• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@denisse wou,,dakujem za presnu formulaciu,,,,sa nasej spytam na to,,myslim, ze je to vhodnejsie ako stale davat detom pri kazdom podozreni ATB.dik za link,,,,, :wink:
15. nov 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tak ako pise denisse je to CRP test a niektore lekarky to maju v ambulancii, nasa to robi za poplatok tusim 6,50€ alebo tak nejak , je to akoze vysetrenie navyse :wink:
15. nov 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aj nasa to ma, zatial sme neplatili ani za 1 crp vysetrenie, ATB mal Misko iba raz. Podla mna super vec to crp a keby si za to aj pytala peniaze, tak sa to urcite oplati :wink:
@denisse inak ani nas Misko nechcel byt v Kiddy kvoli pultiku, tak mame evolvu. A Julke chceme kupit Romerku od 9-18.
Inak gratulujem k dobrym vysledkom z rehabky a aky cvik ste dostali?
15. nov 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: je to taky ulozny pelikan na hracky do vane.. pekne sa zavesi na vanu a hracky su upratane :wink:
stranka je www.kocarkydavidek.cz

@denisse ano s pultikom.. ja neviem, ale Ninka zatial nevymysla v nicom, ani v kociku ani na posteli ani v postielke.. ani vo vajci, cize ja predpokladam, ze ona nebude vymyslat v ziadnej autosedacke. ten pultik sa da dat aj dole a da sa aj pekne napolohovat, ale tiez si myslim, ze pokial mi nepretrca z vajca, dovtedy bude v nom. Predsalen nesedi sama, takze ju nechcem nechat v tej sedacke tak.. hoci sa da krasne sklopit, ale nie az tak ako na vajco, takze zatial vajce.. trci jej len brmbolec na capici :wink:
15. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ozaj, moja dr ma tiez crp ale plati sa za to tusim 5e
15. nov 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby - konecnaaaaaaaaaaaa! Ze kamarati do vane pre deti od 1 roka!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://kubotoys.sk/56-do-kupelne

15. nov 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 ja umrem...........uz som umrela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to co jeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no na to ma moja dcera snad este cas , mozno tak pre @monline -ninu niku :grinning:
15. nov 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - a ta cena! Ze 12Euro / no nekup to! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Btw: Ja zijem v presvedceni, ze moje dieta/deti sexovat v zivote nebudu - resp. max. ako moji rodicia - ti mali sex 2x (ked vznikla moja segra a ja!) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 cena vynikajuca :grinning: , inac v peknej predstave zijes :grinning: este mozes tak 16 rokov :grinning:
15. nov 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - Psst! Neber mi iluzie, dost je uz ku mne zivot kruty .... Pyco - teply, Kolenik - teply a este aj toto o sexe?! Neeeeeeeeeeeeee!!!! :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 :grinning: :grinning: :grinning: odpadavam.. inak to o sexualnom zivote rodicov som aj ja vyhlasovala.. aj si to dodnes myslim, ale teda nasi si viac uzili, my sme tri :grinning:
15. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 Pyco to este nepotvrdil, nadej stale zije :grinning:
@maxara ja som si to o nasich tiez myslela az kym ............no sak sme mali maly byt :grinning:
15. nov 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, sme boli na prechadzke, ked stretnete mamicku co ledva nohy vlaci, v nosici ma takmer 9 kg dieta a tlaci este aj kociar pred sebou, to som ja, kludne ma pozdravte, mna to potesi :wink:

@bambola: chudak @monline, mozno aj ona zije v presvedceni, ze nika ma este veeela casu :slight_smile:
15. nov 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :astonished: :astonished: :astonished: to fakt? to sa mi nastastie nestalo.. iba opacne :wink: :grinning:
15. nov 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 :grinning: ved ten kociar ti je aspon ako podpora
15. nov 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 ako ja som v soku,,to si niekto hadam len prdel urobil,,toto nemoze byt ze OZAJ :grinning:
15. nov 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 vy chodite na rovnake prechadzky ako my :grinning: ........a ako sa mudro tvari ked je na tych rukach :grinning:
15. nov 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac keby len mudro... ako vitazoslavne :slight_smile:
15. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...baby tak tu hracku do vane si objednam pre seba :grinning: :grinning: ci inak porabate?my sme boli hodinku a pol vonku potom sa uz herecka zacala driapat z kocika,tak sme museli domov :frowning2: doobeda som si vyupratovala,prezliekla periny,a teraz perim malej postielku a hniezdo...
15. nov 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som objednala za svokru pod stromcek pre malu :slight_smile: www.mimibazar.sk/foto.php?id=8934819
15. nov 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 presne si t definovala :wink: ,,len ja idem ako skapaty pes,,,a teda viem si predstavit teba,,ako nesies na rukach viac ako 8kg :confounded:
15. nov 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no maxi neviem co je horsie :grinning:
15. nov 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 sikovne,,,ja som uz malej choditko dala,,,ved co budem cakat do vianoc,,, :grinning:
15. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 lulu a na co beres ten kocik? :grinning:
15. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 joj mirka ty si aka sikovna, ja uz musim objednat tu stolicku na papanie a este bude pod stromcekom serblik :grinning: inac este neviem :unamused:
15. nov 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola lebo ked mam stastie, tak z polovicu z prechadzky v tom kociku vydrzi a to je neskutocna pomoc pre chrbat :slight_smile: tvoja mala lahucka princeznicka sa este dobre nosi :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola radsej som objednala ja co sa malej zide ako keby mala svokra kupit nejaku blbost...
15. nov 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa teraz vratili z prechadzky a potravin a mala som cest vidiet asi nasikovnejsiu mamicku v dubravke lebo v jednej ruke niesla hrackarsky kocik, druhou drzala asi dvojrocnu slecnu popritom este telefonovala a fajcila :angry:
15. nov 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aka pekna fotka :slight_smile:
15. nov 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok