• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac ja gastany milujeeeeeem :grinning: ale neznasam, ked su dohnojene v nejakom kolaci... ved vies, ze ja nie som kolacova.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked si predsatvim ako jem piskotove cesto bleeee
8. nov 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :grinning: ...no shvalne,,,nejak ich pooznacuj,,,,teda, ze posielame pozdravy,,,,, :dizzy_face:
8. nov 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara .ako to fakt ziaden zkusok??...to som mala stigro s tym kremesom :grinning:
8. nov 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
tak mame za sebou neurologa a Nelinka je uplne v poriadku, boli sme kvoli rychlo zrastajucej fontanelke, ale je to uplne o.k., povedala, ze proste je to indi-vindi akurat ze mame obmedzit vigantol, nemame ho brat cez vikend, takze sa tesiiiim, ale ja som vobec nepochybovala ze jej nieco bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@mojalili, @mirka285 supeeer, gratulujem k prvym zubkom :wink:
@maxara, my sme mali uuuplne ze rovnaky vikend ako vy, od piatka do vcera same navstevy, ale ja si nestazujem, supis ludia sme sa stretli, po dlhej dobe. A a a a pocuj Peti, to akoze ty fakt na vsetky smery mas nieco na vybavenie, ale to len tak z nudy ides napr. teraz na sever, haaaa?????? lebo ak sa vyberas len tak, tak klobuk dole, ja som neni ani taka odvazna ze stretnut sa s niekym, a ani by sa mi asi nechcelo.... :confused:
A ked pises o novinkach, tak po prve,neviem ci som vam spominala, ideme na buduci tyzdnen ja a nelinka do polska s nasimi k rodine sa tesiiiim :slight_smile:
dalsia novinka, ze som vcera smirovala na nete najake napady na darceky pod stromek a vybrala som sebe, hi hi a dostanem to od mm, sa tesiiiiim, vid v prilohe. :wink:
http://www.inhodinky.sk/product_info.php?cPath=286_287&products_id=6745&osCsid=01kprnpnioal88r5v4m1jcuqf4
8. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara hmm, to uz som zistila aj ja ze si neni na sladkeeee :frowning2: :wink:
8. nov 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac http://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/album/tabulecka-julovciatok/5701299/
veru s kremesom si mala stigro, este aj veternik a sladka samrola by sa dala zhltnut, ale inak iba slane :grinning:
8. nov 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta noe draha, ale ovocie lubim.. aj ked potom som zozrala vsetky tie bagetky co si nachystala :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no ja teraz idem za kamoskou do Strby na vikend,a le mm ma volno aj vo stvrtok a kamoska nie, tak sa po ceste zastavime u Tuti v Kubine :grinning: to je len dobra logistika :grinning:
8. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nooo ale vsak uz viem ze sladkym si ta neziskam :slight_smile: :wink:
@maxara darmo, nie si blondyna, prevlada tmavy vlas :wink:
@noemarta paradne,,ale ja by som tazko na nich odhdovala cas :grinning:
8. nov 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte niektorá skúsenosti so zarastajúcim nechtom na nohe. Ja idem v stredu na takú ambulantnú operáciu. Hrozne sa bojím, ale už ma to trápi od leta a až teraz som sa konečne odhodlala ísť s tým k doktorovi. :confounded: Neviem čo ma čaká a bojím sa, že to potom bude hrozne bolieť a aj ten zákrok. A budú mi to robiť pri plnom vedomí a neviem či mi môžu dať niečo na umŕtvenie, keď iba kojím malého. :frowning2:
8. nov 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara 17 kuskov- teeeda, dobra si :wink: ,,ale neratam meno maxara-lebo ta ma daku prostekciu,,s tou si dennodenne :grinning:
8. nov 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 chvalabohu osobne s tym skusenost nemam, ale mam kmortu, ktora toto absolvuje2x do roka,,,nebyva nadsena :confounded: - aj teraz spominala, ze uz musi ist,,ak chces, napis jej ip- je zlata, da ti info, je na konovi jaja273,,
8. nov 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 jasne ze ti daju nieco na umrtvenie.. lokalne, to je ako injekcia u zubara :wink:
8. nov 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :grinning: :grinning: :grinning: no teraz prevlada uz aj ten blondavy :slight_smile:
8. nov 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac mne sa to stalo 1x a neviem vobec z coho. Dakujem, skusim jej napisat :slight_smile:
8. nov 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ALE este som sa stretla so sisaa, ktora sem nechodi uz a este s andy a jaz.. jaz so mnou byvala v porodnici a andy vlastne tiez, ibaze ona bola hospitalizovana v siedmom mesiaci.. a napr taku lulu som iba videla na chodbe, lebo do mna nekopla, ze halooo to som ja.. a ja som ju zas zachranila pred mega konikom, co tam lezal polomrtvy pred jej dverami do izby.. a ja som pred jej dverami sedela styri hodiny :slight_smile:
8. nov 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pocuvaj maxi, sak zo strby je to do KE iba kusticek, :wink:
8. nov 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska neblazni, mm by ma zabil :grinning:
8. nov 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my s riskom sme sa roztancovali na puding pani elvisovej a hopa hopa, to nam vzdy dvihne naladu http://www.youtube.com/watch?v=b1f0JmARDq8&feature=related

@maxara: dobra si :slight_smile: o chvilu budeme moct povedat, ze to co nas vsetky spaja je maxi :slight_smile:
8. nov 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a na Kretu kedy dojdes? :grinning:
8. nov 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 :grinning: mozno v lete :wink:

@lulu1983 no ale ty mi este dlzis pokec, hm? :grinning:
8. nov 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 teraz urcite odpise, ze dojde...lebo sak ona sa aj do Italie chysta umyvat okna...to len Kosice nie su taka lukrativna ponuka :pensive: :grinning:
8. nov 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pokec minimalne a este zachranu tvojho zivota pred nejakym megahmyzom :wink:
8. nov 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska :slight_smile: ako to ze nie.. nevravela som, ze sa tam chystam v marci? :astonished:
8. nov 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275
@maxara no co hovorim :grinning:
@maxara uz sa tesime:slight_smile:a asi sa ideme stahovat t,pohadala som sa s domacou :angry: tak budem mat aj izbu pre navstevy:wink: a dam ti aj olivoveho oleja kolko bides vladat odniest:wink:
@maxara vidis tak to som nepostrehla :pensive: :sweat_smile:
8. nov 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 tak to ked prides niekedy k nam, tak ma mozes ratovat aj niekolko krat za den pred modlivkami.. mi kvasia tie svinky na omietke pri balkonovych dverach
8. nov 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok