po vas som tu asi ja najstarsia :grinning:
@oacka dobry napad :wink:
6. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa vitaj. to si ako vydržala, nič nenapísať doteraz?????? :slight_smile:
@merikac dobre sa vyspi, krásnu nedeľu prajem
@dominikaa no vitaj medzi nami :slight_smile:
6. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka vysral by sa mi na hlavu lebo dnes ma akurat zdrbal ze vraj vobec nenosim ten prsten co mi kupil :confused: a k tomu ja ho nosim akurat dnes nie..mna by potesila nejaka dobra kniha
6. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa isteže sa pridaj..a ak si aj nočná sova, tak budeme len rady, že @merikac, @tinaki1275, @bambola ?
6. nov 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominikaa nieco take,,ako dobry den jmenuji sa vtirka a budu tady s vami bydlet? :grinning: - nech sa ti paci,,,myslim, ze sa sem este vmestis :wink:
baby ked hovorite o vianociach je mi do breku ..chcela som ist tento rok po 5 rokoch zase na svk cez vianoce ale asi to nepojde..letenky su vzdy sialene drahe tak sa to neoplati ..radsej pojdeme v januari to nas vyjde jedna o 150 eur na osobu lacnejsie....a tu su vianoce o nicom ,oni tu stedry vecer vobec neoslavuj u..len sa 25.12 stretnu rodinne na obed..a po minule roky sme robili s dvoma slovenkami a jednou ceskou vzdy stredy vecer spolu ale tento rok budu vsetky svk ...a tak som chcela aby sme prve vianoce malej oslavili u mojej mamy..:frowning2:
@merikac maju asi tri,lebo vzdy ked si my alebo segra kupime novy,tak stary im dame,a aj tak s tymi digifotakmi nevedia fotit...minuly rok som im kupila fotoramik
6. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 a nemôže vám tie letenky niekto zasponzorovať ako vianočný darček?
6. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja si robim zalusk na noveho Matkina, uz sa tesim..

Baby ja vam musim napisat, co sa nam vcera stalo. No mali sme sex a v tom zapale sa mu zvliekol kondom. Cela davka vo mne. A ja mam plodne dni :astonished: :astonished: :astonished: Sakra.
6. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok