• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ja miznem spat....dobru prajem vsetkym:slight_smile:))
7. nov 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara 3 mes. 64cm a rovných 5 kg a bez zúbku :o))) mrzí ma, že som to hodila ako poznámku k tabuľke, som ako hotentót :sweat_smile:

inak pozerám, že ja mám drobca oproti vám všetkým :slight_smile:
8. nov 2010 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem, :slight_smile:
aj keď bude vraj celý týždeň hnusne a upršano.

chcem sa vás opýtať na vlasy po pôrode. Začali mi veľmi vypadávať a neviem, či je to preto, že po pôrode, alebo že je prechodné obdobie. Nikdy mi tak veľmi nevypadávali :confounded:
8. nov 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som samá, čo tak skoro vstávam................asi už kolo tej 5:00 a to každé
8. nov 2010 o 06:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne tak vypadávajú aj po Eli, chýbajú nejaké tie vitamíny
8. nov 2010 o 06:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
švagriná tvrdí, že to odtoho, že sa menej česem, to je síce pravda, že moc nestíham, ale asi je to blbosť, ináč Marko zase zaspal a ja teraz čo? ani zaspať(za chvíľu vstane Eli), dám sa do upratovania takého na oko tomu hovorím. Dnes idem k dr. na pľúcne aj ušné, aj k obvodnej - ak bude všetko ok, nech ho môžu konečne zaočkovať, zase celý deň odfláknem po nemocniciac lebo sú 3 na rôznych miestach, šak čo tréning..................... s dvomi deťmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 06:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko: risko buntosi uz od stvrtej.. vyzeram ako angorak... :wink: krasny den vsetkym julovkam a krasnym dietakom
8. nov 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink:
@mirka285 gratulujeme k zubkom :wink:
@merikac tak Emmka je sikulka :grinning: nozky jej chutia :wink:
@monline tak aj Danielkovi zda sa idu zubky :slight_smile: co nevidiet sa docitam ze ste uz zubaty :slight_smile:
8. nov 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl aj mne uz vypadla aspon polovica vlasov :cry: , pri tere mi az tak nepadali, myslim, ze je to normalne, a oni by ti zas mali potom dorast, budeme vyzerat ako male deti, ked zacnu rast :wink:
8. nov 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska ako si na to prisla ty sama?
8. nov 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 moja tiez nie je kocikova. zo zaciatku to bolo presne tak isto, ze spala. ale odkedy je zvedava, tak tam nechce vydrzat. a ani sportiak moc nepomaha. no ked ju dam do sedacky a tak ju kocikujem, tak vydrzi pekne. a ked bude sediet, tak sa jej hadam bude pacit uz aj ten sportiak.
inac to nositko, ja mam manducu a tiez som si myslela, ze tvarou ku mne sa jej to nebude pozdavat. ale je v nej velmi rada. normalne sa pokuka a potom zaspi a vie tam spat aj vyse hodiny.
8. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako vidim, tak uz viacerym rastu zubky. kto uz vsetko ma? a hlavne, ako vam vychadzali? moja nada je zo 3 dni taka nervoznejsia a mala aj trochu zvysenu teplotu vecer. no dasno nema cervene ani opuchnute. tak o zuby asi nejde.
8. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai .. nasa Laura je od minuleho tyzdna mrzuta a stale vsetko dava do pusy...najradsej rucicky... a stale slinta... zubok zatial nie je... tak cakame... a ma hnacky... tak mozno ide o zubky...uvidime :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vospolok :slight_smile:

von je otrasne, som zvedava ako malu zabavim na cely den :wink: ale chystam sa upratovat lebo som minuly tyzden kvoli uceniu vobec nestihala. Uz ste umyvali okna?
@mirka285 gratulujem k zubkom. vcera som sa pristihla ako malej otvaram papulku ci tam aj ona uz nejake nema :grinning:

inak dnes ma moja bobka presne 4 mesiace :dizzy_face:
8. nov 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 napisala som ti do sukromnej :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 moja si ruky olizuje uz dlho a slinta pri tom poriadne. no hnacky ma teraz tiez tak zo 2 dni. tak uvidim, co sa z toho vykluje.
8. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano, babulky :slight_smile:

Tak dnes je pekne hnusne vonku! :unamused: Ja mam tiez naladu pod psa. Ked to takto pojde dalej o chvilu budem plesata a este som sa zobudila s brutal bolestivou hrcou v prsniku :unamused: :angry: A mm ma home office - takze robi z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nie zeby som nebola rada, ze je doma, ale tie reci okolo .... @maxara - maxi, predpokladam, ze ty ma v tomto chapes. :grinning:
8. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aké lieky môžem brať od bolesti keď stále len kojím ???
8. nov 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to fakt? aj my mame presne dnes 4 mesiace. dufam, ze si este aj rodina na kramaroch :confused:
8. nov 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 jej, to je super, tak gratulujem :slight_smile: nie nie ja som rodila na antolskej :wink: vidim, ze na obrazku mate take bodynko ako mame my :grinning:
8. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj my vam gratulujeme :wink: akurat kukam, ze som napisala rodina namiesto rodila... hát, nevadi :grinning:
8. nov 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai no uz sa nam to zacina :slight_smile: zubky idu von :grinning: vecer spinkate??? ci Nadka aj zle spinka???

ozaj kocky nemate problem so spinkanim v kociku po zotmeni??? nam Laura nechce spinkat vonku ked sa zotmie... a ked sme na prechadzke tak musime rezkym krokom domov...
8. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 no vsak som chvilku rozmyslala ze co si napisala ale pochopila som :grinning:
8. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 ja som zistila teraz ako sme sli do BB tak, ze mala nechce spat v autosedacke ked je tma, resp nezaspi ale velmi place :frowning2: co nechapem lebo doteraz hned ako sa auto pohlo tak zalomila aj na tri hodiny. :unamused:
8. nov 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola blahozelame!!!! to upratovanie musim stihnut dnes aja ja..a vobec sa mi nechce..:frowning2:
8. nov 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ano ano aj v autosedacke... a cim dalej tym bude skor tma tak neviem ako ju zabavim do siedmej do kupania...
gratulujeme k 4mesiacom :wink:
8. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 no ahoj,,ty tu mas riadnu absenciu,,, :wink:
8. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 presne to som vcera zistila aj ja,cez den v kociku aj spinka,ale ak sa uz zotmelo,tak kricala
8. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ano ano... velku...nejak som nestihala... a zacali sme aj plavat tak 2x do tyzdna mam cely den zaplneny...

8. nov 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok