• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 no hej, toto je asi risk, ale ten link, co si ty dala, je celkom dobra cena, takze to by som nevahala...
a keby ste v babymarkete, alebo aj v enikibeniky povedali, ze viacere zoberiete, mozno by vam dali aj cenu...aj my chceme romerku, len neviem, ci teraz, lebo asi budeme istu dobu bez auta :frowning2:
22. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska a preco budete bez auta?mate v servise?
22. nov 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ono ten material je taky co dycha takze potit by sa nemala a inak sa da kupit aj letny potah k nej ktory je akoby z frote materialu ak by si vybrala umelinovy potah. mala v aute nespi takze polohovat sme neskusali ale udajne je polohovatelna aj ta predtym co sme mali bola ale to polohovanie bolo o nicom. ta mala len dve polohy, slo to len trosku ...mali sme k nej podhlavnik tak ten som davala pod hlavicku aby nepadala...a tato nova je uz s opierkou
22. nov 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Ja ešte neviem ktorú kúpim ale táto stojí okolo stovky a keď som tak zbezbe pozrela romer a tieto parametrovo som nenašla rozdiel. Ja kľudne priplatim ale už sa nechcem nechať oj...t a platiť za reklamu a pár písmenok na etikete.
22. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka a ona je z roznych potahov?aky potak mam teda pozerat?
22. nov 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 myslis???vies ze aj ja som uz nad tym velakrat premyslala?? ale co sa tyka bezpecnosti deti tak riskovat nemienim, my cestujeme dost casto a dlhsie trasy...
22. nov 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 ale vsak stovka uz hore dole :grinning:
22. nov 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 my sme vzdy pozerali taky aby dychal, lebo niektore sedacky maju akoby sustiak ci co to je a to nesaje pot v lete... ale zase ta co sme mali predtym mala material ktory "dychal" a potah sa vydral. vlastne preto sme kupili novu lebo ked som pozerala cenu noveho potahu tak som mala dost. ved to bola polovica novej sedacky.... :frowning2:
22. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka No my sme tiež rodina na kolesách, takze bezpečnosť first.lenneviem kto mi reálne odpovie ktorá sedacka je bezpečná. V babymarkete razia politiku teutonia a romer,v inom zasa preferujú iné značky..... Fakt rozmyslam koho stanovisko má nejakú vypovedaciu hodnotu........ Predajca? Autopredajca? Je mi jasneze aj tie testy bezpečnosti sponzoruju len výrobcovia sedaciek
22. nov 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac jaj to u mm nehrozi..to skor dopadne tak ze necha na mna este aj vybalovanie jeho elektronickych blbosti ..dnes som tam bola ze upratat kuchynu (po upratovacke:cry:) a je to tam horsie ako pred dvoma dnami:cry:...este ze mm strazil malu ked spala..a este ze mala spi poobede od tretej do siestej(zatial! klopkam 10x na drevo aby sa to nepokazilo)
@lulu1983 jezis ja by som ho zabila ja mam poslednych 10 sackov :angry:,davam jeden denne a ostatne UM
22. nov 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka pre mna je dolezite aby ten potah dychal,Linda sa strasne poti...
@cigaretka5 ja som nasla na nu odporucanie z Eniki beniky,takze nie len Babymarket preferuje Romer...a Mercedes odporuca do svojich aut tiez autosedacky Romer,tak asi vie preco...
22. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 ono v prvom rade zalezi aj to do akeho auta tu sedacku umiestnis, my sme kvoli detom kupovali rodinne auto tak verim ze bezpecnost auta + sedacky ich ochrani... a verim v to ze testovat bezpecnost sedaciek v nasom aute nebudeme nikdy musiet
22. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline tak som nestihla vsetko precitat a kym to najdem tak to potrva..tak mi povedz si alebo nie si vo svojej kozi?
22. nov 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 Mati a ako psik?
22. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja fakt neviem ono so mnou je ťažko, kedže trochu viem ako sa buduje corporate identity a niekedy je to politika firmy nacenit veci tak že vzbudzujudojem luxusného a kvalitného aby to nebola masovka ale prestiz aj napriek tomu že masovo vyrábané veci sú porovnateľné. Nehovorím že je to aj prípad romer sedaciek...... A možno ju aj nakoniec kúpim , len dnes mám stav že aj romer je iba corporate ojeb, sorry za slovník
22. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 cigi vsak v poho,mne sa inak uplne najviac paci jedna sedacka od Bebe confort,ale stoji 350 eur a tolko za sedacku nedam :angry:
22. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 hej stovka sem stovka tam :slight_smile: lenže ja mám teraz zgrglovaciu náladu takze teraz sa romerka nekupuje, zajtra ale môže byt všetko inak
22. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono to cele vychádza z toho, že tu na lazoch,ako tomu tu hovorí kamoska čo sa sem pristahovalaz ba ako my, žijú ľudia z iných platov ako som bola zvyknuta v ba, atak sa čoraz častejšie zamyslam či vec za 200 čo si kúpim ja a taka istá za50 evri, čo si kúpia susedia , mi prinesie iné blaho ako im.......
22. nov 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja mám naštastie sedačku už doma ale tiež by som za ňu 300 eur nedala... tolko pýtali na slovensku
22. nov 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nič ženy idem spať, predpokladám že zajtra vo mne zvytazi konzum a namotam sa na tu vašu romerku, bru noc
22. nov 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 veď na you tube máš aj videá tých crash testov,neviem, či všetkých, skús pohľadať. ja som tam našla príšerné video o Chicco proxima,ktorú sme najprv chceli kúpiť... :frowning2:
22. nov 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 A aku máš? A v ktorej krajine si kupovala
22. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ostrihala som ho:frowning2:,to sa nedalo ,stale mal v tych dlhych chlpoch semienka travove a kdejaky sajrajt ..teraz je stastny jak blcha ze moze behat po trave kolko chce a ja ho potom hodinu nemusim kmasat chudaka..
22. nov 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka Presne o tom hovorím, chico reklama jak svina, drahé jak svina, keď kupujes mas pocit že kupujes kvalitu a trt secko je to smejd
ja mám concord ultimax a objednala som ju z nemecka tam stála 171 eur ono na slovensku su tieto concordky aj za 250 ale my sme chceli ružovú a tá tu stála 302
@macik27 Concord sa nám v jednej predajni páčil aj nám ho chvalili, že aká hifi. V druhejnamnukali inú a že concord nikdy. Tak si vyber, že kto z nich bol odborník.....
22. nov 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tak a dobre si urobila..snad sa nebudes pol dna zaoberat cesanim psa :wink:
22. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 Pekna, len
mne sa zdá trochu neprakticka na údržbu
22. nov 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 to hej bude asi riadne zacapkaná a všeto bude na nej vidieť :grinning: ale ved operieme
22. nov 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok