• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 no vsak preto pisem, ze nieco nove by uz mohli....nie na oboch telkach tie iste relacie, alebo nech sa na to vyserinkaju a kupia poradne filmy nech mame co pozerat sobotu vecer :angry:
dobru noc :slight_smile:
19. nov 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby
dnes sme mali strašne dlhé zaspávanie, lebo malý dlhšie spal podvečer...okúpala som ho o siedmej, nakojila a čakala, čo bude..potom pýtal aj druhý prsník, vytiahol ho...a do pol jedenástej, kedy zaspal, som 6x prestriedala prsníky, 3 a 4.krát už len dudlal, našťastie o desiatej tam už zas nejaké mlieko bolo, ktoré ho uspalo..pritom cez deň mu stačí vytiahnuť jeden prsník, aj to sa mi zdá, že nie úplne..no ..uvidím ako to bude ďalej...
@mirka285 ja som na bruchu čiaru ani nemala, na nohách mám tri chlpy, ktoré splývajú s farbou kože, zarastám pomaly..aspoň niečo :slight_smile:) (ale mám vitiligo, kopec bielych fľakov po tele, takže asi by som na bruchu brala radšej čiaru)
@tinaki1275 nezávidím to sťahovanie..ale zas- čoskoro bude po ňom a budete si lepšie bývať...a je dobré, že aspoň nejakú pomoc máš..a čo psík?
@bambola dnes som výnimočne pozerala farmára, lebo malý nespal..tie ženy musia strašné prachy za to dostať, inak si neviem vysvetliť, že sú také aké sú

a ešte pridám foto Danielovho účesu..konečne má vlasy!!!! :grinning: :grinning:
19. nov 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú najdôležitejšiu fotku som nedala :grinning:
19. nov 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no krasny pankacik :dizzy_face:
ony za to dostanu prachy tie zenske? :confused:
20. nov 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola díky :slight_smile:
povedz- zhovaďovala by si sa v telke zadarmo? veď aj obyčajní komparzisti dostávajú peniaze a celkom slušné..podľa mňa tieto ešte aj scenár dostali, aby hrali to, čo režisér chce..
20. nov 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s mojim netom je to dnes biedne, hodinu cakam kym natiahne stranku. luvim sa a asi aj tak som tu posledna :sweat_smile: dobru noc :slight_smile:
20. nov 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola dobrú noc..ja si idem ešte trocha čítať
20. nov 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no podla mna bohuzial existuju aj taketo jednoduchsie az hlupe stvory a nemaju ani trosku sebakritiky a sebaucty :unamused:
20. nov 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Ako sme sa vyspali? Ja som vstavala v noci o tretej k malemu a skoro som odpadla, aku si zvolil polohu :grinning: Pridavam nazorne foto, ako som ho ulozila spat a ako som ho nasla v noci:
20. nov 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
@kafoditka Linda takto traduje po celej postielke,ale cez den,nie ked spi...inak ako te sa vyspali?my super,tusim aj slniecko vonku svieti...
20. nov 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jaaaj my ideme dnes do stareho mesta na cigansku a varene vinko, tesim :dizzy_face: :dizzy_face: dufam, ze to slniecko vydrzi.. a spali sme celkom fajn :wink:
20. nov 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka idete na vianocne trhy?myslim,ze dnes sa ma aj stromcek rozsvietit :wink:
20. nov 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ano ideme pozriet..a stromcek sa rozsvietil uz vcera, davali to na jojke :wink: jaaaaj si vypytam dvojitu porciu cibule do tej ciganskej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja ze dvojite vino :grinning:
20. nov 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj to bude :grinning: teraz som citala v plus1den, ze do poroty v superstar si zasadne k haberovi rytmus :dizzy_face: to ma tesi, lebo patrik je prudko sexi chlap, aspon bude na co pozerat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule. tak na by som sla na taky chutny punc a lokse na sladko. mnami :wink: . ozaj, nedame cez tyzden stretko na vianocnych trhoch?
20. nov 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule. tak na by som sla na taky chutny punc a lokse na sladko. mnami :wink: . ozaj, nedame cez tyzden stretko na vianocnych trhoch? ste mi chute narobili :wink:
20. nov 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ja som za :slight_smile: aj tak mam okrem stvrtka chlapa cely tyzden v praci..
20. nov 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - mne on nieje vobec sexi :slight_smile: ale pobehuje po BA jeden chlapec ktory mu je neskutocne podobny :wink:
20. nov 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka vcera vecer som to tu pisala,ty nas vobec necitas :sunglasses:
@katty17 jasne mozme..
20. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby Gabo ma tu lame aby sme isli vecer von,ale ja nemam odvahu nechat malu u nich...on mi tvrdi ze vsak mala bude spat,ale mala spi doma a ked nebude doma bude urcite nesvoja :frowning2: ja neviem,ale mne sa zd este mala aby som ju nechala niekomu varovat...mozno tak za dve mesiace...
20. nov 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nechcem ti do toho frflat, ale ja by som sa bala.. sak vies, ze ja som posrata.. ale Linda asi nieje zvyknuta na tvoju svokru, ci? A este v cudzom prostredi.. ja by som bola cely cas ako na ihlach, ci je vsetko v pohode a asi by som zo zabavy nemala nic :unamused:
20. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Linda neni zvyknuta na nikoho,iba na mna,ona je moj cecek :grinning: som mu povedala ze ja nejdem...
20. nov 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vies, ine by bolo, keby napr. tvoja mamina prisla prespat k vam a tak by malu varovala.. Linda by bola v domacom prostredi, pekne by spinkala a ty do rana ruka hore :wink:
20. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ale on chcel ist len na dve tri hodinky :slight_smile: ale mna sa nechce spat v Sali,ja viem,ze mala by asi vecer v pohode spala,ale ked ja spim najradsej doma,a chcem zajtra aj nedelny obed varit...keby sme tam spali,tak ostaneme na obed,a ja neviem,ale ja mam najradsej nedelu doma... :confused: :confused: pomooc zo mna sa asi stava domaca putka :pensive:
20. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 sak si nacvicujes tu zenu v domacnosti, ktorou si chcela ostat po materskej, nie?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a mas pravdu, doma je doma :slight_smile:
20. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka asi ano,ale vsak uz som sa dost flakala cely zivot po nociach po baroch..aj sukromne aj pracovne,zajtra si pekne navarim slepaciu polievocku,naplnim kuriatko a budeme pekne doma vegetit....povedala som mu sice,ze ked chce,ze vsak on nech ide,ale vraj bezomna v ziadnom pripade,hm neviem co sa mu stalo,asi aj on je moj cecek :grinning: tak lucim sa,idem sa dat do poriadku,vecer poinformuj,ako bolo na trhoch,a daj si vincisko aj za mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Ja som taka spokojna, dobre som si to zadelila. Mama mi zaplati sanky k vianociam, co som objednala Filipovi a svokra zasa stolicku na krmenie :sweat_smile: tak nam pekne financne pomozu a kupia nieco fakt uzitocne :slight_smile: len este nech napadne sneh, aby sme ich aj vyuzili.. My kupime malemu tu autosedacku a este nejake drobnosti k tomu a je to vybavene.. A dufam, ze Katarina pride dodatocne na Martinovom koni.
20. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo kde ste vsetky?? :confused:
20. nov 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok