Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
22. nov 2010

@mirka285 no hej, toto je asi risk, ale ten link, co si ty dala, je celkom dobra cena, takze to by som nevahala...
a keby ste v babymarkete, alebo aj v enikibeniky povedali, ze viacere zoberiete, mozno by vam dali aj cenu...aj my chceme romerku, len neviem, ci teraz, lebo asi budeme istu dobu bez auta ☹

mirka285
22. nov 2010

@strasska a preco budete bez auta?mate v servise?

zrzulka
22. nov 2010

@mirka285 ono ten material je taky co dycha takze potit by sa nemala a inak sa da kupit aj letny potah k nej ktory je akoby z frote materialu ak by si vybrala umelinovy potah. mala v aute nespi takze polohovat sme neskusali ale udajne je polohovatelna aj ta predtym co sme mali bola ale to polohovanie bolo o nicom. ta mala len dve polohy, slo to len trosku ...mali sme k nej podhlavnik tak ten som davala pod hlavicku aby nepadala...a tato nova je uz s opierkou

cigaretka5
22. nov 2010

@mirka285 Ja ešte neviem ktorú kúpim ale táto stojí okolo stovky a keď som tak zbezbe pozrela romer a tieto parametrovo som nenašla rozdiel. Ja kľudne priplatim ale už sa nechcem nechať oj...t a platiť za reklamu a pár písmenok na etikete.

mirka285
22. nov 2010

@zrzulka a ona je z roznych potahov?aky potak mam teda pozerat?

zrzulka
22. nov 2010

@cigaretka5 myslis???vies ze aj ja som uz nad tym velakrat premyslala?? ale co sa tyka bezpecnosti deti tak riskovat nemienim, my cestujeme dost casto a dlhsie trasy...

mirka285
22. nov 2010

@cigaretka5 ale vsak stovka uz hore dole 😀

zrzulka
22. nov 2010

@mirka285 my sme vzdy pozerali taky aby dychal, lebo niektore sedacky maju akoby sustiak ci co to je a to nesaje pot v lete... ale zase ta co sme mali predtym mala material ktory "dychal" a potah sa vydral. vlastne preto sme kupili novu lebo ked som pozerala cenu noveho potahu tak som mala dost. ved to bola polovica novej sedacky.... ☹

cigaretka5
22. nov 2010

@zrzulka No my sme tiež rodina na kolesách, takze bezpečnosť first.lenneviem kto mi reálne odpovie ktorá sedacka je bezpečná. V babymarkete razia politiku teutonia a romer,v inom zasa preferujú iné značky..... Fakt rozmyslam koho stanovisko má nejakú vypovedaciu hodnotu........ Predajca? Autopredajca? Je mi jasneze aj tie testy bezpečnosti sponzoruju len výrobcovia sedaciek

tinaki1275
22. nov 2010

@merikac jaj to u mm nehrozi..to skor dopadne tak ze necha na mna este aj vybalovanie jeho elektronickych blbosti ..dnes som tam bola ze upratat kuchynu (po upratovacke😢) a je to tam horsie ako pred dvoma dnami😢...este ze mm strazil malu ked spala..a este ze mala spi poobede od tretej do siestej(zatial! klopkam 10x na drevo aby sa to nepokazilo)
@lulu1983 jezis ja by som ho zabila ja mam poslednych 10 sackov 😠,davam jeden denne a ostatne UM

mirka285
22. nov 2010

@zrzulka pre mna je dolezite aby ten potah dychal,Linda sa strasne poti...
@cigaretka5 ja som nasla na nu odporucanie z Eniki beniky,takze nie len Babymarket preferuje Romer...a Mercedes odporuca do svojich aut tiez autosedacky Romer,tak asi vie preco...

zrzulka
22. nov 2010

@cigaretka5 ono v prvom rade zalezi aj to do akeho auta tu sedacku umiestnis, my sme kvoli detom kupovali rodinne auto tak verim ze bezpecnost auta + sedacky ich ochrani... a verim v to ze testovat bezpecnost sedaciek v nasom aute nebudeme nikdy musiet

tinaki1275
22. nov 2010

@monline tak som nestihla vsetko precitat a kym to najdem tak to potrva..tak mi povedz si alebo nie si vo svojej kozi?

mirka285
22. nov 2010

@tinaki1275 Mati a ako psik?

cigaretka5
22. nov 2010

Baby ja fakt neviem ono so mnou je ťažko, kedže trochu viem ako sa buduje corporate identity a niekedy je to politika firmy nacenit veci tak že vzbudzujudojem luxusného a kvalitného aby to nebola masovka ale prestiz aj napriek tomu že masovo vyrábané veci sú porovnateľné. Nehovorím že je to aj prípad romer sedaciek...... A možno ju aj nakoniec kúpim , len dnes mám stav že aj romer je iba corporate ojeb, sorry za slovník

mirka285
22. nov 2010

@cigaretka5 cigi vsak v poho,mne sa inak uplne najviac paci jedna sedacka od Bebe confort,ale stoji 350 eur a tolko za sedacku nedam 😠

cigaretka5
22. nov 2010

@mirka285 hej stovka sem stovka tam 🙂 lenže ja mám teraz zgrglovaciu náladu takze teraz sa romerka nekupuje, zajtra ale môže byt všetko inak

cigaretka5
22. nov 2010

Ono to cele vychádza z toho, že tu na lazoch,ako tomu tu hovorí kamoska čo sa sem pristahovalaz ba ako my, žijú ľudia z iných platov ako som bola zvyknuta v ba, atak sa čoraz častejšie zamyslam či vec za 200 čo si kúpim ja a taka istá za50 evri, čo si kúpia susedia , mi prinesie iné blaho ako im.......

macik27
22. nov 2010

ahojte tak ja mám naštastie sedačku už doma ale tiež by som za ňu 300 eur nedala... tolko pýtali na slovensku

cigaretka5
22. nov 2010

No nič ženy idem spať, predpokladám že zajtra vo mne zvytazi konzum a namotam sa na tu vašu romerku, bru noc

oacka
22. nov 2010

@cigaretka5 veď na you tube máš aj videá tých crash testov,neviem, či všetkých, skús pohľadať. ja som tam našla príšerné video o Chicco proxima,ktorú sme najprv chceli kúpiť... ☹

cigaretka5
22. nov 2010

@macik27 A aku máš? A v ktorej krajine si kupovala

tinaki1275
22. nov 2010

@mirka285 ostrihala som ho☹,to sa nedalo ,stale mal v tych dlhych chlpoch semienka travove a kdejaky sajrajt ..teraz je stastny jak blcha ze moze behat po trave kolko chce a ja ho potom hodinu nemusim kmasat chudaka..

cigaretka5
22. nov 2010

@oacka Presne o tom hovorím, chico reklama jak svina, drahé jak svina, keď kupujes mas pocit že kupujes kvalitu a trt secko je to smejd

macik27
22. nov 2010

ja mám concord ultimax a objednala som ju z nemecka tam stála 171 eur ono na slovensku su tieto concordky aj za 250 ale my sme chceli ružovú a tá tu stála 302

cigaretka5
22. nov 2010

@macik27 Concord sa nám v jednej predajni páčil aj nám ho chvalili, že aká hifi. V druhejnamnukali inú a že concord nikdy. Tak si vyber, že kto z nich bol odborník.....

mirka285
22. nov 2010

@tinaki1275 tak a dobre si urobila..snad sa nebudes pol dna zaoberat cesanim psa 😉

cigaretka5
22. nov 2010

@macik27 Pekna, len
mne sa zdá trochu neprakticka na údržbu

macik27
22. nov 2010

@cigaretka5 to hej bude asi riadne zacapkaná a všeto bude na nej vidieť 😀 ale ved operieme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre