Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
16. feb 2010

Maxi myslela som v ba v tescu u nas v petrzke (byvame oproti 😀 ) len ono clovek musi mat aj stastie. rychlo sa to rozpredavalo, sice stale dokladali ale stale to mizlo ako zadara🙂. hodila som rec s pokladnickou ze co to maju za zlavy ze to nie je hadam ani mozne a ci to je kompletne... ona ze hej vraj to maju z minulorocnej kolekcie (detom je to taaaak jedno) a chcu sa toho zbavit lebo tesco prechadza na iny system. Budu to mat tak ako maju v Uk.... samoobsluzne pokladne, sirsi sortiment, aj znackovy...Som zvedava....

maxara
16. feb 2010

zrzulka - no toto... tak to som aj ja zvedava... asi poslem svokru, tiez byva oproti 🙂

rybaanka
16. feb 2010

ja aj manzel sme vo VZP a ked sa narodil krpcek, tak manzel trval na DOVERE, takze asi aj druheho drobca dame tam.... 😅

maxara
16. feb 2010

inaaak, hodila som ockom do tej vybavicky po sestre a niektore veci su fakt peknucke... su sice po chlapcovi, ale su tam aj si predstavte ruzove polodupky presne do tej mojej supravicky frajerskej... skoro som odpadla...

janatt23
16. feb 2010

no my sme tiez chceli, ze dame male do unionu, bo tam poziciavaju zadarmo ten senzor dychu tusim na pol roka. no vcera sme ho kupili, tak male nechame v mojej poistovni a hotovo. ja mam vseobecnu, to je taka celkom ok 🙂

rybaanka
16. feb 2010

zrzka fiiiha, tak to aby som isla omrknut to tesco.... 😲

janatt23
16. feb 2010

maxara
no vybavicku mas teda poriadnu 😉 juuuuuj aj ja uz by som chcela nakupovatttttttt ☹ este nikdy som tusim nebola takato nedockava. som jak male dievcatko 😀

zrzulka
16. feb 2010

🙂)))) snad sa jej este nieco ujde, lebo normalne tam nabehli aj pracovnici tesca a rozobrali si to....To je to ze oni to stale dokladaju... malej som tam kupila taky frajersky kocik pre babiky ... trojkolku. Ze 2€ .Presne tento to je:
http://www.veba.sk/baby-born-babika/1081-baby-b...
No snad tam bude vsetko, nepozerala som to, nechala to u mamy....
A malemu sa uslo:
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...
Dostane na vianoce... Je to od pol roka 😀

maxara
16. feb 2010

jani - aj ja by som chcela nakupovat... ale kupila som zatial len tie tri bodycka, suknu s body a kocik s postielkou.. to ostatne som dostala a kedze to drahy vie, nakupy mam zatrhnute az do vyrastenia ☹

oacka
16. feb 2010

idem do obchodu,tak len rýchlo: maxara, zrazeNinka rozhodne víťazí!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katkaking
16. feb 2010

jaj, baby, tie vase nakupy...a ja nemam kam ist...lebo u nas to je hrôza. Male mestecko, kde je par cinancov a fakt asi 10 sekacov, da sa v nich celkom dobre nakupit, ale uz mi to tam leze na nervy...ale v piatook by sme uz teda mali vediet aj co budeme mat a potom ideme do Levic, tak sa pojdem asi vyburit do tesca alebo aj inde, to je jedno...uz sa tesiiim.

maxara
16. feb 2010

no zrzulka to je teda riadny ulovok... milujem taketo nahodne prekvapenia, aj mne sa uz par krat zadarilo, len neviem ci az takto vyhodne

zrzulka
16. feb 2010

baby neviem ci to tam naju stale tie zlavy len dnes vynimocne ked som tam sla to tam tak mali. Tie vlaciky doniesli len tri tak som hned jeden brala a dve panie si to tam obzerali, vahali ci zobrat ci nie tak im hovorim berte ved stoji normalne aj 30€...a uz ich mali v kosikoch🙂))) potom neviem co este priniesli, uz som sla prec....

maxara
16. feb 2010

oacka 😀 to ano, ale pochybujem,ze to niekoho napadne, takto oslovit dieta...nie?
katkaking - drzim palce, nech sa ti ukaze, tak ako nase (si sadlo rovno na sondu) a predpokladam, ze asi tusim ake nutkanie ta potom chyti... ja som sa tak vytesovala z dievcatka, ze ani drahy mi nemohol povedat "nie, ja s tebou do ziadneho obchodu nepojdem kupit ruzovu suknicku...", no musel...

katkaking
16. feb 2010

ja celkom rada chodim do Lidla...a par krat som tam natrafila taku akciu, ze ten spotrebny tovar tam vypredavali...no supisne dobre veci za fakt par supov...tak napr.odzmolkovac za 0,29 eur, suprava ciapka sal rukavice za 0,5 eur, ... a uz ani nepamatam co som tam ulupila, ale viem ze som tam nechala dokopy mozno 10 eur a mala som plninky kufor auta...

janatt23
16. feb 2010

maxara, tak to mas krute. ale urcite sa ti nieco podari na tajnasa 😀 ja nemam po kom mat vecicky ☹

maxara
16. feb 2010

take presne chcem este niekedy vymaknut... nechysta sa aj hypernova alebo kaufland prejst na iny system??? mozno by tiez mali take nrutus akcosky

katkaking
16. feb 2010

maxi, ja sa uz poznam, aj ked mam za veelku skrinu malych dievcenskych veciciek - do 1.roka, ale aj ked mi povie ze cakam dievcatko, urcite pojdem nieco kupit aj ruzove...inak si myslim, ze to bude asi dievcatko...neviem preco.

maxara
16. feb 2010

janka - tak tomu ver... na tajnasa urcite... potom sa ma len raz opyta "aj tuto suknicku Kubko nosil?" dufam, ze ma sestra podrzi 😀 😀

sunnygirl
16. feb 2010

maxara:
tie bodynká sú krááááásne,............................ šikovnica si ty.............. 🙂 🙂 🙂
A výbavičku máš už peknučkú 😉

zrzulka:
a ty nerobíš albumček výbavy čo chystáš? 😨 ......................som zvedavá

Prisahám, že rozhrabem celú krabicu stými káblami, a budem sa tam hrabať, kým nenájdem ten pravý od môjho telefónu...............aj keby som mala od tej krabice odísť naježená ako striga 🙂
No áno aj ja by som chcela dať do albumu výbavičku 😵 😵 😵

maxara
16. feb 2010

katka, ved je to pre nas prirodzene... mna drahy nuti, ked mu poviem, ze si nemam co obliect, ze si mam pretriedit veci v skrini a tie co uz nechcem, mam zbalit do tasky a on ich odnesie... taska samozrejme ostane prazdna a je aj po nakupoch... kedze skrina je plna 😅

zrzulka
16. feb 2010

Mne sa inak paci meno Denis ale asi ako by ho volali decka?🙂)))

Kati Lidl mam aj ja rada, ja tam rada nakupujem veci na tvorenie ... teraz som aj malej kupila prstove farby, nalepky.... maju tam na to dobre ceny... A zeleninu a ovocie kupujem len tam....tak ako som kedsi neznasala tento obchod tak rada tam teraz chodim. Ale to preto ze u nas v Pk Tesco nestoji za vela....

maxi princeznicka bude ockov milacik. ti moji dvaja sa lubia jak kone.... A teraz budem mat aj ja maznaka. vraj su chalani mamickini maznaci tak som zvedava co je na tom pravdy.... Ale tak aj muz sa na maleho tesi. co ho bude ucit, ze budu chodit na hokej spolu..... Myslim ze je aj rad ze to je nakoniec chlapcek....On taketo veci neriesi.... Obe pohlavia su super....

maxara
16. feb 2010

sunny - s tou krabicou to mam aj ja doma... dokonca mame tak speci zapojeny pocitac, ze ked mi prestane ist mys, alebo klavesnica a mam ist akoze len vytiahnut a znova zasunut kabel, tak hladam pol hodinu, ktory to je... je ich tam asi 300, rozne preplatenych a povykrucanych... urobil si s tym poriadok naposledy pred rokom, ked bol Basko este steniatko a rozhryzol mu asi 3 kable... nadaval jak pohan, ale kable som spajala ja... on mi len ukazal nasraty, ktory s ktorym... no ale aspon na dva mesiace sme ich mali pretriedene

zrzulka
16. feb 2010

Sunny ja mam cast veci u mamy a cast (tu mensiu lebo mame maly bytik) u nas....ja este sama neviem co vsetko mam, resp co vyuzijem pri malom..... po Uk si to co mam u mamy prezriem ze co sa mi vlastne hodi, lebo ja som po malej odkladala vecicky. No ale chalanovi asi suknicku neobleciem. jak poznamenala moja segra ze hadam z neho nebudem robit transvestitu.... neviem co to riesi, kazdy riesi len to ze nemozem malemu oblect ruzove bodynko ci ruzove pyzamko....A dospely chlap ked si oblecie ruzovu koselu tak je to v poriadku?🙂))Ach jo....
Po Uk nafotim aj ja nieco a pridam.... Vlastne tam idem hlavne na nakupy 😝

sunnygirl
16. feb 2010

maxara:
a tie nápisy ostanú, na bodynkách, aj keď operieš?

maxara
16. feb 2010

zrzulka urcite ze je rad, aj ty si... len mozno si to necakala... chalani su asi trosku vacsie sidielka, aj ked samozrejme cest vynimkam... no a ze babulka bude ocinkova tak to viem uz teraz... uz teraz mi sepka do pupka kadejake pikle, aby som nic nepocula nahodou... 🙂 a ked sa stretneme s nejakymi kamoskami, co maju deti, tak sa vsetky na Michala vrhaju a on ich chyti hopa a pokruti, postlaca, povuhadzuje... radost pozerat... ja som v tomto vacsia konzerva...

janatt23
16. feb 2010

mohla by som nafotit aj ja nieco. ked som nejaka leniva 😝 na to musim mat doma klud. asi zajtra ked drahy odide 🙂 bo ked ma pri tom uvidi, tak si bude mysliet, ze uz mi ozaj sibe. on to tak intenzivne nepreziva ako ja 🙂

a inak tie body su fakt super 😀 rozmyslam nad niecim takym aj ja. si kreativna. mna by to nenapadlo ☹

sunnygirl
16. feb 2010

zrzulka................ 😉 😉 😉 .......teším sa. Pekné nákupy prajem.

maxara
16. feb 2010

sunny - su to fixky na textil, takze by mali ostat, no a pokial ja mam skusenosti, tak pomaly blednu, ale viac menej tam ostavaju a hlavne sa nerozpijaju, ako klasicke fixky... tie sa najprv rozpiju a az potom sa vyperu...

janatt23
16. feb 2010

zrzulka kasli na to. teraz je to uplne jedno, co malemu obecies. je to len tvoja vec. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre