Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
13. nov 2010

@tinaki1275 davam v case obeda, ale vzdy este spapa aj mlieko...

tinaki1275
13. nov 2010

@bambola Londyn sa pozdava aj mne ale bola som tam len raz..ja milujem Vieden,zila som tam rok ..a este sa mi pacil strasne Rim ...a nenavidim z duse Ateny ..☹

mirka285
13. nov 2010

baby tak ja som prave dokukala Zvonara u Matky bozej...
@oacka to je fusak to zelene,a buda visi aj mne ked to zdvihnes do sedu,ale to je prave kvoli tomu ze ide ten sportiak do uplneho lahu ,a v lete ma vyhodu ze odzipsujes cast tej strechy a kocik krasne vetras,ved pockaj ked budu take horucavy ako tento rok,tak to este velmi ocenime 😉
@bambola ja milujem Bratislavu,je mala a napriek tomu tu mas co robit a stare mesto je moja srdcovka,vzdy som si zelala byvat v starom meste niekde nad nejakou kaviarnickou....
@zrzulka ved ked mate krstiny v zime tak to moc nenavymyslas co oblecies malemu,ved jedine overal.....a tie supravicky co sa ti nepacia sa mne pacia jedine na malinkych detickach,Patko uz bude polrocny chlapisko.....

erytrea
13. nov 2010

@tinaki1275 jeeej baby vy uz takto davate papat? a nie je to este skoro? a ako si pred tym mrkvicku pripravila? aj si ju varila?

mirka285
13. nov 2010

@bambola ja prave nemam rada tieto velkomesta,su take neosobne,ked sa chces niekam premiestnim autom nemas sancu,vsade sa trepat spinavym metrom a zabit tym pol dna tak to eee.. ☹
@tinaki1275 Rim sa aj mne velmi paci...

bambola
13. nov 2010

@kafoditka my chodime do prahy niekolkokrat do roka, mali sme ist aj tento vikend ale je to jediny cely volny vikend pre nas troch siroko daleko tak, ze oddychneme doma. tento rok uz asi nestihneme prahu 😒
@mirka285 ja prave mam pocit, ze sa tu nic neda a stare mesto je sice fajn ale za hodinu som hotova 😀 ale tak jasne, ze kazdemu nieco ine a keby mi niekto ponukol byt v starom meste tak neodmietnem 😀

mirka285
13. nov 2010

@bambola ja sa vydrzim v starom meste aj tri hodiny prechadzat a nasavat tu vonu,hlavne v lete ked je vsetko rozpalene..baby ja som asi fakt prava bratislavcanka....poznas v Londyne club Cafe de Paris?

kafoditka
13. nov 2010

@mirka285 do kelu, to ma stve, ze som ten film prepasla.. 😒 dlho som poriadny film nevidela..

merikac
13. nov 2010

ahojte žaby 😀 - idem počítať, čo ste za dva dni načmárali, nech mám prehľad- aj sa mi oplatí čítať-popísali ste ničo zaujímavé? 😉 😀

mirka285
13. nov 2010

@kafoditka neprepasla,ja som ho pozerala na kazete lebo v telke nic nebolo 😀

mirka285
13. nov 2010

@merikac nic podstatne sa tu neudialo,Noe meskaju kramy,Monline urobila rastovu tabulku,a dokola sa rozobera to co vzdy 😉 kde si sa flakala,mala si doma muzicka?

kafoditka
13. nov 2010

@mirka285 😀 😀

tinaki1275
13. nov 2010

@erytrea uvarila som ju v pare..a potom poriadne roztlacila vidlickou a pridala trochu vody ..

kafoditka
13. nov 2010

@tinaki1275 mozno keby si jej to uplne pomixovala na hladku kasicku, jedla by to lepsie 😉

bambola
13. nov 2010

@monline citala som ten clanok a pripada mi to ako taky maly raj na zemi 😉 ale pochybujem, ze je to financne dostupne aj pre nas smrtelnikov 😉 (radsej som ceny na stranke hotela ani nekukala 😀 )

tinaki1275
13. nov 2010

@merikac kde ti zmizla fotka?

bambola
13. nov 2010

@mirka285 joj mirka tam bolo v londyne toho tolko 😀 ale asi skor nie ako ano 🙂 nejaka pekna spomienka sa ti tam viaze? 😉
inac super opis dvojdnovej situacie na koniku 😀 😀

tinaki1275
13. nov 2010

@kafoditka asi to tak skusim zajtra..lebo to bolo fakt dobre rozpucene ale mozno z toho ju akoby napina ze tam boli take malinke kusocky ..

merikac
13. nov 2010

@mirka285 😀 ano, dobre si si tipla- mm, je doma 😅 ......ale vcera sme mali aj stretavku zo ZS- poviem vam, ze niektorych som vobec v prvy moment nespoznala 😕 - ved 20 rokov s clovekom nieco spravi,,,to len my, co sa casto vidame- si myslime, ze sme stale rovnoko mladi 😀 ............@noemarta bude vari prva, ktora to tu zacne??- a co ty @ 😀 kafoditka- vy ste bez nasledkov?! 😉
@monline -ninu tabulecku som si vsimla,,je sikulka, ked to takto pekne spracovala, uz som ju chvalila,,,
Ozaj baby s tym prvym vyslovenim mama- tak ja nemam tusenia ako to budem ratat, lebo Emma stale vykrikujem ma ma, ma-ma,,,,,,,,,,,, 😀 😉

merikac
13. nov 2010

@tinaki1275 netusim, som si ani nevsimla, idem kuknut

agika1982
13. nov 2010

ahojte...pouzivate uz niektora sportovy kocik? moja mala ma 4 mesiace ale vanicka jej je uz primala...nie je to skoro ist do sportoveho?

erytrea
13. nov 2010

kocky ja som dostala vylet do sonnentherme aj s malym na narodky ako darcek od manzelika a ideme o dva tyzdne taaaaaaaaaaaaaak sa tesim 😵 😵 😵 😵

monline
13. nov 2010

@erytrea wau..tichúčko závidím

mirka285
13. nov 2010

@bambola vraj je to jeden z najznamejsich londynskych klubov kde chodi napr. Amy Winehouse a ine celebritky,som tam bola,nas tam zobral jeden londyncan zadnym vchodom,strasne sme sa tam setreli,len ja sprosta som nevedela ze to je taky klub kam sa normalny smrtelnik pomaly ani nedostane,by som viac ostrila zrak ci tam niekoho neuvidim 😀
@agika1982 podla toho aky mas sportak....
@monline palky jak hovado,by som si tie prachy inde uzila,nie v nejakom detskom hotely 😕

kafoditka
13. nov 2010

@merikac no cakam v utorok kramy tak aj dufam, ze dorazia 😕 😉

tinaki1275
13. nov 2010

@erytrea jaj aj ja zavidim ..🙂uzite si to ..ja dufam ze sa dostanem v januari do niektorych rakuskych kupelov..

mirka285
13. nov 2010

@erytrea tak si to uzite,ja by som sa tam asi zbabatkovala 😀

agika1982
13. nov 2010

@mirka285 x lander... neiem ci vies aky je to....mala tam moze lezat a strecha sa da rozsirit o polovicu

mirka285
13. nov 2010

@agika1982 ja by som ju tam dala,vsak ide do uplneho lahu a nema korytkove sedenie,tak v poho....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre