Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
15. nov 2010

@denisse wou,,dakujem za presnu formulaciu,,,,sa nasej spytam na to,,myslim, ze je to vhodnejsie ako stale davat detom pri kazdom podozreni ATB.dik za link,,,,, 😉

bambola
15. nov 2010

@merikac tak ako pise denisse je to CRP test a niektore lekarky to maju v ambulancii, nasa to robi za poplatok tusim 6,50€ alebo tak nejak , je to akoze vysetrenie navyse 😉

strasska
15. nov 2010

@merikac aj nasa to ma, zatial sme neplatili ani za 1 crp vysetrenie, ATB mal Misko iba raz. Podla mna super vec to crp a keby si za to aj pytala peniaze, tak sa to urcite oplati 😉
@denisse inak ani nas Misko nechcel byt v Kiddy kvoli pultiku, tak mame evolvu. A Julke chceme kupit Romerku od 9-18.
Inak gratulujem k dobrym vysledkom z rehabky a aky cvik ste dostali?

maxara
15. nov 2010

@merikac 😀 je to taky ulozny pelikan na hracky do vane.. pekne sa zavesi na vanu a hracky su upratane 😉
stranka je www.kocarkydavidek.cz

@denisse ano s pultikom.. ja neviem, ale Ninka zatial nevymysla v nicom, ani v kociku ani na posteli ani v postielke.. ani vo vajci, cize ja predpokladam, ze ona nebude vymyslat v ziadnej autosedacke. ten pultik sa da dat aj dole a da sa aj pekne napolohovat, ale tiez si myslim, ze pokial mi nepretrca z vajca, dovtedy bude v nom. Predsalen nesedi sama, takze ju nechcem nechat v tej sedacke tak.. hoci sa da krasne sklopit, ale nie az tak ako na vajco, takze zatial vajce.. trci jej len brmbolec na capici 😉

maxara
15. nov 2010

@merikac ozaj, moja dr ma tiez crp ale plati sa za to tusim 5e

carrie84
15. nov 2010

Baby - konecnaaaaaaaaaaaa! Ze kamarati do vane pre deti od 1 roka!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
http://kubotoys.sk/56-do-kupelne

bambola
15. nov 2010

@carrie84 ja umrem...........uz som umrela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to co jeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no na to ma moja dcera snad este cas , mozno tak pre @monline -ninu niku 😀

carrie84
15. nov 2010

@bambola - a ta cena! Ze 12Euro / no nekup to! 😀 😀 😀 😀 Btw: Ja zijem v presvedceni, ze moje dieta/deti sexovat v zivote nebudu - resp. max. ako moji rodicia - ti mali sex 2x (ked vznikla moja segra a ja!) 😀 😀 😀 😀

bambola
15. nov 2010

@carrie84 cena vynikajuca 😀 , inac v peknej predstave zijes 😀 este mozes tak 16 rokov 😀

carrie84
15. nov 2010

@bambola - Psst! Neber mi iluzie, dost je uz ku mne zivot kruty .... Pyco - teply, Kolenik - teply a este aj toto o sexe?! Neeeeeeeeeeeeee!!!! 😀 😀

maxara
15. nov 2010

@carrie84 😀 😀 😀 odpadavam.. inak to o sexualnom zivote rodicov som aj ja vyhlasovala.. aj si to dodnes myslim, ale teda nasi si viac uzili, my sme tri 😀

bambola
15. nov 2010

@carrie84 Pyco to este nepotvrdil, nadej stale zije 😀
@maxara ja som si to o nasich tiez myslela az kym ............no sak sme mali maly byt 😀

lulu1983
15. nov 2010

ahoj, sme boli na prechadzke, ked stretnete mamicku co ledva nohy vlaci, v nosici ma takmer 9 kg dieta a tlaci este aj kociar pred sebou, to som ja, kludne ma pozdravte, mna to potesi 😉

@bambola: chudak @monline, mozno aj ona zije v presvedceni, ze nika ma este veeela casu 🙂

maxara
15. nov 2010

@bambola 😲 😲 😲 to fakt? to sa mi nastastie nestalo.. iba opacne 😉 😀

maxara
15. nov 2010

@lulu1983 😀 ved ten kociar ti je aspon ako podpora

merikac
15. nov 2010

@carrie84 ako ja som v soku,,to si niekto hadam len prdel urobil,,toto nemoze byt ze OZAJ 😀

merikac
15. nov 2010

@lulu1983 vy chodite na rovnake prechadzky ako my 😀 ........a ako sa mudro tvari ked je na tych rukach 😀

lulu1983
15. nov 2010

@merikac keby len mudro... ako vitazoslavne 🙂

mirka285
15. nov 2010

caute...baby tak tu hracku do vane si objednam pre seba 😀 😀 ci inak porabate?my sme boli hodinku a pol vonku potom sa uz herecka zacala driapat z kocika,tak sme museli domov ☹ doobeda som si vyupratovala,prezliekla periny,a teraz perim malej postielku a hniezdo...

mirka285
15. nov 2010

toto som objednala za svokru pod stromcek pre malu 🙂 www.mimibazar.sk/foto.php?id=8934819

merikac
15. nov 2010

@lulu1983 presne si t definovala 😉 ,,len ja idem ako skapaty pes,,,a teda viem si predstavit teba,,ako nesies na rukach viac ako 8kg 😖

bambola
15. nov 2010

@maxara no maxi neviem co je horsie 😀

merikac
15. nov 2010

@mirka285 sikovne,,,ja som uz malej choditko dala,,,ved co budem cakat do vianoc,,, 😀

bambola
15. nov 2010

@lulu1983 lulu a na co beres ten kocik? 😀

bambola
15. nov 2010

@mirka285 joj mirka ty si aka sikovna, ja uz musim objednat tu stolicku na papanie a este bude pod stromcekom serblik 😀 inac este neviem 😒

lulu1983
15. nov 2010

@bambola lebo ked mam stastie, tak z polovicu z prechadzky v tom kociku vydrzi a to je neskutocna pomoc pre chrbat 🙂 tvoja mala lahucka princeznicka sa este dobre nosi 😀 😀 😀

mirka285
15. nov 2010

@bambola radsej som objednala ja co sa malej zide ako keby mala svokra kupit nejaku blbost...

bambola
15. nov 2010

my sme sa teraz vratili z prechadzky a potravin a mala som cest vidiet asi nasikovnejsiu mamicku v dubravke lebo v jednej ruke niesla hrackarsky kocik, druhou drzala asi dvojrocnu slecnu popritom este telefonovala a fajcila 😠

lulu1983
15. nov 2010

@merikac aka pekna fotka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre