Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

erytrea
13. nov 2010

juuj veru sa tesime 😵 potom podam infosky ze ako bolo 😉 ideme 3 rodinky co mame rovnako stare deturence 😵 a to som si mala vybrat bud hodinky alebo vylet 😀 😀 😀 😀

merikac
13. nov 2010

@kafoditka tak drzim palceky aby si sa dockala 😉

kafoditka
13. nov 2010

Bru nocku, dovalil mi moj zakonity z prace 🙂

merikac
13. nov 2010

@tinaki1275 asi som sa nepacila adminovi,ci co,nechapem, kam sa podela,,,, 😕

tinaki1275
13. nov 2010

@erytrea dobre si si vybrala..

tinaki1275
13. nov 2010

@merikac tato je pekna..😉

zrzulka
13. nov 2010

@mirka285 no hej myslela som ci nejaku deku kupit alebo co?? praveze som videla tie obleky aj na vacsich chlapcoch ... akoze na takych 2 rocnych uz v pohode ale na uplne malych sa mi to nepaci...no vsak nieco vymyslim pri chalanoch nie je tolko moznosti ako pri dievcatkach.... 😉
@erytrea uzite si to ja by som tiez tak vypadla niekam :O)))snad v lete k moru sa podari...

robika
13. nov 2010

@alllexa urcite ked to ma uz 5 dni chod k lekarke, Filipko mal tiez zo zaciatku iba sopliky bez teploty, hlavne ked sme papali bolo velmi pocut ako mu to tam niekde vzadu bubla, odsavala som, ale nakoniec sme isli k lekarke a dala nam pamycon, to by malo zabrat, je lepsie s tym ist, aby mu to nesadlo na hrdielko... u nas je momentalne v nosteku bacil, takze preto mame sopliky, ale nam uz pamycon nezabral

mirka285
13. nov 2010

@zrzulka ved daj mu nejaky pekny overal a vybavene,Patko bude urcite rozkosny v hocicom 🙂

robika
13. nov 2010

@zrzulka ja som mala Filipka v overale, bolo dost chladno a mozem povedat, ze to bolo velmi prakticke riesenie, kedze cast bol tichucky a kludny a asi zhypnotizovany fararom, lebo z neho nesputil oci, ale ku koncu ho uz prestal bavit a v celom kostole bolo pocut hlavne maleho, tak sme si ho tam museli vkuse prekladat, lebo sa stale vrtel, takze overal bol na nezaplatenie a pod nim mal oblecene take biele nohavice, body a bielu mikinu

monline
13. nov 2010

@mirka285 ten hotel je tak na víkend..dlhšie by to bolo asi náročné...a myslím, že muž by vydržal akurát dve hodiny v bazéne a potom by sa tam už cítil nesvoj

miki060707
13. nov 2010

@mirka285 kráásní ste na foto..... 🙂

monline
13. nov 2010

@merikac peknučké foto

zrzulka
13. nov 2010

no jasne dam mu overal len neviem neviem jeden ma akoze medved a druhy modry so zirafou a este neviem akym zverom. v jeho satniku sa najde este bunda v ktorej vyzera ako skinhead 😀 a tym nasa garderoba konci.... na krst by sa hodilo asi nieco s anjelmi 😀 😀 😀 . musim nieco popozerat ale taaaaaaaak sa mi nechce ze az.... takze ked by ste niektora nieco zahliadli hodte link vdaka

miki060707
13. nov 2010

@zrzulka ja som dala dupky, košielku a čiapku takú rovnaku, taku zamatovu tepl...bol to komplet a nato overal a bolo, žádna deka.... 🙂

miki060707
13. nov 2010

@zrzulka overal bol modrý---jedno dievčatko tam bolo v šatičkách, takých tenkých, šak mne bola zime a nie jej v pančuškách, ani pol roka nemala....

monline
13. nov 2010

@zrzulka ja mám taký mackový chlpatý biely overal, ak nič nezoženieš, požičiam ti ho 🙂

mirka285
13. nov 2010

@monline mna by rusilo ze su tam same deti...a hlavne male,to nie je relax pre mna 😒 z kazdej strany krik a hluk si predstavujem...ja by som brala radsej nejaku chatu v horach okolo kopec snehu,a len nejaka mala particka ludi....

monline
13. nov 2010

@mirka285 pekné fotky z prechádzky..🙂 Linda aká modelka..vlastne všetci ste takí pekní 🙂...aj Tomáš sa zúčastnil? či jeho už vaše programy nelákajú?

monline
13. nov 2010

@mirka285 na pohľad to vyzerá krásne, ale každé z tých detí tam určite aj plače a ak je toho plaču a kriku príliš, tak končí dobrá nálada...naše deti by tomu nerozumeli ešte, to mi príde ideálne pre také 3- ročné

bambola
13. nov 2010

@mirka285 aha, no tak my sme sa v londyne drzali pri zemi so smrtelnikmi 😀

mirka285
13. nov 2010

@monline jaaj Moni Tomas?kde tie veci,ten sa vyspal doruzova do 11 stej,zjedol dva parky na ranajky a uz ho nebolo....na obed sa ani domov neunuval,najedol sa u babky a domov prisiel az vecer o osmej.....

monline
13. nov 2010

@mirka285 a že ma to vôbec neprekvapuje? 🙂) mne nika šla do pezinka včera rovno zo školy, myslíš, že sa ozvala, že- došla som, som ok? ja som jej musela poslať sms večer, odpísala až dnes presne o 13:12, že - všetko ok, práve som sa zobudila..a ak jej vynadám, povie mi- však už mám skoro 17, čo sa toľko o mňa bojíš? akoby bol vek rozhodujúci 😖

mirka285
13. nov 2010

@bambola 🙂 ved ja som mala len obrovske stastie ze som tam bola,ale teraz sa z toho vytesujem viac ako vtedy lebo vtedy som netusila co to je za klub 🙂 ale bola tam sakra draho a nalievali iba o,2 ky 😠

mirka285
13. nov 2010

@monline kaslu na nas tie decka a to sme si ich vypiplali ked boli male,a tot vidis,uz nas nepotrebuju...

monline
13. nov 2010

musím sa vám pochváliť..dnes bol malý úúúúúúúúplne úžasný, dobručký, fakt ideálny..stihla som pri nom upratať celý barák, mali sme o tretej návštevu, boli ho pozrieť a nestačila som sa diviť ako sa vydrží smiať, ako nezaplače, akú má náladu, potom som ho pomerne rýchlo v kočíku uspala, pospal si a zase sa na nich smial..super bol...dúfam, že už bude mať najmä takéto dni
a ozaj- dnes druhýkrát som mu dala kašu, ryžovo banánovú sunarku a dnes kakal sám 2x, aj včera raz..tie zeleniny ho dosť zapekajú a má problém, často mu musím pomôcť..ale kaša ide von super 🙂

monline
13. nov 2010

@mirka285 ale ako sa dokážu líškať ked potrebujú peniaze, či niečo spraviť, či kúpiť? 🙂 vtedy mi vie povedať- maminka moja 🙂

robika
13. nov 2010

@monline tak to je super, ze bol Danielko dnes taky dobrucky, asi mu tak kasicka tak chutila, ze Ti chcel ukazat, co chce papat kazdy den 🙂
no my mame take vselijake dni, ale vzdy si povie, ze moze byt aj horsie, takze som v podstate velmi stastna, ze nie je horsie a dufam, ze sa mu to rychlo vylieci s tymi ATB a potom zase nabehneme na normalny rezim....
dala som nejake nove fotky Filipka do albumu...

mirka285
13. nov 2010

@monline tak to jasne ze ked nieco potrebuju sa liskaju,to ja uz uz podla hlasu poznam ze nieco chce....tak Danko super,vidis a to by som povedala ze skor kasa zapeka...ale asi tieto problemy maju skor chlapci,lebo si pamatam ze pri Tomasovi bola rurka nasa verna kamoska,a Linda take problemy nema,dnes jedna pani taka babicka sa pri nas pristavila a povedala,ze mala je jak babika,si neviete predstavit jak som narastla,hned som mala meter osemdesiat 🙂

robika
13. nov 2010

@mirka285 to TI verim, take pekne slova a od uplne cudzich ludi potesia a veru mala pravdu, pozerala som Tvoje fotky a Linduska je krasnucka mala slecna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre