• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac - ja som dnes akurat bola na upsvar a pochopila som to tak, ze materska je len tych 28 tyzdnov a kedze rodicovske sa vyplaca za cely mesiac, tak az od 1. decembra dostanem prispevok a za tych 10 dni asi nic, kedze materska mi konci 21. novembra.
19. nov 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka a kika Ti odmieta flasu, alebo z nej nevie pit, lebo moj Filipko normalne zabudol co sa robi s flasou a nevie tahat, iba to tak okusuje (zatial bez zubkov)...
19. nov 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola neskladala,dostane ju od nasich na Vianoce,a aj tak sa da pouzivat az ked dieta samostatne sedi,takze mame este cas...a ta Stokke je najdrahsia stolicka na trhu a mne sa nazivo ta Hauck paci viac a myslim,ze splni tu istu funkciu.a kedze je to robene pre deti vobec sa nebojim,ze by sa prevracala,snad vyrobca neni blby :confused:
19. nov 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa tyka vyrevania maleho, tak aj mne to mama radila, ze proste niekedy babo place len tak. I ked samozrejme, ked mozem, tak ho vzdy vezmem na ruky, ale mne place tak casto, ze jednoducho ja uz niekedy nevladzem, tak skusam cajiky, rurky a pod. a niekedy, ked sa chcem najest a v kuse reve, tak uz nemam inu moznost, len ho nechat vyplakat, aspon na par minut..
19. nov 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 @lenuss84 @bambola - no presne, dieta by sa nemalo davat do sedu, ak samo nesedi, ani nie je dobre podkladat ho vankusmi, lebo ta chrbtica sa musi najprv dobre dovyvijat v lahu.
19. nov 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa to nebude nejaka blbost?mne konci materska 3.decembra a to akoze cely mesiac nedostanem peniaze?to sa mi nezda......
19. nov 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - no fakt si nie som ista, lebo zase priamo na toto som sa nepytala... Lebo mne vlastne spominala nieco o peniazoch este za november a to som si myslela, ze sa pomylila. Lebo stale ma upozornovala na to, ze u nich sa berie len cely mesiac.
19. nov 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa memozu ma nechat cely mesiac bez penazi,to je protizakonne,bud mi musia za december vyplatit materku alebo rodicak a kedze matersku mi vypocitali do 3.decembra tak mi za december uz asi vyplatia roicak....aspon ja si tak myslim...neviete niekto ako to je??????
19. nov 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ja viem ze hauck maju v akcii preto som sa spytala mirky ci je taka stabilna ako ta stokke (mam s nou skusenost). ta stokke je fakt draha, typovo rovnaka ako ta hauck, cenu som si vsimla az neskor :angry: ale tak predpokladam, ze ked rastie s dietatom tak ked mi po nej trojrocna bude lozit hore dole tak to stolicka ustoji :confused:
19. nov 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a ked nie pojdeme im ich spolu oplieskat o hlavu :grinning:
19. nov 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 este novy zakon neni schvaleny, tak rozhodnutie je podla stareho,,dokonca mam napisane, ze tych 256 eru, mi priznavaju do dna dovrsenia 2 rokov dietata-a nie do 20 mesiacov ako bolo navrhnute
19. nov 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa to som si myslela aj ja,,ale mne konci materska 19.11- cize dnes,,,,a 256 mi priznali od 1.11.2010
19. nov 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 Katik, diky,,uz som si ich objednala,,,,,,,,,,,, :dizzy_face:
19. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac cize ked ja som na materskej do 3.12,tak od 1.12 by som uz mala dostat rodicak ak som to dobre pochopila??
19. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa @lenuss84 joj ved ja ju nedavam sediet, len ked sa mi pritiahne tak ju chvilku necham kym ma rovny a pevny chrbatik, ale to je par sekund a asi dvakrat denne, nemyslim, ze jej to robi zle a je cela stastna :dizzy_face:
19. nov 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja chcem tiez tu stolicku na vianoce za to hladam :slight_smile:
19. nov 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 my sme tiez chceli kupit tu istu stolicku ako mas ty,,,a asi 2 tyzdne do zadu, bol mm, na povale, som ho poslala, nech pohlada po Denisovi hracky v skatuliach,,a zniesol z tade drevennu stolicku po Denisovi,,,- :grinning: - som bola v tom , ze sme ju niekomu pozicali a nevedeli komu a ze nam ju nevratili,,a ze istotne ju uz zahodili,,,ku podivu vyzera dobre,,,ale dala som ju bratovi, nech ju zreparuje,,dokupim uz len sedak,,alebo usijem
19. nov 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tak dufam, ze pomozu :slight_smile: lebo mne napr. homeo kvapky nezabrali a toto super :wink:
19. nov 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac nahodou ta stara stolicka drevena bola super,aj Tomas ju mal,ale on ju mal este po mne a mojej sestre,takze ju znicil :slight_smile:
@bambola aj ja ju tak akoze posadim obcas nech ma radost,ved to len na par sekund.....no a dufm ze ta stolicka bude dobra....
19. nov 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no jasne ved ja som to nemyslela zle.to s malou robim aj ja takto...nmyslm ze im to nejak ublizuje tych par sekund denne.tak pa
19. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac - aha, tak potom asi tak, lebo aj mne spominali november a myslela som, ze to sa pomylili...
@mirka285 - ano, my budeme mat rodicovsky od novembra, lebo v novembri sa nam konci materska, a Ty od decembra...
19. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa tak ma tu nestras :grinning:
19. nov 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosla kamoska,tak cafte zatial :slight_smile:
19. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja som dokonca videla, ze sa ta stara stolicka este aj predava :slight_smile: a keby som nenarazila na tuto co mam vyhliadnutu uz dllllho tak ju kupim, ale je pravda,, ze tym ze ta stolikova doska je naspodu tak zabera dost miesta :unamused: co u nas je kazdy kusok miesta drahy :angry:
19. nov 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile: my sme sa boli tulat v Auparku a kupili sme jeziskov nasim mamam - parfemy a mojmu ocinovi koselu do obleku. Potom sme si dali obed a este sme zasli do mekača na ladovu kavu, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Filip bol svetovy, dnes sa od rana smeje a vyprava sam so sebou..

@mirka285
@alllexa ked prechadzate na rodicak napr. 5.12. tak tych 5 dni vam este vyplati socialka - normalne vymeriavaci zaklad na den krat 5 v tomto pripade. Potom zvysne dni do konca mesiaca vyplati UPSVaR.. Tak mi to povedala krstna..
19. nov 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - my sme tiez chceli tu stoke stolicku . risi ju stale chce ale ja som uz upustila. ta cena ktoru si nasla je len cena za stolicku. plus prislusenstvo ktore je tiez dost drahe. nam to zratali a cena vysla na 250 eur. skoro som odpadla. ta hauck je velmi podobna. cize ja som tiez za tuto verziu :slight_smile: chceme bielu stolicku aby sme ladili . a kedze v ponuke su len dve a to stoke a hauck tak nieje o com :slight_smile: inac v rakusku maju teraz na stoke akciu :wink: ale len na tu v prirodnej farbe :frowning2:
19. nov 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - domi ake parfemy ste kupili? kde ste kupovali? skoda ze si nedala vediet ze chcete kupovat, mam kamarata ktory predava za skvele ceny :wink: ja chcem tiez risimu jeden vziat pod stromcek. a plus mu chcem kupit pekac :grinning:
19. nov 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 no ja tolko ppenazi tiez nedam za jednu stolicku, ved to potom ani nepredam. ja chcem prave tu v tej prirodnej farbe :wink:
19. nov 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ahoj, mojej mame sme kupili calvina kleina euphoriu a svokre beauty tiez od kleina.. na jeden z nich som mala zlavu 15eur, takze nas dobre vysla.. ale dakujem, zlata si :wink: boli sme vo fanne v auparku.
19. nov 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok