Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
10. nov 2010

@bambola 😀 - mm, brat vraj nevedel stvornozkovat do predu,,ale len cuvat,,a ak niekdam narazil a nedalo sa ist dalej,tak ho jednoducho otocili a vraj pokracoval v cuvani 😉

ericica
10. nov 2010

@merikac 😀 😀 😀 si ma rozosmiala....ake to mohlo byt zabavne 🙂

tinaki1275
10. nov 2010

@bambola tak to je sikulka, nase sidlo si tiez dnes zacuvalo ale predstav si ze na chrbte 🙂 dal so mju pod hrazdicku presne pod hracky a za 15 minut om ju nasla o meter vyssie uz na hracky nedociahla ani nohami ako zloste mrnci ze teda kde sa pobrali 😀

ericica
10. nov 2010

@tinaki1275 toto mi mala robi ked ju prebalujem 🙂 normalne mi skace dole z plienky sa odrazi nohami a uz je o hlavu vyssie..ozi ako ste dopadli s tou mrkvickou?

tinaki1275
10. nov 2010

@macik27 neboj to uz bude len lepsie..opytaj sa bab co to tu cvicia..vsetky dietky zo zaciatku placu ale je to pre ich dobro ..🙂prajem vela trpezlivosti ..

tinaki1275
10. nov 2010

@mirka285 joj to je dobre ze ti takto spi ..ona vie kolko ma dost ..a nase damy asi nie su velmi mliekove..inac mne aj dr.povedala zacat uz s prikrmami prave voli tomu ze pije pomenej ..

macik27
10. nov 2010

no veď ona je šikovná, a takto sa už dvíha na brušku, dnes sa dokonca sama pretočila na chrbátik a ohromne sa na tom smiala 😀

oacka
10. nov 2010

@tinaki1275 naša takto cúva aj keď spí, uložím ju spať, a ke´d ideme spať my, ona už je aj so spacím vakom na konci postieľky. a z plienky tiež vyskakuje. ke´d ju dvíham,tak vobec nejde do sedu, ale na nohy, vzdúva sa jak luk.

tinaki1275
10. nov 2010

@ericica az zajtrabnakoniec dnes dosla kamoska poobede tak sme pre nu boli na letisku a cely program sa nam posunul ..zajtra ideme na mrkvu a uz mame pripravenu aj kameru ze to teda natocime😉inac aj mne to robi na plienke ..

bambola
10. nov 2010

@merikac 😀 to je dobre 😀
@tinaki1275 no nasa aj na chrbte cestuje ale vacsinou sa toci ako hodinkova rucicka 😀

oacka
10. nov 2010

kočky,chcem kúpiť nejakú použitú hraciu deku,oplatí sa to? my máme jednu po synovcoch,ale nie je dobrá.

ericica
10. nov 2010

@oacka aj ja nad tym rozmyslam 😝 lebo mam po rebi ale asi ju uz vyhodim bo je rozhegana 😀

oacka
10. nov 2010

@ericica nakoniec som sa rozhodla len pre samotnú umelohmotnú hrazdičku,ako má mirka. je to praktickejšie ako celá dečka. Kika má hrazdičky rada,ale tá z lehátka sa nedá dať všade...

tinaki1275
10. nov 2010

@oacka o to presne ako luk ..sa cela napne a sup ..🙂skok dozadu skvele sa na tom bavime..

oacka
10. nov 2010

@tinaki1275 aj som sa obávala,či nie je zaostalá,že vobec netúži ísť do sedu,ale jej asi viac vyhovuje narovnávanie nôh a státie.ale už mi občas ide na nervy,že vyskakuje z plienky..

tinaki1275
10. nov 2010

@macik27 je uzasna..krasne pasie..🙂

tinaki1275
10. nov 2010

@oacka jezis kdeze zaostala..ta je popred podla mna..🙂

bambola
10. nov 2010

@macik27 ako krasne ti uz ide na rucicky 😕 a to ste starsie o dva tyzdne, nasej uz konickovanie ide krasne , zdvihne sa uz az po brusko a vydrzi a dokonca sa aj usmieva a tesi ale takto na rucky to vidim najskor o dva tyzdne 😒

tinaki1275
10. nov 2010

@oacka ja mam hraciu deku ale pravda je ze malu zaujima len hrazdicka s hrackami ..lebo ked ju dam na brusko sup a rychlo zase na chrbat ..akze tu deku ako taku asi nevyuzije velmi ,,,

macik27
10. nov 2010

@bambola no jej sa niekedy nechce to máva len tak sklonenú hlavu a hundre až kým ju neotočím na chrbátik

macik27
10. nov 2010

@tinaki1275 aj ja mám tú hraciu deku ale hrazdička by úplne stačila

bambola
10. nov 2010

@macik27 hundre 😀 nasa sa praveze konecne z konickovania zacala tesit a uz aj ked nevladze tak s tym bojuje a nevzda to hned takze konickuje naraz aj 10-15min 😵

bambola
10. nov 2010

a kde je pani co je vecne online @monline? 😀

tinaki1275
10. nov 2010

jaj baby idem spat .mala sa urcite zase zobudi za 4 hodinky tak nech aspon trochu pospim .. 😒

tinaki1275
10. nov 2010

@bambola i=tiez sa cudujem..🙂asi na gmaile..🙂

macik27
10. nov 2010

@bambola no ona dnes tiež chytila záchvat smiechu ale to závisí akú má zrovna náladu 🙂

bambola
10. nov 2010

@tinaki1275 asi 😠 dobru

monline
10. nov 2010

@bambola ahoooj
čau kočky..🙂 spomína ma tu niekto? ohovárate ma? .-)

bambola
10. nov 2010

@macik27 no ja ju schvalne davam konikovat ked ma dobru naladu 😉 tak vacsinou po vyspani

macik27
10. nov 2010

konečne sa mi podarilo zohnať vysnívanú autosedačku objednaná, v decembri ju budem mať doma 😀 😀 😀
http://www.interstore.sk/katalog/predeti_autose...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre