Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
22. nov 2010

@oacka veru je to náš zlatúšik 😉

cigaretka5
22. nov 2010

@aalexis007 To je akože 4,5 mesačný filipko? Vyzerá minimálne na 9 mesiacov

maxara
22. nov 2010

@carrie84 no tak k nam urcite niekto dorazi.. ale uz mam na Ninke odskusane aj karaoke, takze pohoda.. 😀 My sme raz zavolali susedov len tak, na dve deci a ze dame karaoke.. Oni prisli celi nesmeli a ze nieeee oni karaoke nieee oni spievat nevedia.. a potom mm ze on im to teda ukaze, ze co mal na mysli. Pustil si nejaku pesnicku (viacmenej hocijaku, kludne by ju nemusel ani v zivote pocut) a zacal spievat.. oni sa len akoze neveriacky usmievali. A teraz nedavno sme boli u nich na veceri a boli tam aj ini susedia, este tri pary a tak sme nieco tresli o karaoke a nato tento Boris povedal, ze nebojte saaa, my sme uz u nich na karaoke boli, najprv sme boli velmi ostychavi, ale ked som zistil, ze latka je nasadena proklate nizko, ostych opadol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lela1809
22. nov 2010

@aalexis007 nadherni ste obaja 😉

@cigaretka5 silvestra planujeme doma... mozno k nam niekto pride...ale tak ako Petka pise ak nebudu mat iny program 😒 no co uz...ked nemaju deturence ...

aalexis007
22. nov 2010

@maxara áno, má také redšie vlásky dlhšie a pomedzi ne mu už rastú také kratučké. Sú svetlohnedé a keď ich má na svetle sú až také zlaté 😉

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 😀 no ja si myslim, ze staci jedna vysielacka do jednej izby 😀 takze max 4 vysielacky.. jednu mam 😉
Zatial nic neslubujem, ale tak v polke decembra ked uz bude rozhodnute, kto kam pojde resp nepojde, tak sa mozeme nejako dohodnut.. mne osobne sa nechce trepat nikam prec. Bud doma alebo na chalupe. tam je aj sauna, keby som nahodou nekojila, mohla by som si dat saunu a vybehnut potom do snehuuuuu 😵

cigaretka5
22. nov 2010

@maxara No saunu mame doma aj my a je veeeeelmi vyuzivana🙂

maxara
22. nov 2010

@lela1809 Leni a my ako zajtra? Ja musim ist s mamou rano kupit taku blbost, lebo sama nevie.. ale potom pridem domov, tak mozme zbehnut na pizzu

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 aj ked kojis? 😕 teda to sa moze? ja som myslela ze nie.. preto som sa tam ani neunuvala.. ci ahaa ty uz nekojis, vsak?

cigaretka5
22. nov 2010

@maxara Som. Bola minule u svokrovcov v Pezinku a na prechádzke s malou adumalasom že v ktorej sekcii asi byvas. Že by som sa vidala na vás smer, Svokor je kúsok od parkuv tých starých rodinných domoch

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 ja byvam hore na cajle, ale nie az tak daleko, akoze tam vzadu, ale iba ako je hore na cajlanskej kostol, tak tam.. vies kde?

cigaretka5
22. nov 2010

@maxara No ja som kojila asi mesiac potom som ešte odstriekala tak 20 ml z oboch a jedného dna ani to nie tak som to vzdala. Niekedy riešim že či som
to nevzdal príliš skoro, no keď som si len spomenula na odsavacku tak maboleli celé kozy ...... Takze nekojim, ale saunu tiež nevyužívam a to ju mam 20 schodov zo spalne......

cigaretka5
22. nov 2010

@maxara Skus iný orientacny bod ako kostol, napríklad že smerom k nemocke ale pri hypernove alebo smer baba a tak

lela1809
22. nov 2010

@maxara mozem cca po jednej 😉 podla toho ako mi bude spinkat doobeda 😉 mozeme nieco vymyslet 🙂
fakt sa nemoze do sauny ked kojis??? lebo na plavani chodime aj do sauny 😖 ale to je zase len na chvilocku 😉

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 no ja by som vnej asi tiez casto nebola.. ale ked prideme na chalupu na dlhsie a je tam tak chladno a vonku uuuplna kosa a kurime v krbe a tak.. tak neskutocne dobre nam padne taka tepluuuucka saunicka..

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 ano, ved smer baba alebo nemocnica.. len som ti chcela priblizit ze kde tam 🙂 ale tak ked ides na malacky cez taky nadjazd, tak hned tam nalavo je taka nova zastavba, tak tam

maxara
22. nov 2010

@lela1809 oki, tak si zajtra zavolame... do tej 40 stupnovej urcite mozes 😉

cigaretka5
22. nov 2010

@maxara Uz asi viem zhruba, no nemáš to do mesta zrovna blízko.......

carrie84
22. nov 2010

@maxara - maxi, len ja nemam kam zavriet maleho, aby nas nepocul. My mame bungalov a este dost izieb nezariadenych poriadne, takze sa vsetko ozyva ako blazon 😉

Inak - baby, dnes som okupala maleho a on hned po kupani zachrapal a este stale spi / bez vecere!!!!

maxara
22. nov 2010

@carrie84 😒 no tak potom niiic.. 😀

maxara
22. nov 2010

@cigaretka5 no to teda nemam..

Baby idem kupat a spaaaat, bru zajtra

lela1809
22. nov 2010

@maxara bru noc 😉 tak zajtra si volame 🙂

kafoditka
22. nov 2010

@bambola
@merikac
@mirka285 Monline, vecerne stalice, kde sa flakate??

mirka285
22. nov 2010

@kafoditka Domi tu som,pozeram autosedacky a stale neviem ktoru kupit,uz mi z toho drbe....

merikac
22. nov 2010

@kafoditka - ja sledujem, co nove na webe 😀

ywett
22. nov 2010

@jaruska8
@katka55
dakujem za rady...

Inak vas vsetky zdravim,
nestiham citat novych 20 stran, bo idem zehlit...
V Tatrach bolo suprovo, mala bola prvy krat v tom liliputi a vydrzala vzdy tak po dve-tri hodinky, tak super, boli sme na Strbskom plese a potom na Hrebienku, je tam super trasa pre invalidov, tak sa dalo aj s kocikom...fakt sme si to uzili..
...a neuverite, ale stretla som tam maxaru - Petku, ale ona ma nespoznala, ze Peti? 🙂

merikac
22. nov 2010

@mirka285 Mirka- ako dobre, ze ta tu mame,,,podas postrehy ZA a proti,,,a hned sa lahsie vybera

kafoditka
22. nov 2010

@mirka285 rychlo sem s nejakymi typmi 😀 boze dala som tam dobre y??

merikac
22. nov 2010

@ywett tak nosic pokrsteny,,,,, @maxara sa priznala hned, ako sadla za kona 😀

mirka285
22. nov 2010

vsak to je ten problem ze vobec neviem,ale baby dost kupuju Romer king plus,takze ta bude asi dobra 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre