• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte ja uz som fakt zufala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: doteraz so revala :frowning2:
dva dni nebolo mojej malej Bekulke nic ,uz aj papala normalne a pred chvilou zase vracala ja sa uz idem zblaznit....a to uz bola prichystana do skolky a cely den sa nevedela dockat rana :confounded: :confounded: :confounded:
takze zajtra ideme pre vysledky krvi a berieme ju zo sebou nech ju dr pozrie z coho to asi moze byt ,lebo kebyze je to crevna chripka tak vracia stale ale nie kazdy druhy az treti vecer.....
14. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica fuhaaa, tak to ma mrzi, chuda Rebeka :pensive: :pensive: :pensive:
14. nov 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak to ano... ja som nahnevana ze tu teda ihrisko poriadne nie je... je to fakt skoda... ale idu volby a teraz su velke sluby ako budu budovat ihriska... :grinning: :grinning: tak mozno ich aj pred dalsimi volbami urobia :grinning:
14. nov 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica Eri chuda moje,to co uz moze byt?to fakt neni normalne :frowning2:
14. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica chudatko...dufam ze zajtra vam povedia z coho to ma..
14. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky myslite si ze ju posle do nemocky???lebo ja s nou nemozem ,manzel ide na sluzobku a svokru mala moc nemusi....a samu ju tam urcite nepustim vsak by sa tam zblaznila sama v cudzom prostredi :unamused:
ale ja uz fakt neviem z coho to moze mat....uz rozmyslam ci nema na nieco alergiu,alebo ze uz ma take slabe brusko ze sa v nom nic neudrzi :confounded: chuda male pekne zaspinkala ,zrazu po chvili sa zobudi grgne sa jej a hned ju napne a uz to z nej ide :cry:
14. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky balim to, idem spat, lebo uz ledva drzim oci otvorene.
pa dobruuuuuu
14. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ci nedostat nejake tabletky na zvysenie chuti do jedla? co to podla vas moze byt ze cely den je v pohode hra sa a vecer ju to chyti a popritom toho vela vecer vela nenajedla :frowning2:
14. nov 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta dobru noc...
14. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta bruuu noc :wink:

@ericica ked pises o tej alergii, nepapala nieco co aj pred tym ako grckala.... ? lebo naozaj ak by to bola crevna tak to ma v kuse par dni...
14. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica eri ja neviem,ale mali by jej spravit nejake vysetrenia,vsak to neni sranda.
14. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vsak to ale ked ta moja dr je teraz mimo a chodime k zastupujucej.....a ked ju poslu do nemocky ja sa zblaznim ,boze ved to nemam ako vyriesit,jedine tak ze jej spravi vysetrenie ta zastupujuca a potom jej na to nieco da.....
baby ja sa uz fakt zblaznim,ved aj vcera som sa tesila ze som do nej nieco dostala a nevracala a dnes tiez pekne spapala polievocku a na vecer sme boli v meste sa pekne zahrala aj si tam dala dzusik a na vecer zas vsetko von :frowning2:
@lela1809 nenapada ma :confounded:
14. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica sa mi to vobec nepozdava,nech jej spravi vysetrenie aj ta zastupujuca dr....no budem na vas mysliet zajtra...
14. nov 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dakujem si zlata, ja sa uz normalne bojim zajtrajska,zaludok mam stiahnuty a neviem spat.....len nech nas neposle do nemocky
14. nov 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica neboj,dobre to dopadne dufam...mozno je to len virus nejaky sprosty a Reby to horsie znasa :frowning2: a chod uz spat nech naberies silu na zajtra.dobru noc,ja tiez idem :pensive:
14. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dobru vsetkym....dufam ze bude vsetko ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica jezisi to je mi luto ,dufam ze to nebude nic vazne.. :frowning2:
14. nov 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica drzim zajtra palce...nech vysetreniami zisti pricinu a nech je co nasjkor babulka v poriadku...
dobruu noc
14. nov 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 bru noc vsetkym :wink:
14. nov 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz vsetci spia? no asi ano :grinning:
15. nov 2010 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBREEEEE RAAANKO :slight_smile:
15. nov 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 niekto tu ma dobru naladu uz hned zranky :grinning: dobre ranko
15. nov 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola dobru ako dobru :wink: trosku nevyspato, ale dnes mam doma este mm, takze budem len oddychovat. :slight_smile:
15. nov 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 no ja som az do zajtra poobedia sama s malou :unamused: ale potom tu bude zase veselsie lebo pride brat z Prahy a mama z BB :grinning:
15. nov 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola super, takze bude veselo. Ja som bola v stredu na zakroku -ambulantna operacia palca na nohe - zarastal mi nechtik :cry: takze sa musim teraz setrit a ani chodit velmi nemozem. Je to dost onicom, hlavne ked som sama doma :confounded:
15. nov 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 au :confounded: asi nic prijemne co? ja som sa minule potkla ale nejako som to ustala a som si predstavila, ze keby som si nieco zlamala tak neviem ako by sme fungovali :confused: ale to nejako dokrivkas a ked mas dnes mm doma tak to treba plne vyuzit :grinning:
15. nov 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veru au :unamused: a vobec neviem, ze z coho sa mi to stalo. Citala som nieco na nete, ze sa to stava aj zenam po porode - tak ja som asi jedna z nich. Len sa hrozne bojim, aby sa mi to znovu nestalo. :cry:
15. nov 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 ja som pocula ako sa to robi a to mi uplne staci :confounded: nechty striham a kontrolujem pravidelne ale niekto sa tomu vraj jednoducho nevyhne :rolling_eyes:
15. nov 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola vidim, ze aj Matka ma 4 mesiace a 1 tyzden ako moj Filipko. Len ju kojis, alebo jej davas UM. A zacala si uz prikrmovat?
15. nov 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola A vybrala si jej krasne meno. Aj ja sa tak volam :sweat_smile:
15. nov 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok