Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
13. nov 2010

@robika jaaj keby nam tie deti zostali stale male to by bolo...alebo aspon keby ten cas isiel pomalsie,vsak ja uz mozem byt za par rokov babka 😕 😕

robika
13. nov 2010

@mirka285 aj ja som dnes na to myslela, ze to velmi rychlo leti a za chvilocku, to uz nebude take malicke babatko, ktore sa chce tulit k mamicke, bolo by fajn, keby sa to dalo nejako spomalit 🙂 ... no nemusis sa bat na babku mas este straaasne daleko

monline
13. nov 2010

@mirka285 Linda je prekrásne bábätko...fakt ukážkové, to vidia všetci vrátane babiek na ulici 🙂 aj nám chvália daniela, najmä muž je vtedy úplne hotový...ked ideme na nákupy, tak ho vozí vo vozíčku on, kým ja do druhého nakupujem...a tam sa mu prihovárajú a chvália..predavačky, ale aj zákazníčky, aj nejakí chlapi..dosť často..strašne hrdo potom chodí 🙂
podľa mňa asi tá ryža pomáha...či nie? kedysi ryžový odvar sa dával ak zapekalo..možno v tej kaši je to tak nakombinované, že mu to robí dobre..ale zajtra bude mať polievku, s mrkvičkou, karfiolom...skúsim mu najskôr dať len tak roztlačené ako sa zatvári..🙂

@robika pozrela som fotky..krásny je Filipko 🙂

robika
13. nov 2010

@monline dakujem 🙂 , no Danielko ma viac vlaskov (aspon podla fotiek), nam dost vypadali a to co mu tam teraz rastie je este take kratke paperie 🙂

mirka285
13. nov 2010

@monline no jasne si viem predstavit tvojho muza jak sa nosi potom,moj Gabo asi tri krat denne povie,ze mala ma peknu hlavicku po nom a ze bude kanoistka a on ju bude trenovat 🙂
@robika no tak ja dufam ze minimalne desat rokov babka este nebudem,som povedala Tomasovi ze mu nohy alebo nieco ine dolamem 😀

monline
13. nov 2010

@mirka285 v nemocnici v izbe so mnou ležala kočka, ktorá mala 17, rodila deň predomnou...jej mama má toľko rokov ako ja a o 2 mesiace sa jej narodilo dievčatko, doma už má 3 ročného syna, túto 17 ročnú dcéru a 16 ročnú...tak sa kočka smiala, že malý sa pôjde hrať k babke so strýkom a tetkou 🙂
ale veľmi zlatá baba to je...šikovná chytrá..stalo sa..ale mala aj svokru ukážkovú, všetci ich v tom podržali, mladí si prenajali byt..(ten jej má 21 a pracuje)
ked som tak vedľa nej ležala, tak mi tá baba prišla oveľa zrelšia ako nika..nika je ešte pubiška pri nej..a neviem si predstaviť, že by tak skoro mala dieťa

monline
13. nov 2010

@mirka285 auuuuuuuu 😀 😀

mirka285
13. nov 2010

@monline tak to si ja tiez neviem predstavit,ani to zeby Tomas robil nejake smiesne pohyby 😵

monline
13. nov 2010

@robika obdivujem tie vlasaté bábätká..vyzerajú staršie..aj niku som mala s takouto holou hlavou, ked mala rok, ledva som jej vedela pripnúť malú ozdôbku do vláskov

monline
13. nov 2010

@mirka285 si buď istá, že si tie smiešne pohyby predstavuje 🙂)

mirka285
13. nov 2010

@monline a dufam ze este dlho ostane len pri predstave...

monline
13. nov 2010

@mirka285 presne tak...ja viem, že nika na TO má vek..nie, že by som jej nedopriala, ale stále si myslím a dlho budem myslieť, že sa nemá kam náhliť a má na to čas...našťastie to tvrdí aj ona..uvidíme dokedy..zdá sa mi, že nie je typ, čo by sa bezhlavo nekonečne zamiloval (zamilovával)..skôr len také prvé pokusy, spoznávanie..ale žiadna dráma, berie to zľahka

robika
13. nov 2010

@monline ja som dufala ze Filipko bude mat vela vlaskov po otcovi, ale ako sa tak pozeram na tu jeho hlavicku, vyzera to tak, ze ich bude mat po mne... pritom ked sa narodil, tak mal uplne cierne vlasky a dlhe a teraz tam ma take kratucke a bledohnede...

mirka285
13. nov 2010

@monline no len pokial nepride nejaky pako o ktorom si bude mysliet,ze toto je ten pravy 🙂 inak mi co tu este ponocujeme?sup sup podme spat,vsak ja zajtra vazny obed taliansky varim 🙂 prajem dobru nocku

robika
13. nov 2010

@mirka285 dobru nocku a nech sa Ti zajtra obed vydari 🙂

monline
13. nov 2010

@robika ďalší blondiačik 🙂
ten môj bude blond..aj ja som mala bielu hlavu, aj muž...aj nika, tá mala ale kučeravé, to má po svojom otcovi

monline
13. nov 2010

@mirka285 ja som tu, lebo som doma sama s drobčekom..muž má pánsku jazdu, nika je preč..v telke nič..jedla som pred chvíľou slaninu, tak musím ešte kúsok tráviť, nech sa mi ľahšie spí 🙂
dobre sa vyspi, peknú nedeľu

robika
13. nov 2010

@monline mozno ma Nika na to svoj vek, ale urcite ako tak o nej citam, je dost rozumna slecna a vie co chce, alebo co nechce.... je dobre ze ma takeho maleho brata, aspon vie co este nechce a bude sa o to zodpovednejsie spravat... je tazke sa z pozicie maminy neobavat, ale to je uz nas udel.... 🙂

monline
13. nov 2010

@robika ja som v nikinom veku bola ešte rozumnejšia, vážnejšia, dospelejšia..už za mnou chodil jej otec a od začiatku som ten vzťah brala vážne..no blbá som bola, mala som si ešte desať rokov užívať.😀 ..ešteže mám aspoň takú vydarenú dcéru 🙂

robika
13. nov 2010

@monline tak to bola uplne ina doba, teraz su sice ti mladi rozumni tiez, ale vtedy to bolo vsetko uplne ine... ale je pravda,ze si treba aj uzit, aby potom bola dost vyburena 🙂

monline
13. nov 2010

@robika ako divne znie výraz vybúrená ak ide o tvoje dieťa 😀 😀

robika
13. nov 2010

@monline no tak vidis, Nika je uzasna dcera, takze je vsetko tak, ako ma byt 🙂 toto som myslela na to, ze v jej veku si sa uz poznala s jej otcom ... a k tomu vyburena, mas teraz asi to najtazsie obdobie vzhladom na jej vek, ale nemusis sa obavat, urcite je dost rozumna slecna

robika
13. nov 2010

@monline asi uz aj ja pomaly pojdem, zajtra chceme ist s malym na navstevu, tak som zvedava ako to dopadne, ale vzdy ked sme u cudzich to nie je velmi dobre, pretoze nemoze ist spat ako je zvyknuty a nema tam svoju postielku... tak dufam, ze to nebude az take zle... Dobru noc prajem

monline
13. nov 2010

@robika áno je..ono je to aj tak úžasné mať doma bábätko aj takmer dospelé dieťa..niečo celkom iné ako ked je trebárs trojročný rozdiel..fakt..neopísateľné
jediná nevýhoda je, že ma viac stresuje, či sa dožijeme veku, kým malý dospeje..ale kedže sa umrieť nechystáme, tak určite mu budeme na svadbe tancovať 🙂

monline
13. nov 2010

@robika dobrú noc...a nech máte pekný deň zajtra

robika
13. nov 2010

@monline jasne ze mu budes na svadbe tancovat, jooj pises ako keby si mala teraz 60-tku na krku 🙂

katarina7777
14. nov 2010

ahojte kocky, idem vas aspon pozdravit kedze vobec nestiham cez den konikovat. ☹ obdivujem vas ze si najdete cas
@monline krasnu tabulku si pripravila, len sme nejak omylom skoncili medzi dievcatami 😀 prikladam dokaz ze to tak neni 😉
a takto sa leo hrava v lehatku, cervena zabka je hlavny nepriatel 🙂

lutsine
14. nov 2010

Baby vylial sa mi Vigantol a moja dokina tvrdi,ze na novy mam narok len kazde 3 mesiace. Je ho dostat aj bez predpisu? alebo moze ho predpisat aj iny lekar?

katty17
14. nov 2010

@lutsine - vigantol je len na predpis. ale niektore lekarne su ustretove a vedia predat aj bez predpisu. moj Risi tak kupil v BA dva vigantoly 🙂 tak skus u vas ci ti predaju. ak nie, daj vediet a ja ti kupim a poslem 🙂 ozaj, ty si z vranova nad toplou.nepoznas nahodou zuzku brilovu alebo luciu strednu? 🙂

noemarta
14. nov 2010

ahojte , dobre ranko,
mame krasny slnecny den, moc sa z toho tesim, normalne aj ked som nevyspata, cloveku to doda energiu. Dnes som pozvala moju babku na obed, poobede pojdeme vsetci von, juuuj sa tesim. Idem piect kuriatkoooo.
Ozaj, medzi recou, @alllexa uz mi dosli kramy, takzeeee som ta nepredbehla 🙂 🙂 🙂 🙂
pekny den vam prajem. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre