• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola :grinning: - mm, brat vraj nevedel stvornozkovat do predu,,ale len cuvat,,a ak niekdam narazil a nedalo sa ist dalej,tak ho jednoducho otocili a vraj pokracoval v cuvani :wink:
10. nov 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: :grinning: :grinning: si ma rozosmiala....ake to mohlo byt zabavne :slight_smile:
10. nov 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak to je sikulka, nase sidlo si tiez dnes zacuvalo ale predstav si ze na chrbte :slight_smile: dal so mju pod hrazdicku presne pod hracky a za 15 minut om ju nasla o meter vyssie uz na hracky nedociahla ani nohami ako zloste mrnci ze teda kde sa pobrali :grinning:
10. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 toto mi mala robi ked ju prebalujem :slight_smile: normalne mi skace dole z plienky sa odrazi nohami a uz je o hlavu vyssie..ozi ako ste dopadli s tou mrkvickou?
10. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 neboj to uz bude len lepsie..opytaj sa bab co to tu cvicia..vsetky dietky zo zaciatku placu ale je to pre ich dobro ..:slight_smile:prajem vela trpezlivosti ..
10. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 joj to je dobre ze ti takto spi ..ona vie kolko ma dost ..a nase damy asi nie su velmi mliekove..inac mne aj dr.povedala zacat uz s prikrmami prave voli tomu ze pije pomenej ..
10. nov 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď ona je šikovná, a takto sa už dvíha na brušku, dnes sa dokonca sama pretočila na chrbátik a ohromne sa na tom smiala :grinning:
10. nov 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 naša takto cúva aj keď spí, uložím ju spať, a ke´d ideme spať my, ona už je aj so spacím vakom na konci postieľky. a z plienky tiež vyskakuje. ke´d ju dvíham,tak vobec nejde do sedu, ale na nohy, vzdúva sa jak luk.
10. nov 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica az zajtrabnakoniec dnes dosla kamoska poobede tak sme pre nu boli na letisku a cely program sa nam posunul ..zajtra ideme na mrkvu a uz mame pripravenu aj kameru ze to teda natocime:wink:inac aj mne to robi na plienke ..
10. nov 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: to je dobre :grinning:
@tinaki1275 no nasa aj na chrbte cestuje ale vacsinou sa toci ako hodinkova rucicka :grinning:
kočky,chcem kúpiť nejakú použitú hraciu deku,oplatí sa to? my máme jednu po synovcoch,ale nie je dobrá.
@oacka aj ja nad tym rozmyslam :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo mam po rebi ale asi ju uz vyhodim bo je rozhegana :grinning:
10. nov 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica nakoniec som sa rozhodla len pre samotnú umelohmotnú hrazdičku,ako má mirka. je to praktickejšie ako celá dečka. Kika má hrazdičky rada,ale tá z lehátka sa nedá dať všade...
10. nov 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka o to presne ako luk ..sa cela napne a sup ..:slight_smile:skok dozadu skvele sa na tom bavime..
10. nov 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 aj som sa obávala,či nie je zaostalá,že vobec netúži ísť do sedu,ale jej asi viac vyhovuje narovnávanie nôh a státie.ale už mi občas ide na nervy,že vyskakuje z plienky..
10. nov 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 je uzasna..krasne pasie..:slight_smile:
10. nov 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jezis kdeze zaostala..ta je popred podla mna..:slight_smile:
10. nov 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 ako krasne ti uz ide na rucicky :confused: a to ste starsie o dva tyzdne, nasej uz konickovanie ide krasne , zdvihne sa uz az po brusko a vydrzi a dokonca sa aj usmieva a tesi ale takto na rucky to vidim najskor o dva tyzdne :unamused:
10. nov 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja mam hraciu deku ale pravda je ze malu zaujima len hrazdicka s hrackami ..lebo ked ju dam na brusko sup a rychlo zase na chrbat ..akze tu deku ako taku asi nevyuzije velmi ,,,
10. nov 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no jej sa niekedy nechce to máva len tak sklonenú hlavu a hundre až kým ju neotočím na chrbátik
10. nov 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 aj ja mám tú hraciu deku ale hrazdička by úplne stačila
10. nov 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 hundre :grinning: nasa sa praveze konecne z konickovania zacala tesit a uz aj ked nevladze tak s tym bojuje a nevzda to hned takze konickuje naraz aj 10-15min :dizzy_face:
10. nov 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je pani co je vecne online @monline? :grinning:
10. nov 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby idem spat .mala sa urcite zase zobudi za 4 hodinky tak nech aspon trochu pospim .. :unamused:
10. nov 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola i=tiez sa cudujem..:slight_smile:asi na gmaile..:slight_smile:
10. nov 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ona dnes tiež chytila záchvat smiechu ale to závisí akú má zrovna náladu :slight_smile:
10. nov 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 asi :angry: dobru
10. nov 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ahoooj
čau kočky..:slight_smile: spomína ma tu niekto? ohovárate ma? .-)
@macik27 no ja ju schvalne davam konikovat ked ma dobru naladu :wink: tak vacsinou po vyspani
konečne sa mi podarilo zohnať vysnívanú autosedačku objednaná, v decembri ju budem mať doma :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.interstore.sk/katalog/predeti_autosedacky/Ultimax-Relax.html
10. nov 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok