Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
8. nov 2010

jaj babule kde ste vsetky ?ved je pondelok a nie streda 😀 ...ja som malu akurat ulozila ,dufam ze sa uz do rana nezobudi ..dnes sa mala predviedla aj drahemu, pretacala sa jedna radost do oboch stran..a on sa vytesoval ako maly .. 😀

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 tu som 😉 tiez som malu ulozila ale sa mi zda ze este spi len tak "nalahko" 😒

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola no moja uz spi chvalabohu a mmje na futbale..tvoj pracuje?

monline
8. nov 2010

@bambola
@tinaki1275 ahojte baby...ja som sa zapozerala do telky, aj som premýšľala, či sem ešte prísť, či nie, ale vyhrala závislosť...čo nové?

tinaki1275
8. nov 2010

@monline jaj ani vcera si nebola nie?

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 ja už ani neviem, ale sedela som pri pc..premýšľam s kým som písala...aháááá, už viem, na gmaily som bola, len občas som nakukla a prečítala si o čom je reč

monline
8. nov 2010

@lulu1983 to ma teší, že sa ti Norske drevo aj Na jih páči..ideš si prečítať aj jeho ostatné knihy? tie už sú surrealistcké..takže trocha iné čítanie, ale- aj tak sú výborné, najmä Kafka na pobreží...Kunderu si čítala? aj ten sa mi veľmi páči..

tinaki1275
8. nov 2010

@monline jaj a na nas si kaslala..ach ten gmail🙂..waw o chvilu budeme mat stranku 2000 ..to je sila..

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 moj mm drichme na gauci 😠
@monline zavislacka 😀

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 milenium...a potom šup do dalšieho 🙂
nekašľala som na vás, však som tu na vás myslela a čítala..ale nestíhala som sa vyjadriť, lebo to tu rastie závratným tempom a kamoška písala jak ďábel 🙂

monline
8. nov 2010

@bambola ved to..začala som čítať Majster a Margaréta a som stále na prvých stranách ☹(

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola jaj aki su si podobni ,moj ked je doma tak tiez akzdy vecer drichme na gauci od deviatej ..ale dnes om mu dala zabrat od siestej ked sa mala zobudila z popoludnajsieho spanku az do osmej ju mal na krku 🙂)cele dve hodiny ,to ho tak znicilo ..bol hotovy ..ja som samozrejme neoddychovala ale zehlila a varila na zajtra ..

tinaki1275
8. nov 2010

@monline ja sa dufam uz dostanem k citaniu pomaly ale pravda je ze konik je velka konkurencia..

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 mne sa zdá, že mi to ani tak nezapaľuje ako predtým..a neviem sa sústrediť dlhšie, myseľ mi odbieha k malému, k povinnostiam a pod....tak sa mi zle čítajú knihy..musím to asi prekonať nejakým ľahším žánrom

bambola
8. nov 2010

@monline mi hovor, ja musim precitat moby dicka a posledneho mohykana a nejako sa mi neda dokopat.
@tinaki1275 ja mu berem, ze ma v praci vela a zase ked treba tak pomoze, mne akurat vadi ze je obleceny na tom gauci 😠 preco sa nevyzlecie a nelahne do postele? ak ho nepojdem zobudit ostane tam az do rana 😠
kuknite tuto foto 😀
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/simax/album/...

tinaki1275
8. nov 2010

@monline to sa aj mne stavalo ..hlavne ked som skusala citat grecke knihy..ja ked chcem citat tak musim mat aj vela casu ,leb zvycajne ked ma niecochyti tak to proste chcem docitat hoci aj za noc..a to teraz pri malej fakt nejde...ale dojde zase v stredu kamoska tak jej necham malu povarovat a zacnem citat..🙂

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola pocuvaj ti nasi chlapi su fakt cez kopirak ..moj je vzdy obleceny na gauci ..a mna to vytaca..a tak ho potom polhodinu budim ked idem spat ja a vobec len mi tu na druhom gauci oxiduje..

monline
8. nov 2010

@bambola to foto som už kedysi dávno videla

tinaki1275
8. nov 2010

no to foto je skvele..ale ja by som to neprezila..🙂

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 tak ten môj je iný, zas opačný extrém..on je skoro furt na gauči len v slipoch..lebo ked príde domov, dá si sprchu a potom iba v prádle sedí pri telke, ale nezaspí tam..ide spať hore

bambola
8. nov 2010

dufam, ze mne sa take foto nikdy nepodari spravit, lebo ma d.bne 😀

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 to je dobre 🙂 mne potom este skuci, ze ho krk boli, nemal zaspat na gauci 😠
@monline a nike to nevadi ked je tam na gauci len tak? 😕 😀

tinaki1275
8. nov 2010

@monline to je lepsie,to by som brala.....moj teraz dojde z futbalu a taky "vonavy"si sadne na gauc a posedi este taku hodinku ky msa pojde osprchovat..lenivec lenivy ...

monline
8. nov 2010

@bambola asi si zvykla..ale my každý pozeráme telku inde, čiže ak by sme tam pri nom mali sedieť, tak sa oblečie..ale ak je tam sám (väčšinou), tak sedí v slipoch

tinaki1275
8. nov 2010

jajja som hladna daco sladke by bodlo .a nic nemam..😢

monline
8. nov 2010

@tinaki1275 neprovokuj! 😀

bambola
8. nov 2010

@tinaki1275 juuuuuj si mi spravila chut 😝

tinaki1275
8. nov 2010

@monline o je take rydzo slovenske..😉)inac moj otec sedaval furt pri telke v trenkach a mamina zurila 😀

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola@monline hned idem volatt mm nechmi nieco kupi po ceste domov.. u nas su take akoze PNS a tam maju vsetko ..tak nejaka milka by bodla..

tinaki1275
8. nov 2010

@monline co doslo granko?alebo sladka smotana?tak si to tusim kombinovala nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre