Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
16. feb 2010

ja asi tiez chcem parik... vlastne po tomto dievcatku mi to druhe babatko uz bude uplne jedno... moj limit bolo aspon jedno dievcatko do rodiny 🙂 ja tiez moc vesticiam neverim, resp. neverila som, ale tejto to vychadza, cize pred nou uz kavu nepijem... 🙂 niekedy je lepsie nevediet

tutifruti
16. feb 2010

Caute ženy, konečne som vás dočitala..
Maxara: gratulujem k dievke
Mojali: k chlapčekovi
Ja som za tehu pribralal pri prvej aj druhej dcére po 35kg... Bola som tučná ako sviňa 😠 , no otras. Po Alžbetke som po pol roku bola na pôvodnej váhe 60kg, po Dory som sa musela snažiť a cvičiť... ale podarilo sa.. Tak sa nechám prekvapiť čo teraz, ale poviem vám už teraz vyzerám hrozne... 😝

oacka
16. feb 2010

ale baby,nestrašte s tými kilami! ja to beriem športovo, šak pri mojej nerváckej povahe pri bábätku schudnem raz dva! 😀

tutifruti
16. feb 2010

Inač Mojalili prezraď na čom frčíš... 😀 Ja si tiež dám, aby som bola akčná 😉

janatt23
16. feb 2010

bre ranko, tak uz to chytilo aj mna. manzel je chory a mna boli hrdlo ☹ celu noc som nemohla spat... dufam, ze nebudem mat aj teplotu... ☹

maxara
16. feb 2010

baby - ja som uz pred tehu bola tucna ako svina... 60 kg som nemala asi nikdy ☹ ale teraz od zaciatku tehu som schudla 4.5 kg a odkedy som zacala naspat priberat, som pribrala 3 kg... cize akoze som pribrala 3 kg, ale este stale som 1,5 kg v minuse... 🙂 a vraj v poriadku... inak ja som najviac pribrala za posledne 3 roky, co som mala tie hormony vysinute, to som nabrala asi 25 kg. Cize snad teraz, ked sa mi upravia (co dufam, po porode) sa dostanem aspon na moju hroznu ale povodnu vahu, aspon na tu pred tymi hormonmi... co myslite? je sanca?

maxara
16. feb 2010

inak, uz som sa vyteperila na povalu po tie "neutralne" vecicky od mojej sestry 🙂 vsetky su neutralne belase, alebo hnede... ale to len tak zbezne cez igelit... idem cosi pofotit a pohrat sa s fotkami

oacka
16. feb 2010

Maxarka, my sme na tom úplne rovnako! Ja som ze tie tri roky, čo sa snažím otehotnieť tiež pribrala 25 kíl, a teraz som v mínuse 4 kilá!

karinnka
16. feb 2010

maxara 😉 Ty si cislo.....tak na mna urcite nemas...urcite som tu najvecsia ja....tak preto nechcem vela pribrat....uz teraz sa tesim,ako budem v porodnici pocuvat,aka som tucna atd...lebo pi prvej som to pocuvala nonstop...ale bola som ticho a teraz sa uz nedam 🙂
oacka aj ja som taka nervna ale chudnut nechudnem 😉 a tak zabit sa nezabijem,polovicka je stastna,ze som taka aka som...jemu sa chude nepacia 😉

kafoditka
16. feb 2010

dobre ranko prajem! Baby nejako tu chorlaviete, sup sup do postele, teply cajik a poctivo lezat 😉

Tutifruti, s mojimi 158cm si neviem tych 35kil predstavit ani nahodou, sak to by ma potom radsej preskakovali ako obchadzali 😀

Oacka, tak vitaj v klube s tou nervackou povahou 😀 aj ty tak rychlo vzblknes a vies sa neskutocne napalit? 😉 To ja veeelmi casto ratam do desat a kusek si do jazyka 😝 ale teraz ked som tehu je to napodiv celkom v pohode. Proste si poviem, ze mi ten dotycny nestoji za to, aby som stresovala svoje babo... 😉

Janat, skore uzdravenie!

oacka
16. feb 2010

karinnka, presne! pre mojho sú dôležité kozy! 😀 😀 😀 a ostatné mu je jedno! ale sa mu nepáči,že ja sama som už na tú svoju váhu nadávala. ja sa teraz cítim super! Konečne sa za brucho nemusím hanbiť!

tutifruti
16. feb 2010

No ani tie kozy už nie sú to čo bývali /po dvoch odkojených deťoch/, po treťom si ich už asi len stočím do podprdy... 😝

oacka
16. feb 2010

Kafoditka, ja sa sama v sebe nerváčim, veľmi sa pre všetko stresujem a pri bábätku to bude určite ešte viac. či mu je dobre, či dýcha,či nechce jesť, či ho viem okúpať a obliecť, no stresy! 😀 moje dieťa to isto zvládne lepšie ako ja! bude mi pomáhať, moja pusinka! 😀

maxara
16. feb 2010

Oacka, Karinnka... parada... tak to aspon nie som sama... drahy mi povedal, ked som zacala snivat o porodnici s polohovatelnym porodnym stolom, ze sa mam pripravit tak, ze porodim na posteli, lebo stol sa so mnou nezdvihne 🙂 ale ze on pribera pekne so mnou... to je v poriadku, ved je chlap 😉

kafoditka
16. feb 2010

oacka, si zlata 🙂 tvoj pristup sa mi paci!

katarina7777
16. feb 2010

Dobre rano, tu je dneska taky uprsany den... aj som robotu zrusila lebo ma pobolieva jazva 😒 asi z pocasia.

Moja mamina je tiez makucka a gulata , si neviem predstavit inu mamu .... jej ruka bol vzdy moj vankusik... i ked teraz po 50tke zacala cvicit, ja by som inu maminu nikdy nechcela... navyse ked sa tak pacite mazelovi... nemate velmi co riesit. 😉

maxara
16. feb 2010

baulky pekne ste ma teraz rozosmiali... takze po zopar detoch aby som davala pozor pri predpovedi pocasia na prizemne mraziky? 😀

oacka
16. feb 2010

Tutifruti: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 stretneme sa na plastike!

oacka
16. feb 2010

maxara: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si zabila teraz!

katarina7777
16. feb 2010

Navyse ked nasi chrusti zacnu behat, budeme mat aerobik kazdy den 🙂 🙂 🙂

karinnka
16. feb 2010

maxaraaa kdeze tomu neverim...ked ma zdvihne kreslo u zubara tak ma dvihne aj porodny stol 🙂 moj nepribera vobec...zje za 5tich a ma o 20kil menej ako ja a o 20cm je vyssi 😀

oacka
16. feb 2010

maxara,máš srandistu manžela! Moja sa ma len tak nesmelo raz večer opýtal: Ale sto kkíl mať nebudeš,však?

katarina7777
16. feb 2010

maxara dobre....

oacka
16. feb 2010

nie moja, môj!!!!

maxara
16. feb 2010

moj manzel mal predo mnou vestky frajerky chude... a potom vraj povedal kamaratovi, ze uz by chudu nechcel... ale podotykam, to bolo pred 25 kilami...teraz chce len, aby som bola zdrava, ze ked sa takto citim dobre, tak nech som kludne takato, ale ze by chcel, aby som mala nejaku kondicku... zacala som chodit na brusne tance a poviem vam, zacala som sa pekne formovat, tvarovat, svalnatiet... akoze na kila nic, ale na postave bolo vidiet, ze som vymenila tuk za svaly... a teraz zase len kvasim... ale zacnem chodit asi od buduceho tyzdna tancovat znova

karinnka
16. feb 2010

😀 ale tak zase naturalne su naturalne,kde sa hrabu silikony 🙂 aspon tak mi to vzdy tvrdi polovicka...uvidime co mi povie po skonceni obdobia kojenia 😀

oacka
16. feb 2010

no veru. ja som si minule natierala bradavkz kalciovou masťou a som sa ho spýtala,či je to pekné. a on s takým otrasným výrazom na tvári sa ma spýtal,či chcem vedieť pravdu! 😀 😀 😀 😀 moje prsia si žijú vlastným životom! neviem,čo bude po kojení!

maxara
16. feb 2010

no to hej, on je teda veru srandista... najnovsie povedal mojmu brusku: "taaak, a idme spinkat, a rano si zapchaj usi, lebo mamicka vcera chrapala tak cudne, ze som nevedel, ci knuci za dverami Basko (pes) alebo ci to je ona..."
a potom to zacal napodobnovat... no nasmiali sme sa teda poriadne...

maxara
16. feb 2010

🙂 mojmu sa tie pacia velmi... mate pravdu, neviem co by hovoril, keby som bo9la tucna a bez prs...

maxara
16. feb 2010

tie moje som myslela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre