Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
21. nov 2010

@petzi a ktoré sa ti zdá málo? podľa mňa to bude malému akurát... ja už našu vozím v športiaku smerom ku mne. kedy asi bude mať tvoj 9kg?

macik27
21. nov 2010

@oacka ja som tú našu hladala dlho to je minuloročný model tento rok nie je tá ružová farba len také tmavé a tú ružovú som našla za 302 eur čo je ale že riadne dosť... túto som našla v nemecku za 171 eur ( no ved oni tam chudáci zarábajú tak málo ) a kamoška mi ju objednala a dnes doviezla

tinaki1275
21. nov 2010

Tak vas baby zase raz nestiham citat,my furt stahujeme ☹ ,je to nekonecne..ja nechapem co vsetko sa za 9 rokov u nas nazbieralo .. 😒 ratam ze do konca tyzdna hadam budeme uz ako tak ..este sme v starom byte ale uz sedim na zemi na deke a laptop mam na kolenach ..ostala nam len spalna a v nej postele a malej prebalovaci pult este +postielka a kuchyna este vsetky riady a chladnicka ..a v novom som este nic nevykladala..chodi tam len mm zatila montovat skrinky a zapojil uz pracku a pod..ja mam az strach tam ist a najst tolko krabic ..to budem otvarat do velkej noci ..zatial je tu kamoska tak aspon stiham nieco porobit a ona dozera na Leiu ale ked v nedelu odide..no neviem neviem.. 😖 inac Leia sa uz sama pretaca aj z chrbta na brusko a potom hned z bruska na chrbat ,takze ju uz nepmozem nechat samu na posteliach lebo sa vyslovene gula 😀celkom sa drzi pri tom stahovani ..dokonca mam pocit ze sa jej paci ze sa tu furt niekto novy mota... 🙂no idem skusit vas trochu pocitat a zistit co mate nove..

petzi
22. nov 2010

@oacka Dobre ranko, no mne sa zda malo oboje.Moj ma teraz 7kg, ale
my mame velku a hlboku vanicku,takze kd tam dam maleho naobliekaneho
a este aj s fusakom,tak urcite bude mat okolo 8,5 a to nehovorim o mesiac.
Uvidim,ako mi bude chciet behat a podla toho bude aj sportak, necham sa
prekvapit,ci to bude malo a ci nie. 😕
Pekny den prajem, ja idem za chvilku zubarovi....moc sa netesim....

ericica
22. nov 2010

dobre ranko ja len narychlo nastupujem s malou do nemocky myslite na mna a potom ked pridem domov sa ozvem....

oacka
22. nov 2010

Dobré ránko! Tak už je jasné,prečo Kika nechce ťahať z prsa, dostala som krámy.... po roku a dvoch mesiacoch sú späť, svine! vobec mi nechýbali...
Kočky, to s tým vyšším rodičákom pre tie,ktoré nastúpia na rodičovskú tohto roku, je už isté? či to ešte musia niekde schvaľovať?

mirka285
22. nov 2010

dobre ranko..
@petzi neboj sa to sa ti len zda s tym kocikom,ze to je malo,teraz uz deti nebudu tolko priberat a 15 kil maju tak 3 rocne deti 😉

mirka285
22. nov 2010

@ericica Eri drzime palce nech sa rychlo vyliecite a myslime na vas ☹
@oacka tusim to este musi podpisat prezident ale je to iste uz..

sarai
22. nov 2010

ahojte, kolko teraz priberaju deti? moja za tyzden teraz pribrala mozno 100 gramov. nie je to malo?

mirka285
22. nov 2010

@sarai je to akurat,neboj.dievcata idem upratovat,lebo ked budem vysedavat pri konoi,prd spravim 🙂

noemarta
22. nov 2010

ahojte, dobre ranko...
tak my uz sme z vyletu domenko 🙂
Bolo super, mala bola spickova, ukazkova, aj pocas ceste, aj tam, nikomu sa nebala na ruky, stale sa usmievala, no super.Ale ako sa hovori, vsade dobre, doma najlepsie. 😉
Vcera sme sa vracali,nebola taka premavka, tak sme to zmakli za osem hodin, takze mala len spala a spala...
vobec neviem co sa tu deje, len som si stihla precitat poslednu stranu, tak sa mi zda, ze @merikac ide do praaace, a @ericica drzim moc palce nech sa rychlo uzdravite 🙂

oacka
22. nov 2010

@sarai to je pekné priberanie.

oacka
22. nov 2010

@ericica držím všetky palce!

sarai
22. nov 2010

@mirka285
@oacka tak som rada, ze to staci.

sarai
22. nov 2010

@bambola to je super, aka je zlata. a sedi aj teraz, ci sa jej to podarilo len raz.

maxara
22. nov 2010

Ranko,
my sme mali brutaaaaal vecer.. hoci vsetko nasvedcovalo tomu, ze bude pokojny, vyklul sa z neho drastak 😔 Ninka sa pekne okupkala, vypila obe prska a stale pytala. Zarobila som jej 90ml, to scucla a ked dopila, pustila taky plac a tak silno cucala prazdnu flasu, ze som jej dorobila este 30 a potom este 30. Nachvilku sa ukludnila, asi na dve minuty, co som ju mala na pleci, nech grga, odgrgla si a zrazu reeeeev brutalny, uuuplne mi islo bubienky vyrvat. ☹ Dalsie mlieko som jej uz odmietla zarabat, davala som ju na prsko, to ani za svet nechcela.. nic.. a iba plakala a plakala, tak sme usudili (niekedy tak chamtivo papa ked potrebuje kakat), ze vyrurkujeme. Vyrurkovali sme brutalne hovnisko aj s prdmi, nachvilku sa ulavilo a zase plac.. brusko mala ako kamen tvrde a nic nepomahalo, tak som jej dala viburcol. Potom som ju nosila az sa zrazu z toho placu zakuckala a dovracala ☹ Najprv len trosku a potom asi po 10 minutach este vyvracala viacej, taku akoby penu 😝 a zrazu bol klud, brusko makke, ninka spokojna, uplackana, tak fnukala a tak s nou mykalo od fnukania. Zacala zaspavat, tak som ju uhojdala na rukach a spinkala pekne az do 7:45 .. ale akozeeee doteraz mi zvoni v usiach z toho vreskotu.. No a kedze sa prave zobudila, idem za nou..

@ericica 😲 😲 😲 drzime palceky, vsetkych 8

bambola
22. nov 2010

Dobre ranko,

@ericica drzime vam palceky a budeme na vas mysliet.
@sarai nie nesedi 🙂 to sa jej podarilo viac menej nahodou ale bola z toho taka stastna 😀
@maxara ja som vcera malu zdvihla a koooooooooooooomplet ma hned ogrcala

no vyborne, prave mi tu zacali vrtat vrtackou takze mala zobudena a nevyspana. kedy uz konecne prestanu prerabat sak to uz trva dva tyzdne 😠

zuzik1983
22. nov 2010

dobre ranko 🙂
mne mala stale grckava,aj 2hodiny po papani a to nie malo.ma tak napadlo,ci to nemoze byt z mliecka.baby akym sposobom zarabate detom mliecko?stale cerstve alebo zarobite viac porcii a potom ohrievate?

mirka285
22. nov 2010

@zuzik1983 mliecko sa musi zarabat stale cerstve,ja ohrievam iba vo vynimocnych pripadoch ked nie som doma....

zuzik1983
22. nov 2010

@mirka285 nemoze byt zarobene v ladnicke par hodin?takze mas vopred uvarenu vodu a potom zarabas?

bambola
22. nov 2010

@oacka dokelu 😒 nejako vela bab uz ma menzes, ja teda ratam s tym ze to este pocka tak 5 mesiacov 😀

bambola
22. nov 2010

@zuzik1983 a to neni jedno ci budes zohrievat len vodu alebo cele mliecko (ked je v chladnicke) 😉 ?

sarai
22. nov 2010

@bambola v navodoch je pisane, ze mliecko sa ma zarabat vzdy cerstve. ked sa nevypije, nema sa odkladat. mozno to nevadi, ked sa zohrieva po case, ale v navode je to tak.
a uz maju baby menzes? tie co koja? ja este nic a zatial si myslim, ze mi to este pocka.

zuzik1983
22. nov 2010

@bambola ved je 🙂

oacka
22. nov 2010

@sarai ja kojím a dnes som dostala...kočky koľko stojí detská termoska? 12 evri je veľa?

bambola
22. nov 2010

@sarai ja som tym chcela naznacit, ze ked mas s tym rovnaku pracu tak je predsa lepsie zarobit nove 😉 chapem, ze by malo byt cerstve 🙂
ja este nemam a kojim, snad to potiahnem 😉

oacka
22. nov 2010

dnes nám došla hrazdička,je super! malá je taká zlatá.,keď sa dobre naje. 🙂

alllexa
22. nov 2010

Dievcata, taka som nastvana, idem sa vyzalovat...
Dnes sme boli uz treti raz na Kramaroch na detskej chirurgii, kvoli blbej vyrazke, co ma maly na zadocku. Prve dve navstevy nic nevyriesili, najprv sme davali jod a zasyp, potom ichtyol. To nespominam este navstevu u detskej lekarky, ktora nas tam poslala. Vyrazka je stale rovnaka, tak chodime na tie blbe Kramare ako na klavir. Permanentny problem s parkovanim ani nespominam, milion ludi v cakarni... Proste sme sa otocili a odisli, lebo nemienim niekde vysedavat dve hodiny, kde je kopec ludi, aby maly este nieco chytil. A to nehovorim o tom, ako by som tam asi kojila, ked take nieco ako kojaci kutik im ani nenapadne. Nechapem, preco nemozu urobit nejaku ordinaciu pre male deti a nie davat vsetko do 15 rokov - podla mna je rozdiel, ked si ma pockat nejaky 15-rocny chalan a ine je, ked ma cakat matka s malym babatkom.

Dalsia vec ma rozculila - vobec mi nechodia oznamenia o ulozeni zasielky - ked mi z jedneho obchodu posielali mail, ze odoslali tovar a presli dva tyzdne a nic som nedostala, tak som sla na postu, kde som nahodou zistila, ze su tam este dve dalsie zasielky, o ktorych som vobec nevedela, pretoze som nedostala oznamenie. A ta tretia, kvoli ktorej som na postu sla, tam ani nebola, hoci mi z tej firmy poslali aj podacie cislo. Sila je, ze medzitym mi z Gorily pisali, ze sa im vratila zasielka, pretoze som si ju nevyzdvihla (lebo som zase o nej nevedela) - to uz je stvrty pripad. Chcela som hned napisat staznost na postu, ale samozrejme, ze akurat to tlacivo z netu nejde stiahnut, tak tam teraz idem a vypytam si ho osobne.

maxara
22. nov 2010

@alllexa No katastrofa.. ja som pisala na postu staznost priamo na mejl.. vobec tam nechod osobne, iba co sa naseries este viac.. najdem ten mejl?

maxara
22. nov 2010

@alllexa So svojimi dotazmi, podnetmi, či prianiami sa môžete na nás obrátiť v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 18.00 hod.:

* telefonicky: bezplatná infolinka 0800 122 413 (z pevnej aj mobilnej linky, len z územia Slovenskej republiky),
* telefonicky zo zahraničia: +421 48 437 87 77,
* e-mailom: zakaznickyservis@slposta.sk

maxara
22. nov 2010

Baby ja mam dnes na obed delobuchy, mama mi vcera nabalila a ja sa idem dosrat z toho, ake su uuuuzasneee mnaaaam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre